Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-2 "2021-2023 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-6/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 сәуірде № 8556 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 55-2 "2021-2023 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8067 тіркелген, 2020 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 331 861,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 336 946,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 71 504,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 630,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 901 781,1 мың теңге;
2) шығындар – 10 542 639,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86 246,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 122 514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 268,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 124 533,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 297 025,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 122 514,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 36 268,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 210 779,5 мың теңге.";
4 тармақ алынып тасталсын;

О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 55-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-6/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 8 апреля 2021 года № 8556
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 55-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8067, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 331 861,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 336 946,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71 504,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 630,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 901 781,1 тысяч тенге;
2) затраты – 10 542 639,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 86 246,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 122 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 268,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 124 533,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 297 025,5 тысяч тенге:
поступление займов – 122 514,0 тысяч тенге;
погашение займов – 36 268,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 210 779,5 тысяч тенге.";
пункт 4 исключить;

6 624,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2 170,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 500,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2 500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 500,0
21
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 500,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
656 467,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
216 392,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
216 392,0
10
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
216 392,0
2
Әлеуметтiк көмек
428 208,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
428 208,0
4
Жұмыспен қамту бағдарламасы
120 230,0
6
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
78 187,0
7
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 700,0
9
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 640,0
11
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52 326,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
119 299,0
17
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
5 100,0
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 726,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11 867,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
11 867,0
18
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 000,0
50
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 867,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 980 060,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
60 689,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60 389,1
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру

6 624,0
7
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2 170,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 500,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 500,0
21
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 500,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
656 467,0
1
Социальное обеспечение
216 392,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
216 392,0
10
Государственная адресная социальная помощь
216 392,0
2
Социальная помощь
428 208,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
428 208,0
4
Программа занятости
120 230,0
6
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
78 187,0
7
Оказание жилищной помощи
2 700,0
9
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 640,0
11
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52 326,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
119 299,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 100,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 726,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11 867,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
11 867,0
18
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 000,0
50
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 867,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 980 060,3
1
Жилищное хозяйство
60 689,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 389,1
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда