"Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-742/VI "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 11-157/VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 желтоқсанда № 25777 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-198/VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 30.12.2021 № 12-198/VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-742/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8026 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 812 988,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 739 408,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 590,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 360,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 031 630,1 мың теңге;
2) шығындар – 18 877 254,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 315,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 257,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 942,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -96 581,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 96 581,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 61 257,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 декабря 2021 года № 11-157/VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2021 года № 25777. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 12-198/VII
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.12.2021 № 12-198/VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата "О бюджете Урджарского района на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8026) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 812 988,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 739 408,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 590,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 360,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 031 630,1 тысяч тенге;
2) затраты – 18 877 254,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 315,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 257,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 942,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 96 581,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 96 581,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61 257,0 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 28 942,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 266,1 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 11-157/VII шешіміне
1 қосымша
Үржар аудандық мәслихатының

погашение займов – 28 942,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 266,1 тенге.";
приложение 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Урджарского районного маслихата К. Карашев
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата
от 13 декабря 2021 года
№ 11-157/VII
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата