Глубокое ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 наурыздағы № 03 "Табиғи сиппаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімінің 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 03 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 8674 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Глубокое ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Глубокое ауданы әкімінің 2018 жылғы 24 наурыздағы № 03 "Табиғи сиппаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5575 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 31 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары С. Б. Кимасовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі Т. Рахимжанова

О признании утратившим силу решения акима Глубоковского района от 24 марта 2018 года № 03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2021 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 апреля 2021 года № 8674
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Глубоковского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Глубоковского района от 24 марта 2018 года № 03 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5575, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 марта 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Глубоковского района Кимасова С.Б.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района Т. Рахимжанова