Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 67-1 "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 наурызда № 8458 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы №3/13-VII "2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы №44/495-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8424 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №67-1 "2021-2023 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8093 нөмірімен тіркелген және 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7700900,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1475777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22598 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30945 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6171580,6 мың теңге;
2) шығындар – 7743127,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 28278 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 48131 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19853 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70504,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 70504,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 48131 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19853 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 67-1 "О бюджете Зайсанского района на 2021-2023 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2021 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2021 года № 8458
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 марта 2021 года №3/13-VII "О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2020 года №44/495-VІ "Об областном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8424) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №67-1 "О бюджете Зайсанского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8093 и опубликовано 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7700900,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1475777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22598 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30945 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 6171580,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7743127,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27278 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48131 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19853 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 70504,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70504,8 тысяч тенге;
поступление займов – 48131 тысяч тенге;
погашение займов – 19853 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 42226,8 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте 4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 1097200,1 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
мынандай мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
"11-1. 42226,8 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аталған шешімінің 1, 4–қосымшалары осы шешімнің 1, 2–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес аталған шешім 9-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Айнабеков
Аудандық мәслихат хатшысы С. Марқабаев
Зайсан аудандық мәслихатының
2021 жылғы 12 наурыздағы
№ 3-1 шешіміне
1-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 42226,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 1097200,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Используемые остатки бюджетных средств 42226,8 тысяч тенге распределить согласно приложению 9 к настоящему решению.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящего решения;
указанное решение дополнить приложением 9 согласно приложению 3 настоящего решения.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года
Председатель сессии Е. Айнабеков
Секретарь районного маслихата С. Маркабаев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 12 марта 2021 года за №3-1
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата