Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 52-7 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 қарашадағы № 9-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 17 қарашада № 25194 болып тіркелді
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 52-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6571 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 047 379 мың теңге:
салықтық түсімдер – 513 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 342 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 841 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 516 594 мың теңге;
2) шығындар – 6 304 521 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 862,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 97 612,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 750 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 307 004,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 307 004,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 250 568 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 750 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 104 186,5 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсуі ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 349 725 мың теңге:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 47 362 мың теңге;
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға – 10 731 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 1 943 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге – 574 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 1 116 мың теңге;
есту қабілетінен айырылған мүгедектерге – 454 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 5 405 мың теңге;
жастар практикасына – 31 567 мың теңге;
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттарға – 35 004 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 52-7 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 ноября 2021 года № 9-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2021 года № 25194
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О районном бюджете на 2021-2023 годы" от 22 декабря 2020 года № 52-7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6571) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 047 379 тысяч тенге:
налоговые поступления – 513 602 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 11 342 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 841 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 5 516 594 тысячи тенге;
2) затраты – 6 304 521 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 862,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 97 612,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 750 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 307 004,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 307 004,5 тысяч тенге;
поступление займов – 250 568 тысяч тенге;
погашение займов – 47 750 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 104 186,5 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов и кредитов из вышестоящего бюджета:
1) из республиканского бюджета в общей сумме – 349 725 тысяч тенге:
на выплату государственной адресной социальной помощи – 47 362 тысячи тенге;
на гарантированный социальный пакет – 10 731 тысяча тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 1 943 тысячи тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 574 тысячи тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 1 116 тысяч тенге;
инвалидам с потерей слуха– 454 тысячи тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 5 405 тысяч тенге;
на молодежную практику- 31 567 тысяч тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 35 004 тысячи тенге;

қоғамдық жұмысқа – 64 801 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 7 230 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 47 566 мың теңге;
сурдотехникалық құралдарға – 116 мың теңге;
тифлотехникалық құралдарға – 1 492 мың теңге;
арнайы қозғалыс құралдарына (кресло-арбалар) – 134 мың теңге;
санаторлы-курорттық емдеуге – 6 720 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін кредит беруге – 87 510 мың теңге.
2) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер жалпы сомасы – 1 135 220 мың теңге:
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы Ғ.Құрманғалиев көшесі 24 үй "Қаратөбе спорт клубы" МКҚК әлеуметтік нысан ғимараттарын күрделі жөндеу – 50 857 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы үш 4 пәтерлі бір қабатты тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 90 764 мың теңге;
Қаратөбе ауданының Жусандыой ауылындағы ауылішілік су құбыры құрылысына – 253 882 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының Бекімов, Әубакіров, Жәңгіров, Дәулетов, Құрманғалиев, Молдағұлова көшелерінің автомобиль жолдарын қайта жаңғырту – 233 500 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының С.Датұлы және № 3-ші көшелерінің автомобиль жолдарын қайта жаңғырту – 83 104 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы Ы.Алтынсарин, Ә.Молдағұлова көшесiндегi автомобиль жолдарын кайта жаңғырту – 165 202 мың теңге;
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 21 997 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылында "Қаратөбе орталықтандырылған кітапхана жүйесі" ММ ғимаратының үй-жайларын күрделі жөндеу және қайта жоспарлау – 63 103 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының жаяу жүргіншілер жолын және көшені жарықтандыру құрылысы (Тоққожин көшесі, Айтқожин көшесі, Айтқожин көшесі 2) - 91 218 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының жаяу жүргіншілер жолын және көшені жарықтандыру құрылысы (Нысанов көшесі) – 50 840 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының жаяу жүргіншілер жолының құрылысы (Құрманғазы көшесі, Датов көшесі, ауруханаға кіреберіс, Жұмалиев көшесі) – 30 753 мың теңге.

на общественные работы – 64 801 тысяча тенге;
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 7 230 тысяч тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 47 566 тысяч тенге;
на сурдотехнические средства – 116 тысяч тенге;
на тифлотехнические средства – 1 492 тысячи тенге;
на специальные средства передвижения (кресло-коляски) – 134 тысячи тенге;
на санаторно-курортное лечение – 6 720 тысяч тенге;
на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов – 87 510 тысяч тенге.
2) целевые трансферты из Национального Фонда Республики Казахстан в общей сумме – 1 135 220 тысяч тенге:
капитальный ремонт зданий социального обьекта в "Спорт клуб Каратобе" ГККП улица Г.Курмангалиева дом 24 в селе Каратобе Каратобинского района– 50 857 тысяч тенге;
строительство трех 4-х квартирных одноэтажных жилых домов в селе Каратобе Каратобинского района (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 90 764 тысячи тенге;
строительство внутрипоселкового водопровода в селе Жусандыой Каратобинского района – 253 882 тысячи тенге;
реконструкция автомобильных дорог по улицам Бекимова, Аубакирова, Жангирова, Даулетова, Курмангалиева, Молдагуловой в селе Каратобе Каратюбинского района – 233 500 тысяч тенге;
реконструкция автомобильных дорог по улицам С.Датова и № 3 в селе Каратобе Каратобинского района – 83 104 тысячи тенге;
реконструкция внутрипоселковых автомобильных дорог по улицам И.Алтынсарина, А.Молдагуловой в селе Каратобе Каратобинского района – 165 202 тысячи тенге;
на повышение заработной платы работникам государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типа, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения – 21 997 тысяч тенге;
капитальный ремонт и перепланировка помещений здания ГУ "Каратобинская централизованная библиотечная система" в селе Каратобе Каратобинского района – 63 103 тысячи тенге;
строительство пешеходной дороги и уличного освещения улицы в селе Каратобе Каратобинского района (улица Токкожина, улица Айтхожина, улица Айтхожина 2) – 91 218 тысяч тенге;
строительство пешеходного и уличного освещения в селе Каратобе Каратобинского района (улица Нысанова) – 50 840 тысяч тенге;
строительство пешеходной дорожки в селе Каратобе Каратобинского района (улица Курмангазы, улица Датова подъезд к больнице, улица Жумалиева) – 30 753 тысячи тенге.

3) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 694 632 мың теңге:
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге – 12 835 мың теңге;
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 4 822 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Жусандыой ауылының су құбырын қайта жаңарту – 56 094 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы Ә.Тоққожин, Ә.Айтқожин көшелерінің автомобиль жолдарын С.Датұлы және М.Нысанов көше жолдарына тоғысуымен қайта жаңғырту – 163 058 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе "Жаңақоныс-1" тұрғын кешенінің 49 жер теліміне газ желілерінің құрылысы – 12 633 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы "Темірауыл-3" тұрғын кешенінің 45 жер теліміне газ желілерінің құрылысы – 8 503 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы "Жаңақоныс" тұрғын кешенінің 50 жер теліміне газ желілерінің құрылысы – 8 376 мың теңге;
"Қаратөбе-Қарақамыс-Қоржын" аудандық маңызы бар автожолды ағымдағы жөндеуге – 150 000 мың теңге;
әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын ұсынуға – 965 мың теңге;
газ құбырын бұруды пайдалануға және техникалық қызмет көрсетуге – 135 296 мың теңге;
факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне - 93 458 мың теңге;
"Алғашқы жұмыс орны" жобасына – 960 мың теңге;
аутизммен ауыратын балаларға арналған АВА терапиясының негіздеріне оқытуға – 58 мың теңге;
арнайы қозғалыс құралдары (кресло-арбалар) – 427 мың теңге;
санаторлы-курорттық емдеуге – 711 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы "Темірауыл-1" тұрғын кешеніндегі 83 бірпәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 100 мың теңге;
"Қаратөбе ауданы Қарақамыс ауылына жаңа құбыр тарта отырып, Төлен, Сәуле, Қарақамыс елді мекендерін сумен қамтамасыз ету" ЖСҚ жасақтау – 5 000 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының жаяу жүргіншілер жолын және көшені жарықтандыру құрылысы (Тоққожин көшесі, Айтқожин көшесі, Айтқожин көшесі 2) – 9 088 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының жаяу жүргіншілер жолын және көшені жарықтандыру құрылысы (Нысанов көшесі) – 5 065 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылының жаяу жүргіншілер жолының құрылысы (Құрманғазы көшесі, Датов көшесі, ауруханаға кіреберіс, Жұмалиев көшесі) – 3 074 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылындағы үш 4 пәтерлі бір қабатты тұрғын үйлердің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 9 072 мың теңге;

3) из областного бюджета в общей сумме – 694 632 тысячи тенге:
предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей – 12 835 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 4 822 тысячи тенге;
реконструкция водопровода в селе Жусандыой Каратобинского района – 56 094 тысячи тенге;
реконструкция автомобильных дорог по улицам А.Токкожина, А.Айткожина с примыканием к уличным дорогам С.Датова и М.Нысанова в селе Каратобе Каратобинского района– 163 058 тысяч тенге;
строительство инжиниринговых сетей газоснабжения к 49 земельным участкам жилого массива "Жанаконыс-1" в селе Каратобе Каратобинского района– 12 633 тысячи тенге;
строительство инжиниринговых сетей газоснабжения к 45 земельным участкам жилого массива "Темирауыл-3" в селе Каратобе Каратобинского района – 8 503 тысячи тенге;
строительство инжиниринговых сетей газоснабжения к 50 земельным участкам жилого массива "Жанаконыс" в селе Каратобе Каратобинского района – 8 376 тысяч тенге;
текущий ремонт автодороги районного значения "Каратобе-Каракамыс-Коржын" – 150 000 тысяч тенге;
на предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь – 965 тысяч тенге;
на эксплуатацию и техническое обслуживание газопровода-отвода – 135 296 тысяч тенге;
на новую систему оплаты труда государственных служащих основанную на факторно-бальной шкале – 93 458 тысяч тенге;
на проект "Первое рабочее место" – 960 тысяч тенге;
на обучение основам АВА терапии для детей больных аутизмом – 58 тысяч тенге;
специальные средства передвижения (кресло-коляски) - 427 тысяч тенге;
на санаторно-курортное лечение – 711 тысяч тенге;
строительство 83 одноквартирных жилых домов в жилом комплексе "Темирауыл-1" в селе Каратобе Каратобинского района (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 100 тысяч тенге;
разработка ПСД "Водоснабжение населенных пунктов Толен, Сауле, Каракамыс с прокладкой нового трудопровода в село Каракамыс Каратобинского района" – 5 000 тысяч тенге;
строительство пешеходной дороги и уличного освещения улицы в селе Каратобе Каратобинского района (улица Токкожина, улица Айтхожина, улица Айтхожина 2) – 9 088 тысяч тенге;
строительство пешеходного и уличного освещения в селе Каратобе Каратобинского района (улица Нысанова) – 5 065 тысяч тенге;
строительство пешеходной дорожки в селе Каратобе Каратобинского района (улица Курмангазы, улица Датова подъезд к больнице, улица Жумалиева) – 3 074 тысячи тенге;
строительство трех 4-х квартирных одноэтажных жилых домов в селе Каратобе Каратобинского района (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 9 072 тысячи тенге;

Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылы Ғ.Құрманғалиев көшесі 24 үй "Қаратөбе спорт клубы" МКҚК әлеуметтік нысан ғимараттарын күрделі жөндеу – 5 083 мың теңге;
Қаратөбе ауданы Қаратөбе ауылында "Қаратөбе орталықтандырылған кітапхана жүйесі" ММ ғимаратының үй-жайларын күрделі жөндеу және қайта жоспарлау – 9 954 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

капитальный ремонт зданий социального обьекта в "Спорт клуб Каратобе" ГККП улица Г.Курмангалиева дом 24 в селе Каратобе Каратобинского района– 5 083 тысячи тенге;
капитальный ремонт и перепланировка помещений здания ГУ "Каратобинская централизованная библиотечная система" в селе Каратобе Каратобинского района – 9 954 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

18 685
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18 685
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 374
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 311
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
27 776
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 776
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
27 776
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 407,4
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 407,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27 407,4
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 407,4
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5 000
12
Көлiк және коммуникация
361 146
1
Автомобиль көлiгi
361 146
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
361 146
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
172 558
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
185 899
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 689
13
Басқалар
698 643
9
Басқалар
698 643
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
165 437
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
165 437
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
525 206
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
525 206
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
8 000
14
Борышқа қызмет көрсету
4 199
1
Борышқа қызмет көрсету
4 199
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

18 685
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18 685
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 374
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 311
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
27 776
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 776
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
27 776
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 407,4
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 407,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27 407,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22 407,4
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5 000
12
Транспорт и коммуникации
361 146
1
Автомобильный транспорт
361 146
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
361 146
022
Развитие транспортной инфраструктуры
172 558
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
185 899
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
2 689
13
Прочие
698 643
9
Прочие
698 643
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
165 437
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
165 437
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
525 206
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
525 206
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
8 000
14
Обслуживание долга
4 199
1
Обслуживание долга
4 199
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)