Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы №60-6 "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Железнов ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 4-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 сәуірде № 7055 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы №60-6 "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Железнов ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6791 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Железнов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 382 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 884 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 417 мың теңге;
2) шығындар – 28 754 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 372 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 372 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 372 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бәйтерек ауданы мәслихат аппаратының басшысы (Г.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
сессия төрғасы А. Ижанова
мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 21 сәуірдегі
№ 4-7 шешіміне қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 13 қаңтардағы
№ 60-6 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Железнов ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2021 года №60-6 "О бюджете Железновского сельского округа района Бәйтерек 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2021 года № 4-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 апреля 2021 года № 7055
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2021 года №60-6 "О бюджете Железновского сельского округа района Бәйтерек на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6791) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Железновского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 382 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 884 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 81 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 417 тысяч тенге;
2) затраты – 28 754 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 372 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 372 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 372 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата маслихата района Бәйтерек (Г.Терехов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
председатель сессии А. Ижанова
секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 21 апреля 2021 года № 4-7
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 13 января 2021 года № 60-6
Бюджет Железновского сельского округа на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование