Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 57-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 қаңтарда № 6808 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Тасқала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Аманбаев
Мәслихат хатшысы Ж. Бисенгалиева
Тасқала аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
22 қаңтардағы №57-5 шешіміне
қосымша
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5928 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы №44-4 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6052 тіркелген, 2020 жылы 2 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі №45-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6151 тіркелген, 2020 жылы 17 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 мамырдағы №47-5 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6234 тіркелген, 2020 жылы 19 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Таскалинского районного маслихата
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 57-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 января 2021 года № 6808
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Таскалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Аманбаев
Секретарь маслихата Ж. Бисенгалиева
Приложение
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 22 января 2021 года
1. Решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5928, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Таскалинского районного маслихата от 21 февраля 2020 года №44-4 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6052, опубликованное 2 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Таскалинского районного маслихата от 10 апреля 2020 года №45-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6151, опубликованное 17 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Таскалинского районного маслихата от 12 мая 2020 года №47-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6234, опубликованное 19 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 шілдедегі №49-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6299 тіркелген, 2020 жылы 17 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі №51-2 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6377 тіркелген, 2020 жылы 28 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қарашадағы №53-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6472 тіркелген, 2020 жылы 23 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №55-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №42-2 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6581 тіркелген, 2020 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6001 тіркелген, 2020 жылы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы №44-5 "Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6057 тіркелген, 2020 жылы 3 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Таскалинского районного маслихата от 9 июля 2020 года №49-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6299, опубликованное 17 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Таскалинского районного маслихата от 18 сентября 2020 года №51-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6377, опубликованное 28 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Таскалинского районного маслихата от 18 ноября 2020 года №53-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6472, опубликованное 23 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Таскалинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №55-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Таскалинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №42-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6581, опубликованное 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6001, опубликованное 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Таскалинского районного маслихата от 21 февраля 2020 года №44-5 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6057, опубликованное 3 марта 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

11. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 сәуірдегі №46-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6183 тіркелген, 2020 жылы 28 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 шілдедегі №50-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6310 тіркелген, 2020 жылы 24 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 қазандағы №52-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6416 тіркелген, 2020 жылы 15 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
14. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 желтоқсандағы №54-1 "Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы №43-1 "2020-2022 жылдарға арналған Тасқала ауданы ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6515 тіркелген, 2020 жылы 11 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

11. Решение Таскалинского районного маслихата от 21 апреля 2020 года №46-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6183, опубликованное 28 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Решение Таскалинского районного маслихата от 16 июля 2020 года №50-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6310, опубликованное 24 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Таскалинского районного маслихата от 8 октября 2020 года №52-1 "О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6416, опубликованное 15 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
14. Решение Таскалинского районного маслихата от 2 декабря 2020 года №54-1 "О внесении изменения в решение Таскалинского районного маслихата от 14 января 2020 года №43-1 "О бюджетах сельских округов Таскалинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6515, опубликованное 11 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).