Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Қарабұлақ ауылдық округіне қарасты "Бек-Али" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы №8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 2 наурыздағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 наурызда № 8427 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 23 ақпандағы № 256 ұсынысы негізінде Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі-қара малдарының бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округіне қарасты "Бек-Али" шаруа қожалығына белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 желтоқсандағы №8 "Қарабұлақ ауылдық округіне қарасты "Бек-Али" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2020 жылдың 21 желтоқсанында №7994 болып тіркелген, 2020 жылдың 26 желтоқсанында "Достық" газетіне жарияланған және 2020 жылдың 22 желтоқсанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. "Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Зайсан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Зайсан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабұлақ ауылдық округ
әкімінің міндетін атқарушы
А. Зияданова

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района от 20 декабря 2020 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятии на крестянское хозяйство "Бек-Али" Карабулакского сельского округа"
Решение акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 2 марта 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 марта 2021 года № 8427
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 23 февраля 2021 года №256, аким Карабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия на крестьянское хозяйство "Бек-Али" Карабулакского сельского округа Зайсанского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятии по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района от 20 декабря 2020 года №8 "Об установлении ограничительных мероприятий на крестьянское хозяйство "Бек-Али" Карабулакского сельского округа" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7994 от 21 декабря 2020 года, опубликовано от 26 декабря 2020 года в газетах "Достық" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 декабря 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабулакского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2)в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зайсанского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Зайсанского района после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Карабулакского сельского округа
А. Зияданова