Техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 мамырда № 7102 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 2022 жылғы 3 қарашадағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 03.11.2022 № 16 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі №756 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының төтенше жағдайларының алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссиясының 2021 жылғы 26 сәуірдегі №4 хаттамасы негізінде, Жаңақала ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы Жаңақала ауылының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою басшысы болып Жаңақала ауданы әкімінің орынбасары Мұқамбетжанов Асқар Жомартұлы тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысы (М.Жұмалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Жаңақала ауданының әкімі Н.Карагойшин

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера
Решение акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 4 мая 2021 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 мая 2021 года № 7102. Утратило силу решением акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 3 ноября 2022 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 03.11.2022 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Жангалинского района Западно-Казахстанской области №4 от 26 апреля 2021 года, аким Жангалинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории села Жангала Жангалинского района.
2. Назначить руководителем по ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера заместителя акима Жангалинского района Мукамбетжанова Аскара Жомартовича и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Руководителю аппарата акима Жангалинского района (М.Жумалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жангалинского района Н.Карагойшин