Екпін ауылдық округінің Екпін ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы және көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Екпін ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 ақпандағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 ақпанда № 8403 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып Екпін ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Тарбағатай ауданы Екпін ауылдық округінің Екпін ауылындағы атауы жоқ көшеге "Бадерикамал Солтанғазықызы" атауы берілсін.
2. Тарбағатай ауданы Екпін ауылдық округінің Екпін ауылындағы "Квартал №2" көшесі "Қапатай Жанқайыров" көшесі деп қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. КАРАТАЛОВ

О присвоении наименования безымянной улице и о переименовании улицы в селе Екпин Екпинского сельского округа
Решение акима Екпинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 8 февраля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 февраля 2021 года № 8403
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Восточно - Казахстанской области от 28 декабря 2020 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Екпинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Екпин Екпинского сельского округа наименования - "Бадерикамал Солтанғазықызы".
2. Переименовать в селе Екпин Екпинского сельского округа улицу "Квартал № 2" на улицу "Қапатай Жанқайыров".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким А. КАРАТАЛОВ