Жер телімдеріне шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқығын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай қаласы әкімінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 8629 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 1 – тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Алтай қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "ПромСтройАвтоматика" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Алтай қаласының Шахтосторителей көшесі бойында орналасқан электр беру әуе желісін төсеу және пайдалану үшін мерзімі 1 жылға алаңы 0,0008 га, меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер телімдерін алып қоймай, жер телімдеріне шектеулі пайдалану құқығы (қауымдық сервитут) белгіленсін.
2. "Алтай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің Алтай ауданы әкімінің Интернет – ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай қаласы әкімінің міндетін аткарушы И. Оконешников

Об установлении права ограниченного пользования (публичный сервитут) земельными участками
Решение акима города Алтай Восточно-Казахстанской области от 15 апреля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 апреля 2021 года № 8629
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстана" аким города Алтай РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "ПромСтройАвтоматика" право ограниченного пользования земельными участками (публичный сервитут), без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, общей площадью 0,0008 га сроком на 1 год, для прокладки и эксплуатации воздушной линии электропередач, находящиеся по улице Шахтостроителей, города Алтай.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Алтай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего решения на Интернет-ресурсе акима района Алтай;
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Временно исполняющий акима города Алтай И. Оконешников