Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-6 "2021-2023 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 5-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 7015 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-6 "2021 - 2023 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6695 тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 936 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 907 мың теңге;
2) шығындар – 22 345 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 409 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 409 мың теңге.";
3 – тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 8 685 мың теңге көлемінде көзделсін, соның ішінде:
"Жасыл Ел" жастар жасағын ұйымдастыруға – 285 мың теңге;
Қосарал ауылының көпірін ағымдағы жөндеуге – 2 900 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-6 "О бюджете Жетикольского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2021 года № 5-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 апреля 2021 года № 7015
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-6 "О бюджете Жетикольского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6695, опубликованное 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жетикольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 936 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 907 тысяч тенге;
2) затраты – 22 345 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 409 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 409 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Предусмотреть поступления трансфертов из районного бюджета в бюджет Жетикольского сельского округа на 2021 год в общей сумме 8 685 тысяч тенге, в том числе:
на организацию молодежного отряда "Жасыл Ел" – 285 тысяч тенге;
на текущий ремонт моста в селе Косарал – 2 900 тысяч тенге;