Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-2 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 шілдедегі № 7-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 тамызда № 23871 болып тіркелді
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Казталов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы №57-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6574 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 274 045 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 313 141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 980 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 915 924 мың теңге;
2) шығындар – 10 546 831 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70 923 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 127 247 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 56 324 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -343 709 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 343 709 мың теңге:
қарыздар түсімі – 216 372 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 56 326 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 183 663 мың теңге.";
4-тармақта:
1) тармақшада:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 2 798 380 мың теңге:";
жетінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"жалақыны ішінара субсидиялауға – 35 580 мың теңге;";
он жетінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Казталов ауылында екі қабатты 12 пәтерлік екі тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық желілерінің құрылысына – 17 293 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"аудандардың бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру – 38 482 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма бірінші абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 44 863 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Казталовского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №57-2 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 июля 2021 года № 7-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2021 года № 23871
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года №57-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6574) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 274 045 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 313 141 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 19 980 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 915 924 тысячи тенге;
2) затраты – 10 546 831 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 923 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 127 247 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 56 324 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 343 709 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 343 709 тысяч тенге:
поступление займов – 216 372 тысячи тенге;
погашение займов – 56 326 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 183 663 тысячи тенге.";
в пункте 4:
в подпункте 1)
абзац первый изложить в новой редакции:
"1) из республиканского бюджета в общей сумме – 2 798 380 тысяч тенге:";
абзац седьмой изложить в новой редакции:
"на частичное субсидирование заработной платы – 35 580 тысяч тенге;";
абзац семнадцатый изложить в новой редакции:
"на строительство инженерно-коммуникационных сетей для двух двухэтажных 12-ти квартирных жилых домов в селе Казталов – 17 293 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"кредитование бюджетов районов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиума – 38 482 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать первым следующего содержания:
"на повышение заработной платы работникам государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типа, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения – 44 863 тысячи тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:

"аудандық маңызы бар жалпы ұзындығы 0-15 километр Беспішен-Қошанкөл-Қараоба автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 373 995 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"аудандық маңызы бар жалпы ұзындығы 0-9,2 километр Бостандық ауылына кірме автомобиль жолын орташа жөндеуге – 229 917 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма төртінші абзацпен толықтырылсын:
"аудандық маңызы бар жалпы ұзындығы 0-3,2 километр Әжібай ауылына кірме автомобиль жолын орташа жөндеуге – 80 098 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма бесінші абзацпен толықтырылсын:
"аудандық маңызы бар жалпы ұзындығы 0-1 километр Қоныс ауылына кірме автомобиль жолын орташа жөндеуге – 25 078 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"аудандық маңызы бар жалпы ұзындығы 0-1,4 километр Нұрсай ауылына кірме автомобиль жолын орташа жөндеуге – 35 159 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылындағы ауылішілік автокөлік жолдарын қайта жаңғырту (С.Даниялов, Ш.Мерғалиев, Құрманғазы, М.Өтемісов, М.Мәметова көшелері) – 343 150 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылында №1, 2 және 3 жер учаскесінде, Байқоңыр көшесіндегі 12 пәтерлік екі қабатты 3 тұрғын үйлерін абаттандыруға – 53 346 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырма тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауданының орталық кітапхана жүйесінің ғимаратын күрделі жөндеуге – 85 352 мың теңге;";
келесі мазмұндағы отызыншы абзацпен толықтырылсын:
"тифлотехникалық құралдар – 9 969 мың теңге;";
келесі мазмұндағы отыз бірінші абзацпен толықтырылсын:
"арнайы қозғалыс құралдары (кресло-арбалар) – 403 мың теңге;";
келесі мазмұндағы отыз екінші абзацпен толықтырылсын:
"сурдотехникалық құралдар – 1 336 мың теңге;";
келесі мазмұндағы отызы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"санаторлы-курорттық емдеуге – 2 520 мың теңге;";
2) тармақшада:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 613 263 мың теңге:";
сегізінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Казталов ауылындағы қатты - тұрмыстық қалдықтар алаңы құрылысына – 0 теңге;";
тоғызыншы абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Жалпақтал ауылындағы қатты - тұрмыстық қалдықтар алаңы құрылысына – 0 теңге;";
келесі мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
"арнайы қозғалыс құралдары (орындық арбалар) – 2 861 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"санаторлы-курорттық емдеуге – 1 317 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:

"на средний ремонт автомобильных дорог районного значения Беспишен-Кушанкуль-Караоба общей протяженностью 0-15 километров – 373 995 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на средний ремонт подъездной автомобильной дороги районного значения к селу Бостандык общей протяженностью 0-9,2 километра – 229 917 тысяч тенге;"
дополнить абзацем двадцать четвертым следующего содержания:
"на средний ремонт подъездной автомобильной дороги районного значения к селу Ажбай общей протяженностью 0-3,2 километра – 80 098 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать пятым следующего содержания:
"на средний ремонт подъездной автомобильной дороги районного значения к селу Коныс общей протяженностью 0-1 километра – 25 078 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать шестым следующего содержания:
"на средний ремонт подъездной автомобильной дороги районного значения к селу Нурсай 0-1,4 километра – 35 159 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать седьмым следующего содержания:
"Реконструкция внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Казталов (улицы С.Даниялова, Ш.Мергалиева, Курмангазы, М.Утемисова, М.Маметова) – 343 150 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать восьмым следующего содержания:
"на благоустройство двухэтажных 12-ти квартирных трех жилых домов по улице Байконыр на земельном участке №1, 2 и 3 в селе Жалпактал – 53 346 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать девятым следующего содержания:
"на капитальный ремонт зданий центральной библиотеки в селе Казталов – 85 352 тысячи тенге;";
дополнить абзацем тридцатым следующего содержания:
"тифлотехнические средства – 9 969 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тридцать первым следующего содержания:
"специальные средства передвижения (кресло-коляски) – 403 тысячи тенге;";
дополнить абзацем тридцать вторым следующего содержания:
"сурдотехнические средства – 1 336 тысяч тенге;";
дополнить абзацем третьим тридцать следующего содержания:
"на санаторно-курортное лечение – 2 520 тысяч тенге;";
в подпункте 2)
абзац первый изложить в новой редакции:
"2) из областного бюджета в общей сумме – 613 263 тысячи тенге:";
абзац восьмой изложить в новой редакции:
"на строительство полигона твердо бытовых отходов в селе Казталов – 0 тенге;";
абзац девятый изложить в новой редакции:
"на строительство полигона твердо бытовых отходов в селе Жалпактал – 0 тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"специальные средства передвижения (кресло-коляски) – 2 861 тысяча тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на санаторно-курортное лечение – 1 317 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:

"алғашқы жұмыс орны жобасына – 2 450 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"аутизммен ауыратын балаларға арналған АВА терапиясының негіздеріне оқытуға – 87 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауылында екі қабатты 12 пәтерлік екі тұрғын үйлердің құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз) – 77 338 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылының оңтүстік-шығыс бөлігіндегі 61 жер теліміне нақты жоспарлау жобасын газбен жабдықтау және электрмен жабдықтау желілерінің құрылысына – 3 883 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылында №1, 2 және 3 жер учаскесінде, Байқоңыр көшесіндегі 12 пәтерлік екі қабатты 3 тұрғын үйлерін абаттандыруға – 5 827 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Жалпақтал ауылындағы екінші көтергіштің сорғы станциясын қайта құруға – 156 518 мың теңге;";
келесі мазмұндағы он тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"2021 жылға арналған факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлер еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне арналған шығыстарға – 232 525 мың теңге;";
келесі мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"Казталов ауданы елді мекендерін қосуға Искра топтық су құбырын қайта жаңарту объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге – 5 000 мың теңге.";
8-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8-1. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаражат есебінен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 232 079 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
Аталған сомаларды ауылдық округтердің бюджеттеріне бөлу Казталов ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне сәйкес, ауылдық елді мекендерде қызмет ететін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласының азаматтық қызметшілеріне қызметтің осы түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда лауазымдық жалақыларын 25 % көтеру қаралсын.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С. Мулдашев
Казталов аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 28 шілдедегі
№ 7-1 шешіміне қосымша
Казталов аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 57-2 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
мың тенге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы

"на проект первое рабочее место – 2 450 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на обучение основам АВА терапии для детей больных аутизмом – 87 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"на строительство двух двухэтажных 12-ти квартирных жилых домов в селе Казталов (без наружных инженерных сетей) – 77 338 тысяч тенге;"
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на строительство сетей газоснабжения и электроснабжения проекта детальной планировки 61 земельного участка юго-восточной части села Жалпактал – 3 883 тысячи тенге;";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"на благоустройство двухэтажных 12-ти квартирных трех жилых домов по улице Байконыр на земельном участке №1, 2 и 3 в селе Жалпактал – 5 827 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восемнадцатым следующего содержания:
"на реконструкцию насосной станции второго подъема в селе Жалпактал – 156 518 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятнадцатым следующего содержания:
"расходы на новую систему оплаты труда государственных служащих основанной на факторно-бальной шкале на 2021 год – 232 525 тясяч тенге;";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации по объекту Реконструкция Искринского группового водопровода с подключением населенных пунктов Казталовского района – 5000 тясяч тенге.";
пункт 8-1 изложить в новой редакции:
"8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов выделяемые за счет средств районного бюджета в общей сумме – 232 079 тысяч тенге:
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов осуществляется на основании постановления акимата Казталовского района.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предусмотреть гражданским служащим социального обеспечения, культуры, спорта работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2021 года.".
2. Приложение 1 указонного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года
Секретарь маслихата С. Мулдашев
Приложение
к решению Казталовского
районного маслихата
от 28 июля 2021 года № 7-1
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 22 декабря 2020 года № 57-2
Районный бюджет на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

19 316
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
62 740
6
Жер қатынастары
24 783
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24 783
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 783
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
37 957
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 957
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
37 957
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28 827
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
28 827
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
28 827
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 827
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 000
12
Көлiк және коммуникация
1 262 542
1
Автомобиль көлiгi
1 256 302
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 256 302
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
455 638
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
43 104
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
757 560
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
6 240
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 240
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
6 240
13
Басқалар
113 452
9
Басқалар
113 452
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
85 452
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

19 316
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
62 740
6
Земельные отношения
24 783
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24 783
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21 783
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
37 957
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 957
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
37 957
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28 827
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
28 827
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
28 827
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17 827
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 000
015
Капитальные расходы государственного органа
7 000
12
Транспорт и коммуникации
1 262 542
1
Автомобильный транспорт
1 256 302
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 256 302
022
Развитие транспортной инфраструктуры
455 638
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
43 104
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
757 560
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
6 240
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 240
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
6 240
13
Прочие
113 452
9
Прочие
113 452
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
85 452
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"