Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019-2025 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" 2019 жылғы 6 наурыздағы №23-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 8-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25921 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2019 – 2025 жылдарға арналған қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" 2019 жылғы 6 наурыздағы №23-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5559 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Конысбаева

О признании утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 марта 2019 года №23-2 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды по Западно-Казахстанской области на 2019-2025 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2021 года № 8-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25921
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 марта 2019 года №23-2 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды по Западно-Казахстанской области на 2019 - 2025 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5559).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Конысбаева