Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 5 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 8414 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, Жарма ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелері осы шешімшің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Жарма ауданы әкімінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 10 "Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 5-10-157 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 20 қарашасында жарияланған) және Жарма ауданы әкімінің 2020 жылғы 29 қазандағы № 387 "Жарма ауданы әкімінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 10 "Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 7788 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2020 жылдың 13 қарашасында жарияланған) шешімідерінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Жарма ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімінің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жарма ауданы әкімінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданы әкімінің міндетін атқарушы А. Ибраев
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Ж. Есенжолова
Жарма ауданы әкімінің
2021 жылғы 18 ақпандағы
№ 5 шешіміне қосымша
Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма ауданы әкімінің 28.12.2022 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 330 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков по Жарминскому району
Решение акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 18 февраля 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 февраля 2021 года № 8414
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Жарминского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Жарминскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима Жарминского района от 2 ноября 2018 года № 10 "Об образовании избирательных участков по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-10-157, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 ноября 2018 года) и решение акима Жарминского района от 29 октября 2020 года № 387 "О внесении изменений в решение акима Жарминского района от 2 ноября 2018 года № 10 "Об образовании избирательных участков по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7788, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 ноября 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарминского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жарминского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Жарминского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Жарминского района А. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Жарминской районной
избирательной комиссии:
Ж. Есенжолова
Приложение к решению
акима Жарминского района
от 18 февраля 2021 года №5
Избирательные участки по Жарминскому району
Сноска. Приложение в редакции решения акима Жарминского района области Абай от 28.12.2022 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 330

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Ұзынжал ауылы, 2 квартал 44, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Ұзынжал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ұзынжал, Терістаңбалы ауылдары, Делбегетей станциясы, 3, 4 - айырықтар.
№ 331 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жайма ауылы, Абай көшесі 1, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Арқалық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жайма ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 332 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Суықбұлақ кенті, Кенесары хан көшесі 4 "А", Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің "Жарма аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Суықбұлақ кенті клубының ғимараты.
Шекаралары: Суықбұлақ кенті, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 333 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Суықбұлақ кенті, Школьная көшесі 24, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Суықбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Суықбұлақ кенті.
№ 334 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қоңырбиік ауылы, Школьная көшесі 20, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Қоңырбиік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қоңырбиік ауылы, Суықбұлақ елді мекені, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№335 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Кіші Қарасу ауылы, Қабанбай көшесі 6, "Абай облысы Жарма ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жастар орталығының ғимараты.
Шекаралары: Кіші Қарасу, Асқаралы ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 336 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шар қаласы, Қабанбай көшесі124, "Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің Шар қаласының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік казыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Карелин көшесі – 1-235; Тәуелсіздік көшесі – 1-215, 4-216; Қабанбай көшесі – 1 - 205, 4 - 206; Амангелді көшесі – 1 - 205, 2 – 204, Кезеңсу ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 337 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шар қаласы, Варепа көшесі 87, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.Тұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение: область Абай Жарминский район село Узынжал 2 квартал 44, здание коммунального государственного учреждения "Узынжальская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: сел Узынжал, Теристанбалы, станция Делбегетей, 3, 4 разъезды.
Избирательный участок № 331
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Жайма улица Абая 1, здание коммунального государственного учреждения "Аркалыкская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Жайма, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 332
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Суыкбулак улица Кенесары хана 4 "А", здание клуба поселка Суыкбулак, коммунального государственного казенного предприятия "Жарминский районный дом культуры" акимата Жарминского района области Абай.
Границы: поселок Суыкбулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 333
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Суыкбулак улица Школьная 24, здание коммунального государственного учреждения "Суыкбулакская средняя школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: поселок Суыкбулак.
Избирательный участок № 334
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Конырбиик улица Школьная 20, здание коммунального государственного учреждения "Конырбиикская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Конырбиик, населенный пункт Суыкбулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 335
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Киши Карасу улица Кабанбая 6, здание центра молодежи государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Жарминского района области Абай".
Границы: сел Киши Карасу, Аскаралы, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 336
Местонахождение: область Абай Жарминский район город Шар улица Кабанбая 124, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры города Шар акимата Жарминского района области Абай".
Границы: улица Карелина – 1 - 235; улица Тауелсиздик – 1 – 215, 4 - 216; улица Кабанбая – 1 – 205, 4 - 206; улица Амангельды – 1 – 205, 2 – 204; село Кезенсу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 337
Местонахождение: область Абай Жарминский район город Шар улица Варепа 87, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б. Турсынова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".

Шекаралары: Лекеров көшесі – 1-193, 2-188; Варепа көшесі – 1-163, 2-160; Абай көшесі – 1 - 93, 2 - 108; Көбдіков көшесі – 1 - 17, 4 - 8; Әуезов көшесі – 4 – 34, 5 - 29; Шәкәрім көшесі – 1- 21, 2 - 26; Тойшыбаев көшесі – 2 - 8, 3 - 45; Әлібасов көшесі – 1 - 31, 2 - 40; Батыс шағын ауданы – 1 - 41, 2 - 38; Қалиев көшесі – 1 - 62; Әубәкіров көшесі – 2 - 8, 5 - 9; Қарақуыс, Скотоимпорт шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 338 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шар қаласы, Е. Боранбай көшесі 20, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Т. Көбдіков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл көшесі – 1, 2, 4, 5, 8, 12, 14, 16, 16/А, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 61; Тұрғанбаев көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14/А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 29/А, 30, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 62, 67, 74, 75, 81, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114; Ж. Орынбаев көшесі – 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76; Герцен көшесі – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 35; Т. Бекишев көшесі – 1, 3, 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32; Пушкин көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 29; А. Темірханов көшесі – 2, 5, 11, 12, 13, 13/А, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; Мәметова көшесі – 2, 3, 6, 7, 8, 8/А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 55, 56, 56/А; Береговая көшесі – 5, 7, 17/1, 17/4, 18, 22, 24, 25, 33, 37, 39, 40, 43/1, 43/2, 44, 48, 50, 51, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63; М. Биғозыұлы көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/А, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60 ,61, 62, 65, 67, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 88, 90, 92; Сүлейменов көшесі – 1/2а, 1/1б, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 35, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62/1, 62/2, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69/1, 69/2, 69/3, 69/2а, 70, 72, 74, 76, 78; Е. Боранбай көшесі – 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 42, 44, 46, 47, 49, 49/А, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 59/А, 66/1, 66/2, 68, 69, 71, 75/1, 75/2, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 88, 92, 98, 100; К. Әубәкірұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/А, 7, 7/А, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68; Бәйсеиітова көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1; Первомайская көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17/1, 17/2; Титов көшесі – 2/1, 2/2, 4/1, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 18/1, 18/2; Сары-Арқа ауылы – 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/а, 25, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 38; 6, 7- айырықтар; Қызылшар, Қараш ауылдары.
№ 339 сайлау учаскесі

Границы: улица Лекерова – 1 – 193, 2 - 188; улица Варепа – 1 – 163, 2 -160; улица Абая – 1 – 93, 2 - 108; улица Кобдыкова – 1 – 17, 4 - 8; улица Ауэзова – 4 – 34, 5 -29; улица Шакарима – 1 – 21, 2 - 26; улица Тойшыбаева –2 - 8; 3 - 45; улица Алибасова –1 – 31, 2 – 40; микрорайон Западный – 1 – 41, 2 - 38; улица Калиева – 1-62; улица Аубакирова 2 – 8, 5 - 9; участки отгонного животноводства Каракуыс, Скотоимпорт.
Избирательный участок № 338
Местонахождение: область Абай Жарминский район город Шар улица Е. Боранбай 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т. Кобдыкова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: улица Жамбыла – 1, 2, 4, 5, 8, 12, 14, 16, 16/А, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 50, 52, 54, 57, 58, 61; улица Турганбаева – 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14/А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 29/А, 30, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 62, 67, 74, 75, 81, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 114; улица Ж. Орынбаева– 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 76; улица Герцена – 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 29, 31, 33, 35; улица Т. Бекишева – 1, 3, 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 32; улица Пушкина – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 27, 29; улица А. Темирханова –2, 5, 11, 12, 13, 13/А, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28; улица Маметова – 2, 3, 6, 7, 8, 8/А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 55, 56, 56/А; улица Береговая – 5, 7, 17/ 1, 17/ 4, 18, 22, 24, 25, 33, 37, 39, 40, 43/ 1, 43/ 2, 44, 48, 50, 51, 54, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63; улица М. Бигозыулы – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 13/А, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 31, 34, 35, 36, 39, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 67, 69/1, 69/2, 70, 72, 73, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 84, 88, 90, 92; улица Сулейменова – 1/2а, 1/1б, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 32, 35, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62/1, 62/2, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 68, 69/1, 69/2, 69/3, 69/2а, 70, 72, 74, 76, 78; улица Е. Боранбай – 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 9, 11, 13/1, 13/2, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 42, 44, 46, 47, 49, 49/А, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 59/А, 66/1, 66/2, 68, 69, 71, 75/1, 75/2, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 85, 88, 92, 98, 100; улица К. Аубакирулы – 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/А, 7, 7/А, 8, 9, 10, 12, 13, 16, 19, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 60, 62, 64, 66, 68; улица Байсеитова – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1; улица Первомайская – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 15/2, 17/1, 17/2; улица Титова – 2/1, 2/2, 4/1, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 18/1, 18/2; село Сары - Арка – 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 14, 16/1, 16/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 24/а, 25, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 38; 6, 7 разъезды; сел Кызылшар, Караш.
Избирательный участок № 339

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Көшек ауылы, 1 квартал 28, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Көшек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көшек ауылы, Суырлы станциясы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 340 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Салқынтөбе ауылы, Алтынсарин көшесі 12, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Салқынтөбе негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Салқынтөбе, Үкілі ауылдары, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 341 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қаражал ауылы, Гагарин көшесі 55, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Қаражал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қаражал ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 342 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Бірлік ауылы, Әлжанов көшесі 25, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Бірлік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік ауылы, Амангелді, Қарақожа елді мекендері, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 343 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жаңаөзен ауылы, М. Дулатұлы көшесі 2, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "К. Шакенов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңаөзен ауылы, Жіңішке елді мекені.
№ 344 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Ақжал ауылы, Восточная көшесі 4537, Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жарма ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Ақжал ауылындағы фельдшерлік пункт ғимараты.
Шекаралары: Ақжал ауылы, Бөке елді мекені.
№ 345 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Малай ауылы, Батыс көшесі 58, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Малай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Малай ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 346 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жарық ауылы, Абай көшесі 17, "Абай облысы Жарма ауданы Жарық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимараты.
Шекаралары: Жарық ауылы, Қызылқайың елді мекені, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 347 сайлау учаскесі

Местонахождение: область Абай Жарминский район село Кошек 1 квартал 28, здание коммунального государственного учреждения "Кошекская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Кошек, станция Суырлы, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 340
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Салкынтобе улица Алтынсарина 12, здание коммунального государственного учреждения "Салкынтобинская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: сел Салкынтобе, Укили, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 341
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Каражал улица Гагарина 55, здание коммунального государственного учреждения "Каражальская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы – село Каражал, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 342
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Бирлик улица Альжанова 25, здание коммунального государственного учреждения "Бирликская средняя школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Бирлик, населенные пункты Амангельды, Каракожа, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 343
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Жанаозен улица М. Дулатулы 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени К. Шакенова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Жанаозен, населенный пункт Жинишке.
Избирательный участок № 344
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Акжал улица Восточная 4537, здание фельдшерского пункта села Акжал коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Жарминского района" управления здравоохранения области Абай.
Границы: село Акжал, населенный пункт Боко.
Избирательный участок № 345
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Малай улица Батыс 58, здание коммунального государственного учреждения "Малайская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Малай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 346
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Жарык улица Абая 17, здание клуба государственного учреждения "Аппарат акима Жарыкского сельского округа Жарминского района области Абай".
Границы: село Жарык, населенный пункт Кызылкайын, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 347

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жаңғызтөбе кенті, 9 квартал 105, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Жаңғызтөбе орта мектеп - балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жаңғызтөбе кентінің 3, 7, 8, 9 - кварталдары.
№ 348 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жаңғызтөбе кенті, 8 квартал, "Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің Жарма ауданының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жаңғызтөбе кенті клубының ғимараты.
Шекаралары: Жаңғызтөбе кентінің 1, 2, 4, 5, 6 - кварталдары, 9, 10 айырықтар.
№ 349 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шуақ ауылы, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "№236 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шуақ ауылы.
№ 350 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жанғызтөбе кенті, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігінің "47007 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігінің "47007 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 351 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жанғызтөбе кенті, 9 квартал 1, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің шекара қызметінің "Жаңғызтөбе" жабдықтау басқармасының ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің шекара қызметінің "Жаңғызтөбе" жабдықтау басқармасы.
№ 352 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Белтерек ауылы, Тәуелсіздік көшесі 24, "Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің Жарма аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Белтерек ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Белтерек ауылы, Қарашоқы елді мекені, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 353 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, 8 - Март ауылы, 1 квартал 4, Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Балықтыкөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: 8 - Март ауылы, Балықтыкөл станциясы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 354 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қапанбұлақ ауылы, Ә. Нұршайықов көшесі 1, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Т. Хасенұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қапанбұлақ, Қызылжұлдыз ауылдары, Қапанбұлақ станциясы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 355 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Егінбұлақ ауылы, К. Өтепханұлы көшесі 1, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "С. Әлімбетов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Егінбұлақ ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 356 сайлау учаскесі

Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жангизтобе, 9 квартал 105, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс "Жангизтобинская средняя школа-детский сад" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: 3, 7, 8, 9 кварталы поселка Жангизтобе.
Избирательный участок № 348
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жангизтобе 8 квартал, здание клуба поселка Жангизтобе, коммунального государственного казенного предприятия "Жарминский районный дом культуры акимата Жарминского района области Абай".
Границы: 1, 2, 4, 5, 6 кварталы поселка Жангизтобе, 9, 10 разъезды.
Избирательный участок № 349
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Шуак здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №236" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Шуак.
Избирательный участок № 350
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жангизтобе, здание республиканского государственного учреждения "Войсковая часть 47007" Министерства обороны Республики Казахстан.
Границы: Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 47007" Министерства обороны Республики Казахстан.
Избирательный участок № 351
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жангизтобе 9 квартал 1, здание управления снабжения "Жангизтобе" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Границы: управление снабжения "Жангизтобе" пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Избирательный участок № 352
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Белтерек, улица Тауелсиздик 24, здание клуба села Белтерек коммунального государственного казенного предприятия "Жарминский районный дом культуры акимата Жарминского района области Абай".
Границы: село Белтерек, населенный пункт Карашокы, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 353
Местонахождение: область Абай Жарминский район село 8-Марта, 1 квартал 4, здание коммунального государственного учреждения "Балыктыкольская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: – село 8 - Марта, станция Балыктыколь, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 354
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Капанбулак улица А. Нуршайыкова 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Т. Хасенулы" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай.
Границы: сел Капанбулак, Кызылжулдыз, станция Капанбулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 355
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Егинбулак К.Отепханулы 1, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени С. Алимбетова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Егинбулак, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 356

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Балықтыкөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі 3/1, "Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Жарма ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының Балықтыкөл ауылындағы фельдшерлік пункт ғимараты.
Шекаралары: Балықтыкөл ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 357 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Жарма кенті, 3 квартал 35, "Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің Жарма аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жарма кентінің клуб ғтмараты.
Шекаралары: Жарма кенті, Қарақойтас станциясы, 15, 16 - айырықтар.
№ 358 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қызылағаш ауылы, Школьная көшесі 2, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "М. Аймақов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекаралары: Қызылағаш ауылы, Қаратоған елді мекені, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 359 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қарасу ауылы, Ардагер көшесі 1, "Қарасу" шаруа қожалығының тұрғын үйі.
Шекаралары: Қарасу ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 360 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Аршалы ауылы, 2 квартал 37/2, "Абай облысы Жарма ауданы Аршалы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің клуб ғимараты.
Шекаралары: Аршалы, Жарықтас ауылдары шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 361 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Үшбиік ауылы, Байғара көшесі 4, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақтайлақ би атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Үшбиік ауылы, Еңрекей елді мекені, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 362 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Әди ауылы, 1 квартал 48, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Әди Шәріпов атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әди ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 363 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Кеңтарлау ауылы, Сәтпаев көшесі 53, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Шар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Кеңтарлау ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 364 сайлау учаскесі

Местонахождение: область Абай Жарминский район село Балыктыколь улица Тауелсиздик 3/1, здание фельдшерского пункта села Балыктыколь коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Жарминского района" управления здравоохранения области Абай".
Границы: село Балыктыколь, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 357
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Жарма 3 квартал 35, здание клуба поселка Жарма, коммунального государственного казенного предприятия "Жарминский районный дом культуры акимата Жарминского района области Абай".
Границы: поселок Жарма, станция Каракойтас, 15, 16 разъезды.
Избирательный участок № 358
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Кызылагаш, улица Школьная 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Аймакова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Кызылагаш, населенный пункт Каратоган, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 359
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Карасу улица Ардагер 1, жилой дом крестьянского хозяйства "Карасу".
Границы: село Карасу, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 360
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Аршалы, 2 квартал 37/2, здание клуба государственного учреждения "Аппарат акима Аршалинского сельского округа Жарминского района области Абай".
Границы: сел Аршалы, Жарыктас, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 361
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Ушбиик улица Байгара 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Актайлак би" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Ушбиик, населенный пункт Енрекей, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 362
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Ади, 1 квартал 48, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Ади Шарипова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Ади, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 363
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Кентарлау улица Сатпаева 53, здание коммунального государственного учреждения "Чарская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Кентарлау, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 364

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қаратөбе ауылы, 2 квартал 2, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Д. Қалматайұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қаратөбе ауылы.
№ 365 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі 2, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы көпсалалы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі – 1, 1/В, 1/А, 2, 3, 4/А, 4, 5/А, 6, 7, 8, 10, 11, 12/В, 12, 12/Г, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30/А, 30, 31/А, 31, 32, 34, 34/А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 53, 53/А, 57, 61, 63; Боранбай би көшесі –1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 53, 54, 55, 57, 59/А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 81, 83, 87, 89, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135/А, 139, 141, 143, 145; Будник көшесі –7/А, 7, 8, 9, 10, 11, 13; Дулатов көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45; Исабеков көшесі – 1, 2/А, 2, 3, 5, 7/А, 7, 9, 9/А, 11, 17; Қабанбай көшесі – 1/В, 1/Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Қалматаев көшесі –1, 2/А, 3, 3/Б, 3/В, 3/А, 5/А, 5/В, 5, 5/Г, 6, 6/А, 9, 12, 13, 15, 16/А, 18, 21, 21/А, 24; 1 квартал– 1, 2, 3, 4, 33, 34; 2 квартал – 2, 4, 5, 6, 8, 10, 30; 3 квартал –1, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8/А, 9, 11/А, 12, 12/А, 13, 14, 18, 20, 23/А, 25, 38, 42; Энергетиктер кварталы –1, 2, 3, 4, 8, 12, 13, 14, 15, 19, 73; Келденов көшесі –2, 3, 5, 6, 7, 7/А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 38/А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56/Б, 56/В, 56/Д, 56, 56/А, 45- 87; Ландышев көшесі – 1, 2, 2/Г, 3, 5, 7, 9, 11, 11/А; Нұршайықов көшесі –3, 4/А, 4, 5, 6/В, 6, 6/Е, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 26/А, 26, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 41, 54, 65; Саяқов көшесі –2 – 48; Тұңғатаров көшесі – 1, 2, 2/А, 3/А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13; Шәріпов көшесі –1-41, 2-42; Ортабұлақ ауылы, Қорықшар, Орынбай елді мекендері, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 366 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Ахтамберді жырау көшесі 27, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Маяковский атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение: область Абай Жарминский район село Каратобе 2 квартал 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Д. Калматайулы" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Каратобе.
Избирательный участок № 365
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Калбатау улица Достык 2, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная школа-гимназия имени Абая" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: улица Абая – 1, 1/В, 1/А, 2, 3, 4/А, 4, 5/А, 6, 7, 8, 10, 11, 12/В, 12, 12/Г, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30/А, 30, 31/А, 31, 32, 34, 34/А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/А, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 53, 53/А, 57, 61, 63; улица Боранбай би – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29/А, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 50, 53, 54, 55, 57, 59/А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 81, 83, 87, 89, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133, 135/А, 139, 141, 143, 145; улица Будника - 7/А, 7, 8, 9, 10, 11, 13; улица Дулатова – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 7/А, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45; улица Исабекова – 1, 2/А, 2, 3, 5, 7/А, 7, 9, 9/А, 11, 17; улица Кабанбая – 1/В, 1/Б, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Калматаева – 1, 2/А, 3, 3/Б, 3/В, 3/А, 5/А, 5/В, 5, 5/Г, 6, 6/А, 9, 12, 13, 15, 16/А, 18, 21, 21/А, 24; 1 квартал – 1, 2, 3, 4, 33, 34; 2 квартал – 2, 4, 5, 6, 8, 10, 30; 3 квартал – 1, 2/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8/А, 9, 11/А, 12, 12/А, 13, 14, 18, 20, 23/А, 25, 38, 42; квартал Энергетиков – 1, 2, 3, 4, 8, 12, 13, 14, 15, 19, 73; улица Келденова – 2, 3, 5, 6, 7, 7/А, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 38/А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56/Б, 56/В, 56/Д, 56, 56/А, 45 - 87; улица Ландышева – 1, 2, 2/Г, 3, 5, 7, 9, 11, 11/А; улица Нуршайыкова – 3, 4/А, 4, 5, 6/В, 6, 6/Е, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24, 26/А, 26, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 41, 54, 65; улица Саякова – 2 - 48; улица Тунгатарова – 1, 2, 2/А, 3/А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13; улица Шарипова – 1 - 41, 2 - 42; село Ортабулак, населенные пункты Корыкшар, Орынбай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 366
Местонахождение область Абай Жарминский район село Калбатау, Ахтамберды жырау 27, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маяковского" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".

Шекаралары: Айдаболов көшесі –1-7; 2 – 14; Ахтамберді жырау көшесі – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41/А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; Байбосынов көшесі – 1-19; 2-10; Достық көшесі – 1, 2/А, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 59, 61, 63; Искаков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5/А, 5, 6, 7/Б, 7, 7/А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/А, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40/В, 40/Б, 41, 43, 44, 44/А 44/Б, 46, 46/А, 47, 48, 48/А, 48 Б, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 63/А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 76/А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87; Қабанбай көшесі – 10, 11, 12, 13, 14/А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 83/А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 106, 116, 120, 122, 124, 124/3, 126, 130, 132, 138, 140, 152, 154, 156; Қалматаев көшесі – 22/А, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 32/А, 32/Б, 32/В, 33, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61; Мәметова көшесі – 2, 3/Б, 3, 4, 5, 6/А, 7, 8, 9, 10, 12, 12/А, 13, 16, 18, 19, 21; Мұстанбаев көшесі – 1, 1/А, 1/Б, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 67,68, 69, 70, 71, 74, 76, 77, 78, 79, 80; Нұршайықов көшесі – 47, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 64/А, 64/Б, 64/В, 64/Г, 65, 66, 66/Б, 66/В, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90; Оспанов көшесі – 1, 3, 5, 5/А, 5/В, 5/Д, 7, 9, 11/А, 11/Б, 11/3, 13, 15, 15/А.
№ 367 сайлау учаскесі
Орналасқан жері:Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі 92, "Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорының ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесі – 53, 54, 56, 58, 65, 66, 68, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 113, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126, 129, 130, 130/А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157; Әбдірахманқызы көшесі – 1, 1/Б, 1/А, 2, 3, 5, 6, 6/А, 11/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 64, 66, 67, 69, 70, 71/А, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/8, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90; Әлімбетов көшесі – 1 – 69, 4 - 68; Әуезов көшесі – 1 – 31, 6 -30; Ахтамберді жырау көшесі – 65 – 111, 82 - 140; Боранбай би көшесі – 17 – 125, 24 - 124; Достық көшесі – 61- 155, 50 - 140; Искаков көшесі – 62 – 118, 63 - 129; Қабанбай көшесі – 164 – 206, 101 - 131; Келденов көшесі – 9/А, 9,11, 11/Б, 11/Г, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/А, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58/А, 58, 60, 62, 62/А, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; Киселев көшесі – 2 – 102, 7 - 43; Лут көшесі – 2/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Мұстанбаев көшесі – 4, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 71, 77, 79, 85, 89, 91, 93, 97, 101, 105, 115, 117, 119, 121, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 143, 145; Мұсылманқұлов көшесі – 1 – 49, 4 - 68; Мырзатайұлы көшесі –3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9; Оспанов көшесі –2, 2/А, 4/Б, 4/А, 5, 6, 8, 10, 11/А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/А, 26, 28, 30; Расцвет көшесі; Саяқов көшесі – 6 - 48; Серікбаев көшесі – 2 – 6, 7 - 11; Тәңірбергенұлы көшесі – 3 – 71, 6 - 74; Бүрліағаш елді мекені, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 368 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Достық көшесі 179, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Георгиевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы: улица Айдаболова – 1-7; 2 – 14; улица Ахтамберды жырау – 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 41/А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; улица Байбусинова – 1 - 19; 2 - 10; улица Достык – 1, 2/А, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 59, 61, 63; улица Искакова – 1, 2, 3, 4, 5/А, 5, 6, 7/Б, 7, 7/А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/А, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 40/В, 40/Б, 41, 43, 44, 44/А 44/Б, 46, 46/А, 47, 48, 48/А, 48 Б, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 63/А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 72, 74, 76/А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87; улица Кабанбая – 10, 11, 12, 13, 14/А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 82, 83, 83/А, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 106, 116, 120, 122, 124,124/3, 126, 130, 132, 138, 140, 152, 154, 156; улица Калматаева – 22/А, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 32/А, 32/Б, 32/В, 33, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61; улица Маметова – 2, 3/Б, 3, 4, 5, 6/А, 7, 8, 9, 10, 12, 12/А, 13, 16, 18, 19, 21; улица Мустанбаева – 1, 1/А, 1/Б, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 52, 53, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 67,68, 69, 70, 71, 74, 76, 77, 78, 79, 80; улица Нуршайыкова – 47, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 64/А, 64/Б, 64/В, 64/Г, 65, 66, 66/Б, 66/В, 67, 69, 71, 73, 75, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90; улица Оспанова – 1, 3, 5, 5/А, 5/В 5/Д, 7, 9, 11/А, 11/Б, 11/3, 13, 15, 15/А.
Избирательный участок № 367
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Калбатау улица Достык 92, здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры акимата Жарминского района области Абай".
Границы:улица Абая – 53, 54, 56, 58, 65, 66, 68, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 88, 89, 90, 91, 93, 96, 97, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 108, 109, 110, 111, 113, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 125, 126, 129, 130, 130/А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 157; улица Абдрахманкызы – 1, 1/Б, 1/А, 2, 3, 5, 6, 6/А, 11/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 64, 66, 67, 69, 70, 71/А, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79/8, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90; улица Алимбетова – 1 – 69, 4 - 68; улица Ауэзова – 1 - 31; 6 - 30; улица Ахтамберды жырау – 65-111; 82-140; улица Боранбай би – 17 – 125, 24 - 124; улица Достык – 61 – 155, 50 - 140; улица Искакова – 62 – 118, 63 - 129; улица Кабанбая – 164 – 206, 101 - 131; улица Келденова – 9/А, 9, 11, 11/Б, 11/Г, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/А, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 58/А, 58, 60, 62, 62/А, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126; улица Киселева – 2- 102, 7 - 43; улица Лута – 2/А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; улица Мустанбаева – 4, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 71, 77, 79, 85, 89, 91, 93, 97, 101, 105, 115, 117, 119, 121, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 143, 145; улица Мусылманкулова – 1 - 49, 4 - 68; улица Мырзатайулы – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9; улица Оспанова – 2, 2/А, 4/Б, 4/А, 5, 6, 8, 10, 11/А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/А, 26, 28, 30; улица Расцвет; улица Саякова – 6-48; улица Серикбаева – 2 – 6, 7 - 11; улица Танирбергенулы – 3-71, 6 - 74; населенный пункт Бурлыагаш, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 368
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Калбатау улица Достык 179, здание коммунального государственного учреждения "Георгиевская средняя школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".

Шекаралары: Абай көшесі - 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 161, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 179, 180, 180/А, 183, 186, 187, 188, 189, 190, 191/А, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198/А, 198/2, 198, 198/1, 199, 200, 202, 203, 204, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 228, 229/А, 230, 231, 233, 235, 237, 241, 243, 247, 249, 255; Әділбаев көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 56, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 72, 76, 78; Аймауытов көшесі- 4- 10; Әуезов көшесі - 18/А, 18, 20, 22, 26, 26/Б, 26/А, 28/А, 28, 30; Ахметқызы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 23, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56; Ахтамберді жырау көшесі – 113 – 195, 154 - 234; Бабатайұлы көшесі - 2, 2/А, 5, 6, 7, 7/А, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 36, 40, 41, 42, 44, 48, 50; Байқошқарұлы көшесі - 3, 4/А, 4, 5, 5/А, 6, 7/А, 7, 9, 10/А, 10, 12/А, 12, 15/Б, 15, 16/А, 16, 17, 17/А, 20, 20/А, 22, 23, 24, 29, 30, 35, 35/Б, 42, 43/А, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57; Боранбай би көшесі - 126- 208, 127-207; Гагарин көшесі - 1, 1/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 34/А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/А, 52, 54, 56, 58; Гончарев көшесі - 1 – 15, 2 – 16; Достық көшесі-125, 127, 129, 133, 137, 139, 141, 144, 146, 150, 151, 152/2, 152, 153, 155, 156, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 180, 182, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 233, 236, 237, 239, 240, 241, 243, 244, 245, 246, 247, 249, 251, 251/А, 253, 255, 257, 263, 265, 267, 268, 269, 271, 273/Б, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303; Жұмабаев көшесі - 3, 5, 9; Искаков көшесі - 133, 135, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 181, 183, 185, 187, 189; Қабанбай көшесі – 133 - 219; 220 - 290; Келденов көшесі – 92 - 178; Құдайбердиев көшесі – 2 - 8; Мұстанбаев көшесі - 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 147, 147/Б, 147/В, 149, 149/А, 151, 153, 155, 157, 161, 165, 167, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187; Оспанов көшесі - 17, 17/А, 19/А, 19, 21; Теряев көшесі- 7, 14, 16, 46; Шәкенов көшесі – 1 – 41, 2 - 40; Шулятиков көшесі – 2 - 20.
№ 369 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Батыр Қапай ауылы, Мира көшесі 17, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Васильковка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Батыр Қапай ауылы, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 370 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Қалбатау ауылы, Бабатайұлы көшесі 36, "Қазақстан Республикасының ішкі істер министрлігінің Абай облысының полиция департаменті Жарма аудандық полиция бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жарма ауданының полиция бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 371 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Сұлусары ауылы, Школьная көшесі 5, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Сұлусары, Шымылдық ауылдары, Қойтас, Қазаншұңқыр елді мекендері, шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.
№ 372 сайлау учаскесі

Границы: улица Абая – 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 161, 165, 166, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 179, 180, 180/А, 183, 186, 187, 188, 189, 190, 191/А, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198/А, 198/2, 198, 198/1, 199, 200, 202, 203, 204, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 221, 222, 224, 225, 226, 227, 228, 229/А, 230, 231, 233, 235, 237, 241, 243, 247, 249, 255; улица Адильбаева – 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 56, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 72, 76, 78; улица Аймаутова – 4 - 10; улица Ауэзова – 18/А, 18, 20, 22, 26, 26/Б, 26/А, 28/А, 28, 30; улица Ахметқызы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 23, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56; улица Ахтамберды жырау – 113-195; 154- 234; улица Бабатайулы – 2, 2/А, 5, 6, 7, 7/А, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 24, 27, 29, 30, 31, 33, 36, 40, 41, 42, 44, 48, 50; улица Байкошкарулы – 3, 4/А, 4, 5, 5/А, 6, 7/А, 7, 9, 10/А, 10, 12/А, 12, 15/Б, 15, 16/А, 16, 17, 17/А, 20, 20/А, 22, 23, 24, 29, 30, 35, 35/Б, 42, 43/А, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57; улица Боранбай би – 126 - 208, 127 -207; улица Гагарина – 1, 1/А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 34/А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50/А, 52, 54, 56, 58; улица Гончарева –1- 15, 2- 16; улица Достык – 125, 127, 129, 133, 137, 139, 141, 144, 146, 150, 151, 152/2, 152, 153, 155, 156, 158, 159, 160, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 170, 172, 174, 175, 176, 177, 180, 182, 184, 185, 187, 188, 189, 191, 192, 193, 195, 196, 197, 198, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 209, 210, 211, 212, 214, 215, 216, 217, 218, 220, 221, 222, 223, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 232, 233, 236, 237, 239, 240, 241, 243, 244, 245, 246, 247, 249, 251, 251/А, 253, 255, 257, 263, 265, 267, 268, 269, 271, 273/Б, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303; улица Жумабаева – 3, 5, 9; улица Искакова – 133, 135, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 181, 183, 185, 187, 189; улица Кабанбая – 133 - 219, 220 - 290; улица Келденова – 92 - 178; улица Кудайбердиева – 2 - 8 дома; улица Мустанбаева – 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 147, 147/Б, 147/В, 149, 149/А, 151, 153, 155, 157, 161, 165, 167, 173, 175, 177, 179, 183, 185, 187; улица Оспанова – 17, 17/А, 19/А, 19, 21; улица Теряева – 7, 14, 16, 46; улица Шакенова –1 – 41, 2 – 40; улица Шулятикова – 2 - 20.
Избирательный участок № 369
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Батыр Капай улица Мира 17, здание коммунального государственного учреждения "Васильковская основная школа" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: село Батыр Капай, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 370
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Калбатау улица Бабатайулы 36, здание республиканского государственного учреждения "Отдел полиции Жарминского района Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы: изолятор временного содержания отдела полиции Жарминского района.
Избирательный участок № 371
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Сулусары улица Школьная 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Шокана Уалиханова" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: сел Сулусары, Шымылдык, населенные пункты Койтас, Казаншункыр, участки отгонного животноводства.
Избирательный участок № 372

Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Әуезов кенті, М. Садуақасов көшесі 90 "В", "Абай облысы Жарма ауданы Әуезов кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының 1 - қабаты.
Шекаралары: Солнечное ауылы: Бірлік көшесі – 1, 6, 8, 11, 17, 107; Азаттық көшесі – 3, 5, 7; Кеңшілер көшесі – 3, 5, 9, 16; Таукент көшесі – 1 - 5; Күншуақ көшесі – 1 – 4.
Әуезов кенті: Таукент көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 299, 320; Кеңшілер көшесі – 14, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 32, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 51, 53, 57, 60, 61, 63, 64, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 90, 95, 97, 99, 329, 336, 340; Абай көшесі – 4, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37; Варепа көшесі – 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 62; М. Садуақасов көшесі – 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 69, 70, 72, 73, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 89, 90, 94, 350; Алтынтау көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Жібек жолы көшесі – 1 - 5, 7 - 13, 15, 17, 19, 25, 27, 33 - 57, 59, 61, 63, 65; Жеңіс көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 70; Гагарин көшесі – 1 - 13, 256; Ардагер көшесі – 1 - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Дружба көшесі – 1, 3, 18, 20.
№ 373 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Әуезов кенті, "Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің Әуезов кентінің мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: "А" кварталы – 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 21, 22, 23, 24; "Б" кварталы – 33, 34, 42, 50, 66.
№ 374 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай облысы, Жарма ауданы, Шалабай ауылы, Мәсәлімов көшесі 50, "Абай облысы білім басқармасы Жарма ауданы бойынша білім бөлімінің "Н. Крупская атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шалабай, Жаңаауыл ауылдары, Суықбастау, Остряковка, Қарақоға, Молдабай шалғайдағы мал шаруашылық учаскелері.

Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Ауэзов улица М. Садуакасова 90 "В", 1 этаж здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Ауезова Жарминского района области Абай".
Границы: село Солнечное: улица Бирлик – 1, 6, 8, 11, 17, 107; улица Азаттык – 3, 5, 7; улица Кеншилер – 3, 5, 9, 16; улица Таукент – 1 - 5; улица Куншуак – 1 – 4.
поселок Ауэзов: улица Таукент – 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13,14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 299, 320; улица Кеншилер - 14, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 32, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 51, 53, 57, 60, 61, 63, 64, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 85, 87, 89, 90, 95, 97, 99, 329, 336, 340; улица Абая- 4, 7, 9, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37; улица Варепа – 15, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 62; улица М. Садуакасова – 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 69, 70, 72, 73, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 89, 90, 94, 350; улица Алтынтау – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Жибек жолы – 1 - 5, 7 - 13, 15, 17, 19, 25, 27, 33 - 57, 59, 61, 63, 65; улица Женис – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 70; улица Гагарина – 1 - 13, 256; улица Ардагер – 1 - 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; улица Дружбы – 1, 3, 18, 20.
Избирательный участок № 373
Местонахождение: область Абай Жарминский район поселок Ауэзов здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры поселка Ауэзов акимата Жарминского района области Абай".
Границы: квартал "А" – 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 21, 22, 23, 24; квартал "Б" – 33, 34, 42, 50, 66.
Избирательный участок № 374
Местонахождение: область Абай Жарминский район село Шалабай улица Масалимова 50, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Н. Крупской" отдела образования по Жарминскому району управления образования области Абай".
Границы: сел Шалабай, Жанаауыл, участки отгонного животноводства Суыкбастау, Остряковка, Каракога, Молдабай.