Тарбағатай аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 сәуірдегі № 4-6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 7 сәуірде № 8534 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 23-8 "Тарбағатай ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-16-131 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 28 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2) Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қазандағы № 62-3 "Тарбағатай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік қолдау көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7740 нөмірімен тіркелген, 2020 жылдың 02 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. ОМАРБЕКОВ
Аудандық мәслихат хатшысы А. Богырбаев

О признании утратившим силу решений Тарбагатайского районного маслихата
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 апреля 2021 года № 4-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 апреля 2021 года № 8534
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Тарбагатайского районного маслихата от 30 марта 2018 года № 23-8 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Тарбагатайскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-16-131, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2018 года);
2) решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 актября 2020 года № 62-3 "Об оказании социальной поддержки специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7740, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 02 ноября 2020 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессий С. ОМАРБЕКОВ
Секретарь районного маслихата А. Богырбаев