Ұлан аудандық мәслихатының 2020 жылдың 28 желтоқсандағы № 417 "2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 30 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 8601 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) – тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық маслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 417 "2021-2023 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8112 нөмірімен тіркелген, 2021 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8781221,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1825963,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7460,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12566,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6935232,4 мың теңге;
2) шығындар – 8843808,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 231235,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 284407,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53172,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 293821,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 293821,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 284407,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 417 "О бюджете Уланского района на 2021-2023 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2021 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 апреля 2021 года № 8601
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 417 "О бюджете Уланского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8112, опубликовано 8 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 8781221,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1825963,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7460,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12566,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6935232,4 тысяч тенге;
2) затраты – 8843808,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 231235,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 284407,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53172,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 293821,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 293821,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 284407,0 тысяч тенге;