Көкпекті ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 370 "Көкпекті ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 ақпандағы № 96 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 наурызда № 8420 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "2 тармағына" Заңы 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңы 27 бабына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 370 "Көкпекті ауданы бойынша мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 6345 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Көкпекті ауданының аппарат әкімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қамтамасыз етеді:
1) осы қаулыны Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін Көкпекті ауданының аумағында таратылатын мерзімдік басылымдарға ресми жариялау үшін жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Көкпекті ауданы әкімінің орынбасары Марат Капарович Темиржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімінің м.а. М. Темиржанов

О признании утратившим силу постановления акимата Кокпектинского района от 27 ноября 2019 года № 370 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Кокпектинскому району"
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 22 февраля 2021 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 марта 2021 года № 8420
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 27 ноября 2019 года № 370 "Об организации бесплатного питания отдельных категорий воспитанников дошкольных организаций образования по Кокпектинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6345, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 декабря 2019 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кокпектинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Кокпектинского района;
3) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кокпектинского района Темиржанова Марата Капаровича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима М. Темиржанов