Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 26/7-VІ "Глубокое ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәіурдегі № 5/4-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 17 мамырда № 8791 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 – бабының 2-тармағына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 26/7-VІ "Глубокое ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-188 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 506 – бабында белгіленген жер салығының мөлшерлемелері жер салығының базалық мөлшерлемелерінің 50 пайызына арттырылсын.".
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Калимулина
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Калигожин

О внесении изменения в решение Глубоковского районного маслихата от 30 ноября 2018 года № 26/7-VI "О повышении ставок земельного налога по Глубоковскому району"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2021 года № 5/4-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2021 года № 8791
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 30 ноября 2018 года № 26/7-VI "О повышении ставок земельного налога по Глубоковскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-9-188, опубликовано 14 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Повысить ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьей 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии О. Калимулина
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Калигожин