Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №49-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 10-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 желтоқсанда № 25894 болып тіркелді
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №49-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6572 болып тіркелген) мынандай өзгерістер енгізілсін:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 711 175 мың теңге:
салықтық түсімдер – 544 112 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 602 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 148 661 мың теңге;
2) шығындар – 5 819 795 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 556 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 77 966 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34 410 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -152 176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 152 906 мың теңге:
қарыздар түсімі – 77 965 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34 410 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 109 351 мың теңге".
"1-1. 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 52 305 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
Аталған сомаларды ауылдық (аудандық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №49-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 ноября 2021 года № 10-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 декабря 2021 года № 25894
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата "О районном бюджете на 2021–2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 49-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6572) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 711 175 тысячи тенге:
налоговые поступления – 544 112 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 602 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 800 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 148 661 тысяч тенге;
2) затраты – 5 819 795 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 556 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 77 966 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34 410 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -152 176 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 152 906 тысячи тенге:
поступление займов – 77 965 тысячи тенге;
погашение займов – 34 410 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 109 351 тысяч тенге".
"1-1.Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты сельским (города районного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме 52 305 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм сельским бюджетам осуществляется на основании постановления акимата Бокейординского района";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.