Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 21 қазандағы № 8/4-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 қазанда № 24963 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сот шешімімен Алтай ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 23/6-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5339 болып тіркелген);
2) "Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 23/6-VI "Сот шешімімен Зырян ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 27 қарашадағы № 73/4-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7932 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат
хатшысы
Л. Гречушникова

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 21 октября 2021 года № 8/4-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 октября 2021 года № 24963
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата:
1) "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность района Алтай" от 30 ноября 2017 года № 23/6-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5339);
2) "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 30 ноября 2017 года № 23/6-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Зыряновского района" от 27 ноября 2020 года № 73/4-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7932).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова