Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 6895 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Хаби
Мәслихат хатшысы Т. Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 31 наурыздағы
№4-4 шешіміне
қосымша
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 38-1 "2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5920 тіркелген, 2020 жылы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 41-1 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6109 тіркелген, 2020 жылы 3 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 42-4 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6170 тіркелген, 2020 жылы 22 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 мамырдағы № 43-3 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6239 тіркелген, 2020 жылы 19 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Жанибекского районного маслихата
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 апреля 2021 года № 6895
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жанибекского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Хаби
Секретарь маслихата Т. Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 31 марта 2021 года №4-4
1. Решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 38-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5290, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение Жанибекского районного маслихата 31 марта 2020 года № 41-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6109, опубликованное 3 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение Жанибекского районного маслихата от 14 апреля 2020 года № 42-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6170, опубликованное 22 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. Решение Жанибекского районного маслихата от 14 мая 2020 года № 43-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6239, опубликованное 19 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 тамыздағы № 46-2 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6343 тіркелген, 2020 жылы 27 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі №47-1 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6365 тіркелген, 2020 жылы 24 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
7. Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы №48-1 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6478 тіркелген, 2020 жылы 28 қарашада Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
8. Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы №50-1 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №38-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6549 тіркелген, 2020 жылы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. Решение Жанибекского районного маслихата от 21 августа 2020 года № 46-2 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6343, опубликованное 27 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. Решение Жанибекского районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 47-1 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6365, опубликованное 24 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
7. Решение Жанибекского районного маслихата от 23 ноября 2020 года № 48-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6478, опубликованное 28 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
8. Решение Жанибекского районного маслихата от 11 декабря 2020 года № 50-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Жанибекского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №38-1 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6549, опубликованное 20 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).