2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 қаңтарда № 8349 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8324 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 340 451,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86 446,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 254 005,0 мың теңге;
2) шығындар – 341 473,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1022,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1022,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1022,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 23.12.2021 № 13/2-VII шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шемонаиха қаласы бюджетінде 43 030 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған қала бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі ескерілсін.

О бюджете города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2021-2023 годы
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 января 2021 года № 61/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2021 года № 8349. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8324) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 340 451,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86 446,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 254 005,0 тысяч тенге;
2) затраты – 341 473,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1022,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1022,6 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1022,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2021 № 13/2-VII (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть в бюджете города Шемонаиха объем бюджетных субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджет города на 2021 год в сумме 43 030 тысяч тенге.

3. Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласы бюджетінде 111 837 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған кент бюджетіне берілетін бюджеттік трансферттер көлемі қарастырылсын.
4. 4-қосымшаға сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Бектурсунов
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

3. Предусмотреть в бюджете города Шемонаиха на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 111 837 тысяч тенге.
4. Признать утратившими силу некоторые решения Шемонаихинского районного маслихата, согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Ж. Бектурсунов
Секретарь Шемонаихинского районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата

2021 жылғы 12 қаңтарындағы
№ 61/2-VI шешіміне 4 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қантардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6700 болып тіркелген, 2020 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 51/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қантардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6999 болып тіркелген, 2020 жылғы 7 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 52/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қантардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7124 болып тіркелген, 2020 жылғы 2 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 54/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қантардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7360 болып тіркелген, 2020 жылғы 18 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
5. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 тамыздағы № 56/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қантардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7510 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қарашадағы № 58/2-VI "Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 қантардағы № 49/2-VI "2020-2022 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7845 болып тіркелген, 2020 жылғы 23 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

от 12 января 2021 года
№ 61/2-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Шемонаихинского районного маслихата
1. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2-VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6700, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 31 января 2020 года).
2. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 17 апреля 2020 года № 51/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2- VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6999, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 7 мая 2020 года).
3. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 18 мая 2020 года № 52/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2- VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7124, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 2 июня 2020 года).
4. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 2 июля 2020 года № 54/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2- VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7360, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 18 июля 2020 года).
5. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 августа 2020 года № 56/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2-VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7510, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года).
6. Решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 ноября 2020 года № 58/2-VI "О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 13 января 2020 года № 49/2-VI "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7845, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 23 ноября 2020 года).