2022-2024 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26205 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9020215,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 5353208,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 71105,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53521,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3542379,3 мың теңге;
2) шығындар – 9331392,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35380,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 52178,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16798,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -346557,8 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 346557,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 52178,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 103228,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 397607,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 15.12.2022 №27/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/91-VII "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 25825 болып тіркелген) белгіленген 2022 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.

О районном бюджете района Алтай на 2022-2024 годы
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 11/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26205
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9020215,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5353208,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71105,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53521,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3542379,3 тысяч тенге;
2) затраты – 9331392,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35380,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52178,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16798,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -346557,8 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
346557,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 52178,0 тысяч тенге;
погашение займов – 103228,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 397607,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 15.12.2022 № 27/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Принять к исполнению на 2022 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов, установленные решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2021 года № 12/91-VII "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25825).

3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 471014,0 мың теңге сомада қарастырылсын, соның ішінде:
- Серебрянск қаласы 63691,0 мың теңге;
- Жаңа Бұқтарма кенті 25070,0 мың теңге;
- Зубовск кенті 28625,0 мың теңге;
- Октябрьск кенті 22213,0 мың теңге;
- Прибрежный кенті 27366,0 мың теңге;
- Малеевск ауылдық округі 41532,0 мың теңге;
- Никольск ауылдық округі 33544,0 мың теңге;
- Полянское ауылдық округі 27628,0 мың теңге;
- Парыгино ауылдық округі 40912,0 мың теңге;
- Соловьево ауылдық округі 36754,0 мың теңге;
- Средигорный ауылдық округі 29312,0 мың теңге;
- Северный ауылдық округі 30011,0 мың теңге;
- Тұрғысын ауылдық округі 25758,0 мың теңге;
- Чапаево ауылдық округі 38598,0 мың теңге.

3. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых их районного бюджета в бюджеты городов районного значения, поселков, сельских округов в общей сумме 471014,0 тысяч тенге, в том числе:
- город Серебрянск 63691,0 тысяч тенге;
-поселок Новая Бухтарма 25070,0 тысяч тенге;
- поселок Зубовск 28625,0 тысяч тенге;
- поселок Октябрьский 22213,0 тысяч тенге;
- поселок Прибрежный 27366,0 тысяч тенге;
- Малеевский сельский округ 41532,0 тысяч тенге;
- Никольский сельский округ 33544,0 тысяч тенге;
- сельский округ Полянское 27628,0 тысяч тенге;
- Парыгинский сельский округ 40912,0 тысяч тенге;
- Соловьевский сельский округ 36754,0 тысяч тенге;
- Средигорный сельский округ 29312,0 тысяч тенге;
- Северный сельский округ 30011,0 тысяч тенге;
- Тургусунский сельский округ 25758,0 тысяч тенге;
- Чапаевский сельский округ 38598,0 тысяч тенге.

4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 97000,0 мың теңге сомада бекітілсін.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының мәслихат
хатшысы
Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 11/2-VII шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 15.12.2022 №27/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 97000,0 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение 1 к решению
маслихата района Алтай
от 24 декабря 2021 года
№ 11/2-VII
Районный бюджет на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 15.12.2022 № 27/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31090,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
31090,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
21671,9
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21321,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1229543,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
116498,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
116498,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
116498,0
2
Әлеуметтiк көмек
997996,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
991534,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
215088,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23526,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2493,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
98490,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2915,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
127602,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
262441,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
151676,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
44602,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62699,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6462,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
6462,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
115049,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
31090,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
31090,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
21671,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
21321,9
003
Капитальные расходы государственного органа
350,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1229543,5
1
Социальное обеспечение
116498,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
116498,0
005
Государственная адресная социальная помощь
116498,0
2
Социальная помощь
997996,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
991534,0
002
Программа занятости
215088,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23526,0
006
Оказание жилищной помощи
2493,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
98490,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2915,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
127602,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
262441,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
151676,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44602,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62699,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6462,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
6462,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
115049,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

1342,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорт жарыстарын өткізу
1202,0
007
Облыстық спорт жарыстарында түрлі спорт түрлері бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы
11599,0
Ақпараттық кеңiстiк
198258,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
198258,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
19061,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
155039,2
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
24157,8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
124596,4
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
77503,5
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47968,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6490,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
22054,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
991,2
804
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі
47092,9
001
Жергілікті деңгейде спортты дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46785,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
307,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90631,7
6
Жер қатынастары
2011,1
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
2011,1
021
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2011,1
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
88620,6
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11456,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11456,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
77164,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76237,2
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
927,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
42984,9
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
42984,9

1342,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1202,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
11599,0
3
Информационное пространство
198258,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
198258,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
19061,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
155039,2
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
24157,8
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
124596,4
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
77503,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
47968,3
003
Капитальные расходы государственного органа
6490,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
22054,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
991,2
804
Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)
47092,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма
46785,9
003
Капитальные расходы государственного органа
307,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90631,7
6
Земельные отношения
2011,1
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
2011,1
021
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2011,1
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
88620,6
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11456,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11456,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
77164,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
76237,2
017
Капитальные расходы государственного органа
927,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
42984,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
42984,9

29655,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83906,0
1
Ауыл шаруашылығы
37610,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
37610,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37610,0
6
Жер қатынастары
34193,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
34193,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31993,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2200,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12103,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
12103,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12103,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
87280,0
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
87280,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
87280,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
37280,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
50000,0
12
Көлiк және коммуникация
90000,0
1
Автомобиль көлiгi
80000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
80000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
80000,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
10000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10000,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
10000,0
13
Басқалар
118000,0
9
Басқалар
118000,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
118000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

29655,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83906,0
1
Сельское хозяйство
37610,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
37610,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
37610,0
6
Земельные отношения
34193,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
34193,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
31993,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2200,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12103,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
12103,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12103,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
87280,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
87280,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
87280,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
37280,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
50000,0
12
Транспорт и коммуникации
90000,0
1
Автомобильный транспорт
80000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
80000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
80000,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
10000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10000,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
10000,0
13
Прочие
118000,0
9
Прочие
118000,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
118000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)