Жәнібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №50-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 9-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 тамызда № 23877 болып тіркелді
Батыс-Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №50-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6582 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 999 898мың теңге:
салықтық түсімдер – 526 424 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 457 354 мың теңге;
2) шығындар – 6 191 310 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 715 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 67 910 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 37 195 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -222 127 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 222 127 мың теңге:
қарыздар түсімі – 65 633 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 198 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 193 692 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 360 298 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Алғашқы жұмыс орны" жобасына – 1 634 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"аутизммен ауыратын балаларға арналған АВА терапиясының негіздеріне оқытуға" жобасына – 58 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"арнайы қозғалыс құралдары (кресло-арбалар) сатып алуға – 102 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"сурдотехникалық құралдар сатып алуға – 59 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек-Таловка-Кіші Өзен автожолын орташа жөндеу 2-27 шақырым – 100 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбекақы төлеудің жаңа жүйесіне – 144240 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №50-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 июля 2021 года № 9-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2021 года № 23877
Жанибекский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 23 декабря 2020 года №50-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6582) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 999 898 тысяч тенге:
налоговые поступления – 526 424 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 15120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 457 354 тысячи тенге;
2) затраты – 6 191 310 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 715 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 67 910 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37195 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -222 127 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 222 127 тысяч тенге:
поступление займов – 65 633 тысячи тенге;
погашение займов – 37 198 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 193 692 тысячи тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 360 298 тысяч тенге:";
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"на проект "Первое рабочее место" – 1 634 тысячи тенге;";
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"на обучение основам АВА терапии для детей больных аутизмом – 58 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"на приобретение специальных средств передвижения (кресло-коляски) – 102 тысячи тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"на приобретение сурдотехнических средств – 59 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на средний ремонт автодороги Жанибек-Таловка-Малый Узень 2-27 километров – 100 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на новую систему оплаты труда государственных служащих основанной на факторно-бальной шкале – 144 240 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45 000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
680
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
42 667
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
16 442
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 661
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35 155
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25 155
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 719
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 044
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 392
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
498 640
1
Тұрғын үй шаруашылығы
233 101
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
9 000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
224 101
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
151 856
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
72 245
2
Коммуналдық шаруашылық
246 699
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
246 699
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
15 680
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
231 019
3
Елді-мекендерді көркейту
18 840
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 840
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру

006
Оказание жилищной помощи
3 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45 000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
680
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42 667
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 442
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 661
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35 155
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25 155
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 719
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 044
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 392
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
498 640
1
Жилищное хозяйство
233 101
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
9 000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
224 101
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
151 856
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
72 245
2
Коммунальное хозяйство
246 699
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
246 699
005
Развитие коммунального хозяйства
15 680
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
231 019
3
Благоустройство населенных пунктов
18 840
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 840
015
Освещение улиц в населенных пунктах