Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 3/16-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 29 наурызда № 8476 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 3/13-VІІ ""2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 44/495-VI шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8424 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8095 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 30 желтоқсанда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8170596,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4110386,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19745,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17513,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4022952,3 мың теңге;
2) шығындар – 8277482,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30994,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30263,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -137880,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 137880,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 61257,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30263,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI "О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2021 года № 3/16-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 марта 2021 года № 8476
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского обласного маслихата от 3 марта 2021 года № 3/13-VII "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года № 44/495-VI "Об областном бюджете на 2021-2023 годы"", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8424), Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53/521-VI "О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8095, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 30 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8170596,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4110386,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19745,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17513,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4022952,3 тысяч тенге;
2) затраты – 8277482,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30994,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30263,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -137880,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 137880,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61257,0 тысяч тенге;
погашение займов – 30263,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106886,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5 және 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/525-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 41/333-VI "2020-2022 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8046 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 29 желтоқсанда жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Абдрахманов
Мәслихат хатшысы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2021 жылғы 18 наурыздағы
№ 3/16-VII шешіміне 1 қосымша
Жарма аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 106886,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 и 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53/525-VI "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2020 года № 41/333-VI "О бюджете Жарминского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8046, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 29 декабря 2020 года).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии М. Абдрахманов
Секретарь маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата
от 18 марта 2021 года № 3/16-VII
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата