Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/541-VI «2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Бірлікшіл ауылдық округінің бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 4/32-VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 8492 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23  қаңтардағы  «Қазақстан Республикасындағы жергілікті  мемлекеттік басқару және  өзін-өзі  басқару  туралы»  Заңының  6 бабының  1 тармағының 1) тармақшасына, Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 наурыздағы № 3/16-VІІ «Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53/521-VI «2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы»  (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8476 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚAБЫЛДAДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/541-VI «2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Бірлікшіл ауылдық округінің бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8238 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2021 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Бірлікшіл ауылдық округінің бюджеті 1, 2  және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -  14967,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер -  891,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -  60,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 теңге;
трансферттер түсімі - 14016,0 мың теңге;
2) шығындар - 15413,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -446,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 446,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 446,4 мың теңге.»;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 53/541-VI «О бюджете Бирликшильского сельского округа Жарминского района на 2021-2023 годы»
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2021 года № 4/32-VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 апреля 2021 года № 8492
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Жарминского районного маслихата от 18 марта 2021 года № 3/16-VIІ  «О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53/521-VІ «О бюджете Жарминского района на 2021-2023 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов за № 8476) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 53/541-VI «О бюджете Бирликшильского сельского округа Жарминского района на 2021-2023 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8238, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2021 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Бирликшильского сельского округа Жарминского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)  доходы - 14967,0  тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -  891,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления -  60,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тенге;
поступления трансфертов -  14016,0 тысяч тенге;
2) затраты -  15413,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тенге;
4)  сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -446,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -  446,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 0,0 тенге;
погашение займов - 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 446,4 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой реадкции согласно приложению к настоящему решению.