Қызылағаш, Саралжын, Жаңақоныс, Жырақұдық, Қарағанды, Қособа, Құспанкөл және Талдыбұлақ ауылдарының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 138 және Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 10-4 бірлескен қаулысы мен шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 26295 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес, Сырым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 1-қосымшасына сәйкес ауданы 54,70 гектар, периметрі 2988,59 метр Сырым ауданы Аралтөбе ауылдық округі Қызылағаш ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 2-қосымшасына сәйкес ауданы 70,94 гектар, периметрі 3354,33 метр Сырым ауданы Жымпиты ауылдық округі Саралжын ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 3-қосымшасына сәйкес ауданы 58,24 гектар, периметрі 3273,02 метр Сырым ауданы Сарой ауылдық округі Жаңақоныс ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 4-қосымшасына сәйкес ауданы 153,0 гектар, периметрі 4763,14 метр Сырым ауданы Қособа ауылдық округі Жырақұдық ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
5. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 5-қосымшасына сәйкес ауданы 117,73 гектар, периметрі 4876,89 метр Сырым ауданы Шолақаңқаты ауылдық округі Қарағанды ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
6. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 6-қосымшасына сәйкес ауданы 166,0 гектар, периметрі 8402,53 метр Сырым ауданы Қособа ауылдық округі Қособа ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
7. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 7-қосымшасына сәйкес ауданы 112,16 гектар, периметрі 4801,68 метр Сырым ауданы Шолақаңқаты ауылдық округі Құспанкөл ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.
8. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің 8-қосымшасына сәйкес ауданы 210,0 гектар, периметрі 6427,18 метр Сырым ауданы Талдыбұлақ ауылдық округі Талдыбұлақ ауылының шекарасы (шегі) белгіленсін.

Об установлении границ (черты) сел Кызылагаш, Саралжын, Жанаконыс, Жыракудык, Караганда, Кособа, Куспанколь и Талдыбулак
Совместное постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 5 ноября 2021 года № 138 и решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 ноября 2021 года № 10-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2021 года № 26295
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Сырымского района Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сырымский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) села Кызылагаш Аралтобинского сельского округа Сырымского района площадью 54,70 гектаров, периметром 2988,59 метров согласно приложению 1 к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Установить границу (черту) села Саралжын Жымпитинского сельского округа Сырымского района площадью 70,94 гектаров, периметром 3354,33 метров согласно приложению 2 к настоящему совместному постановлению и решению.
3. Установить границу (черту) села Жанаконыс Саройского сельского округа Сырымского района площадью 58,24 гектаров, периметром 3273,02 метров согласно приложению 3 к настоящему совместному постановлению и решению.
4. Установить границу (черту) села Жыракудык Кособинского сельского округа Сырымского района площадью 153,0 гектаров, периметром 4763,14 метров согласно приложению 4 к настоящему совместному постановлению и решению.
5. Установить границу (черту) села Караганда Шолаканкатинского сельского округа Сырымского района площадью 117,73 гектаров, периметром 4876,89 метров согласно приложению 5 к настоящему совместному постановлению и решению.
6. Установить границу (черту) села Кособа Кособинского сельского округа Сырымского района площадью 166,0 гектаров, периметром 8402,53 метров согласно приложению 6 к настоящему совместному постановлению и решению.
7. Установить границу (черту) села Куспанколь Шолаканкатинского сельского округа Сырымского района площадью 112,16 гектаров, периметром 4801,68 метров согласно приложению 7 к настоящему совместному постановлению и решению.
8. Установить границу (черту) села Талдыбулак Талдыбулакского сельского округа Сырымского района площадью 210,0 гектаров, периметром 6427,18 метров согласно приложению 8 к настоящему совместному постановлению и решению.

9. Аудан әкімі аппаратының басшысы осы бірлескен қаулы мен шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
10. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Ахметовке жүктелсін.
11. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырым ауданының әкімі Т. Турегалиев
Сырым аудандық мәслихат хатшысы Ш. Дуйсенгалиева
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қарашадағы
№138 бірлескен қаулысына және
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы
№10-4 шешіміне 1-қосымша
Сырым ауданының Аралтөбе ауылдық округінің Қызылағаш ауылының шекарасы (шегі)
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қарашадағы
№138 бірлескен қаулысына және
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы
№10-4 шешіміне 2-қосымша
Сырым ауданының Жымпиты ауылдық округінің Саралжын ауылының шекарасы (шегі)
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қарашадағы
№138 бірлескен қаулысына және
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы
№10-4 шешіміне 3-қосымша
Сырым ауданының Сарой ауылдық округінің Жаңақоныс ауылының шекарасы (шегі)
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қарашадағы
№138 бірлескен қаулысына және
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы
№10-4 шешіміне 4-қосымша
Сырым ауданының Қособа ауылдық округінің Жырақұдық ауылының шекарасы (шегі)
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қарашадағы
№138 бірлескен қаулысына және
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы
№10-4 шешіміне 5-қосымша
Сырым ауданының Шолақаңқаты ауылдық округінің Қарағанды ауылының шекарасы (шегі)
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қарашадағы
№138 бірлескен қаулысына және
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы
№10-4 шешіміне 6-қосымша
Сырым ауданының Қособа ауылдық округінің Қособа ауылының шекарасы (шегі)
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қарашадағы
№138 бірлескен қаулысына және
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы
№10-4 шешіміне 7-қосымша
Сырым ауданының Шолақаңқаты ауылдық округінің Құспанкөл ауылының шекарасы (шегі)
Сырым ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 5 қарашадағы
№138 бірлескен қаулысына және
Сырым аудандық мәслихатының
2021 жылғы 5 қарашадағы
№10-4 шешіміне 8-қосымша
Сырым ауданының Талдыбұлақ ауылдық округінің Талдыбұлақ ауылының шекарасы (шегі)

9. Руководителю аппарата акима района обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в Министерство юстиции Республики Казахстан.
10. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района Е.Ахметова.
11. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сырымского района Т. Турегалиев
Секретарь Сырымского районного маслихата Ш. Дуйсенгалиева
Приложение 1
к совместному постановлению
акимата Сырымского района
№138 от 5 ноября 2021 года и
решению Сырымского
районного маслихата №10-4
от 5 ноября 2021 года
Граница (черта) села Кызылагаш Аралтобинского сельского округа
Сырымского района
Приложение 2
к совместному постановлению
акимата Сырымского района
от 5 ноября 2021 года №138 и
решению Сырымского
районного маслихата
от 5 ноября 2021 года №10-4
Граница (черта) села Саралжын Жымпитинского сельского округа
Сырымского района
Приложение 3
к совместному постановлению
акимата Сырымского района
от 5 ноября 2021 года №138 и
решению Сырымского
районного маслихата
от 5 ноября 2021 года №10-4
Граница (черта) села Жанаконыс Саройского сельского округа Сырымского района
Приложение 4
к совместному постановлению
акимата Сырымского района
от 5 ноября 2021 года №138 и
решению Сырымского
районного маслихата
от 5 ноября 2021 года №10-4
Граница (черта) села Жыракудык Кособинского сельского округа
Сырымского района
Приложение 5
к совместному постановлению
акимата Сырымского района
от 5 ноября 2021 года №138 и
решению Сырымского
районного маслихата
от 5 ноября 2021 года №10-4
Граница (черта) села Караганда Шолаканкатинского сельского округа
Сырымского района
Приложение 6
к совместному постановлению
акимата Сырымского района
от 5 ноября 2021 года №138 и
решению Сырымского
районного маслихата
от 5 ноября 2021 года №10-4
Граница (черта) села Кособа Кособинского сельского округа
Сырымского района
Приложение 7
к совместному постановлению
акимата Сырымского района
от 5 ноября 2021 года №138 и
решению Сырымского
районного маслихата
от 5 ноября 2021 года №10-4
Граница (черта) села Куспанколь Шолаканкатинского сельского округа
Сырымского района
Приложение 8
к совместному постановлению
акимата Сырымского района
от 5 ноября 2021 года №138 и
решению Сырымского
районного маслихата
от 5 ноября 2021 года №10-4
Граница (черта) села Талдыбулак Талдыбулакского сельского округа
Сырымского района