2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11/186-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 27 желтоқсанда № 26096 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 320 426,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 433 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 473,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 527195,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 338 213,2 мың теңге;
2) шығындар – 7 409 505,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32547,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 66898,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34351,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 121626,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121625,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 55134,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34351,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 100842,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 21.11.2022 № 22/329-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 709 480,0 мың теңге сомасында қарастырылсын, соның ішінде:
Ақжал ауылдық округіне
33 149 мың теңге;
Аршалы ауылдық округіне
26 451 мың теңге;
Әуезов кентіне
44 181 мың теңге;
Белтерек ауылдық округіне
33 373 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне
30 636 мың теңге;
Бірлікшіл ауылдық округіне
26 748 мың теңге;
Божығұр ауылдық округіне
30 928 мың теңге;
Жаңғызтөбе кентіне
38 892 мың теңге;
Жарма кентіне
29 515 мың теңге;
Жарық ауылдық округіне
43 510 мың теңге;
Қалбатау ауылдық округіне
69 179 мың теңге;
Қапанбұлақ ауылдық округіне
30 111 мың теңге;
Қарасу ауылдық округіне
37 641 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округіне

О бюджете Жарминского района на 2022-2024 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 11/186-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2021 года № 26096
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 320 426,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 433 546,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 473,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 527 195,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 338 213,20 тысяч тенге;
2) затраты – 7 409 505,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32547,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 66898,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34351,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 121626,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121625,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 55134,0 тысяч тенге;
погашение займов – 34351,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 100842,0 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 21.11.2022 № 22/329-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, поселков, сельских округов в сумме 709 480,0 тысяч тенге, в том числе:
Акжальскому сельскому округу
33 149 тысяч тенге;
Аршалинскому сельскому округу
26 451 тысяч тенге;
поселку Ауэзова
44 181 тысяч тенге;
Бельтерекскому сельскому округу
33 373 тысяч тенге;
Бирликскому сельскому округу
30 636 тысяч тенге;
Бирликшильскому сельскому округу
26 748 тысяч тенге;
Божыгурскому сельскому округу
30 928 тысяч тенге;
поселку Жангизтобе
38 892 тысяч тенге;
поселку Жарма
29 515 тысяч тенге;
Жарыкскому сельскому округу
43 510 тысяч тенге;
Калбатаускому сельскому округу
69 179 тысяч тенге;
Капанбулакскому сельскому округу
30 111 тысяч тенге;
Карасускому сельскому округу
37 641 тысяч тенге;
Каратобинскому сельскому округу

31 127 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округіне
27 596 мың теңге;
Суықбұлақ кентіне
45 561 мың теңге;
Үшбиік ауылдық округіне
32 177 мың теңге;
Шалабай ауылдық округіне
27 589 мың теңге;
Шар қаласына
71 116 мың теңге.
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерiне нысаналы трансферттерді бөлу Жарма ауданы әкімдігінің қаулысымен айқындалады
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 25.03.2022 № 14/229-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

31 127 тысяч тенге;
Кызылагашскому сельскому округу
27 596 тысяч тенге;
поселку Суыкбулак
45 561 тысяч тенге;
Ушбиикскому сельскому округу
32 177 тысяч тенге;
Шалабайскому сельскому округу
27 589 тысяч тенге;
городу Шар
71 116 тысяч тенге.
Распределение целевых трансфертов из бюджета района в бюджеты города районного значения, поселков, сельских округов на 2022 год определяется постановлением Жарминского районного акимата.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.03.2022 № 14/229-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

3. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2022 жылға 30000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. Бюджеттік инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға бағытталған 2022 жылғы Жарма ауданы бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Оспанбаев
Жарма
ауданының маслихатының
2022 жылғы 24 желтоқсандағы
№11/186-VII шешіміне 1 қосымша
Жарма ауданының 2022 жылға арналған аудандық бюджеті

3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 30000,0 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень программ развития бюджета Жарминского района на 2022 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов, согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата
от 24 декабря 2021 года
№ 11/186-VII
Районный бюджет Жарминского района на 2022 год

7709,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
66,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
66,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
13559,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
13559,0
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
0,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
13559,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
527194,6
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
215757,0
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
215757,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
215757,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
311437,6
1
Жерді сату
309862,6
01
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы немесе аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент аумағындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдерді қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
309862,6
2
Материалдық емес активтерді сату
1575,0
02
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент аумағындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы
1575,0
4
Трансферттер түсімі
1338213,2
01
Төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер
4545,6
3
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтардың бюджеттерінен трансферттер
4545,6
02
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
4461,6
07
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
84,0
08
Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттің ысырабын өтеуге арналған трансферттер түсімдері
0,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1333667,6
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
1333667,6
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

7709,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
66,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
66,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
0,0
06
Прочие неналоговые поступления
13559,0
1
Прочие неналоговые поступления
13559,0
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
13559,0
3
Поступления от продажи основного капитала
527194,6
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
215757,0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
215757,0
02
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
215757,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
311437,6
1
Продажа земли
309862,6
01
Поступления от продажи земельных участков, за исключением поступлений от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения или находящихся на территории города районного значения, села, поселка
309862,6
2
Продажа нематериальных активов
1575,0
02
Плата за продажу права аренды земельных участков, за исключением земельных участков, находящихся на территории города районного значения, села, поселка
1575,0
4
Поступления трансфертов
1338213,2
01
Трансферты из нижестоящих органов государственного управления
4545,6
3
Трансферты из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
4545,6
02
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
4461,6
07
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
84,0
08
Поступления трансфертов из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на компенсацию потерь районного (города областного значения) бюджета
0,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1333667,6
2
Трансферты из областного бюджета
1333667,6
01
Целевые текущие трансферты

41696,0
1
Әскери мұқтаждар
20675,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20675,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20675,0
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
21021,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21021,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4912,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
16109,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1119,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1119,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1119,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1119,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1070135,8
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
202066,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202066,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
202066,5
2
Әлеуметтік көмек
809218,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
809218,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
230919,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
64287,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
65523,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4962,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
262004,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
104857,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70666,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58851,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58851,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

41696,0
1
Военные нужды
20675,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20675,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20675,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
21021,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21021,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4912,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
16109,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1119,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1119,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1119,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1119,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1070135,8
1
Социальное обеспечение
202066,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202066,5
005
Государственная адресная социальная помощь
202066,5
2
Социальная помощь
809218,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
809218,0
002
Программа занятости
230919,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
64287,0
006
Оказание жилищной помощи
6000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
65523,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4962,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
262004,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
104857,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70666,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58851,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58851,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

2004183,0
05
Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
1856,0
03
Әлеуметтiк салық
1721097,0
1
Әлеуметтік салық
1721097,0
01
Әлеуметтік салық
1721097,0
04
Меншiкке салынатын салықтар
1285440,0
1
Мүлiкке салынатын салықтар
1285440,0
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
1285440,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
92188,0
2
Акциздер
8537,0
84
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны
8537,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
72689,0
15
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент аумағындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы
72689,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
10962,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
1380,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
1174,0
34
Қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы
8408,0
08
Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
4899,0
1
Мемлекеттік баж
4899,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
4899,0
2
Салықтық емес түсiмдер
21806,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
7234,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
0,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
0,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
7138,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
161,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
6977,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
96,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
96,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
14572,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
14572,0
05
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
0,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
14572,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

2004183,0
05
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты
1856,0
03
Социальный налог
1721097,0
1
Социальный налог
1721097,0
01
Социальный налог
1721097,0
04
Hалоги на собственность
1285440,0
1
Hалоги на имущество
1285440,0
01
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
1285440,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
92188,0
2
Акцизы
8537,0
84
Бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан
8537,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
72689,0
15
Плата за пользование земельными участками, за исключением земельных участков, находящихся на территории города районного значения, села, поселка
72689,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
10962,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1380,0
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
1174,0
34
Плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности
8408,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4899,0
1
Государственная пошлина
4899,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
4899,0
2
Неналоговые поступления
21806,0
01
Доходы от государственной собственности
7234,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
0,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
0,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
7138,0
08
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
161,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
6977,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
96,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
96,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
0,0
06
Прочие неналоговые поступления
14572,0
1
Прочие неналоговые поступления
14572,0
05
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
0,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
14572,0
3
Поступления от продажи основного капитала

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
45209,6
026
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының атуы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
45209,6
Жарма ауданы, Шалабай ауылдық округі, Шалабай ауылы, Суық Бастау учаскесі № 1 үй мекен-жайында орналасқан мал шаруашылығы кешенін электрмен жабдықтау
22569,0
Жарма ауданы, Қапанбұлақ ауылы, "Аққора" қыстағы учаскесінің мекен-жайында орналасқан шаруа қожалығын электрмен жабдықтау
10500,0
Жарма ауданы, Қапанбұлақ ауылы, "Мирлан" қыстағының №1 учаскесі мекен-жайында электрмен жабдықтау құрылысы
10500,0
Жарма ауданы, Георгиевка ауылдық округі, "Жолан" қыстағы мекен-жайында орналасқан мал шаруашылығы кешенін электрмен жабдықтау
1640,6

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
45209,6
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
45209,6
Электроснабжение животноводческого комплекса расположенного по адресу: Жарминский район, Шалабайский сельский округ, село Шалабай, участок Суык Бастау, дом № 1
22569,0
Электроснабжение крестьянского хозяйства, расположенного по адресу: Жарминский район, село Капанбулак, на территории участка зимовки "Аккора"
10500,0
Строительство электроснабжения расположенного по адресу: Жарминский район, село Капанбулак, зимовка "Мирлан" участок №1
10500,0
Электроснабжение животноводческого комплекса расположенного по адресу: Жарминский район, Георгиевский селсьский округ, зимовка "Жолан"
1640,6