Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы 60/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 тамыздағы № 6/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 тамызда № 24022 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 60/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8324 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 7 256 494,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 119 122,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172 402,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 957 270,2 мың теңге;
2) шығындар – 7 437 876,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17 733,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26 253,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 520,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 199 115,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 199 115,1мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 26 253,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 520,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 181 382,1 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 20 221,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж адамдардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке сомасы 45 655,0 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 165 533,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға 16 471,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2021-2023 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 августа 2021 года № 6/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2021 года № 24022. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата "О бюджете Шемонаихинского района на 2021–2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 60/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8324) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 256 494,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 119 122,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 7 700,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 172 402,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 957 270,2 тысяч тенге;
2) затраты – 7 437 876,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 733,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 253,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 520,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 199 115,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199 115,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 26 253,0 тысячи тенге;
погашение займов – 8 520,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 181 382,1 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме 20 221,0 тысяча тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 45 655,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 165 533,0 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 16 471,0 тысяча тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

"10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 322 768,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
мынадай мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
"11-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 197 550,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 322 768,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год целевые текущие трансферты из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 197 550,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

501 352,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
501 352,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
155 539,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24 747,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 742,0
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
80 333,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 675,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
150 684,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқжат мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
27 899,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51 733,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
87 527,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87 676,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 686,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 630,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
46 588,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 099,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 024,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
1 500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 042 092,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
500 279,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
82 554,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
700,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
80 354,0
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
1 500,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
417 725,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
411 508,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 217,0
2
Коммуналдық шаруашылық

501 352,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
501 352,0
002
Программа занятости
155 539,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24 747,0
006
Оказание жилищной помощи
5 742,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
80 333,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 675,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
150 684,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27 899,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51 733,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
87 527,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87 676,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 686,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 630,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
46 588,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 099,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 024,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
1 500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 042 092,0
1
Жилищное хозяйство
500 279,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
82 554,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
700,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
80 354,0
005
Снос аварийного и ветхого жилья
1 500,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
417 725,0
003
Проектирование и (или строительство), реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
411 508,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 217,0
2
Коммунальное хозяйство