Бәйтерек ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 159 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 31 наурызда № 6883 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңына сәйкес, Бәйтерек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Бәйтерек ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. Бәйтерек ауданы әкімі аппаратының басшысы (Т.Тулепкалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Залмукановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін уақытша атқарушы М. Залмуканов
"КЕЛІСІЛДІ"
Батыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының басшысы
Б.Айтмагамбетов
19 наурыз 2021 жыл
Бәйтерек ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 159 қаулысымен
бекітілген
Бәйтерек ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индекстері
Автомобиль жолдарының атаулары
1.
KL-BT-1

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по району Бәйтерек
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 марта 2021 года № 6883
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат района Бәйтерек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по району Бәйтерек.
2. Руководителю аппарата акима района Бәйтерек (Тулепкалиев Т.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Залмуканова М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима М. Залмуканов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Западно-Казахстанской области
Б.Айтмагамбетов
19 март 2021 год
Утверждены
постановлением акимата
района Бәйтерек
от 31 марта 2021 года № 159
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Бәйтерек
Индексы автомобильных дорог
Наименования автомобильных дорог
1.
KL-BT-1