"Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-742/VI "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 8-91/VII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 қыркүйекте № 24488 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-198/VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 30.12.2021 № 12-198/VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-742/VI "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8026 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 761 136,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 746 238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 231,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 889,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 979 778,2 мың теңге;
2) шығындар – 18 825 402,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 315,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 942,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -96 581,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 96 581,1 мың теңге, соның ішінде:

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 сентября 2021 года № 8-91/VII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 сентября 2021 года № 24488. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 12-198/VII
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2021 № 12-198/VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8026) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 761 136,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 746 238,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 231,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 889,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 979 778,2 тысяч тенге;
2) затраты – 18 825 402,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 315,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 942,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 96 581,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 96 581,1 тысяч тенге, в том числе: