Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-2 "2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 8/5-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 қазанда № 24674 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-2 "2021-2023 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8141 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 265 894,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 439 836,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 780,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 658,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 806 620,2 мың теңге;
2) шығындар – 14 332 299,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 141 716,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 188 147,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 431,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -208 121,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 208 121,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 188 147,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 46 431,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 66 405,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Богырбаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 8/5-VII шешіміне 1-қосымша
Тарбағатай аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 66-2 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті
Санат
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I. КIРICТЕР

О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2020 года № 66-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2021-2023 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 сентября 2021 года № 8/5-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 октября 2021 года № 24674
Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Тарбагатайского района на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года № 66-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8141) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 265 894,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 439 836,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 780,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 658,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 806 620,2 тысяч тенге;
2) затраты – 14 332 299,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 141 716,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 188 147,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 431,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -208 121,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 208 121,1 тысяч тенге;
поступление займов – 188 147,0 тысяч тенге;
погашение займов – 46 431,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 405,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата А. Богырбаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 27 сентября 2021 года № 8/5-VII
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата
от 23 декабря 2020 года № 66-2
Бюджет Тарбагатайского района на 2021 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I. ДОХОДЫ