Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 56-3 "2021-2023 жылдарға арналған Тасқала ауданы Достық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 6-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 6969 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.04.2021 № 7-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.04.2021 № 7-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №56-3 "2021-2023 жылдарға арналған Тасқала ауданы Достық ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6670 тіркелген, 2021 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Тасқала ауданының Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 237 мың теңге:
салықтық түсімдер – 613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 26 624 мың теңге;
2) шығындар – 27 453 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -216 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 216 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 216 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. 1-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.04.2021 № 7-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №56-3 "О бюджете Достыкского сельского округа Таскалинского района на 2021-2023 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 апреля 2021 года № 6-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 апреля 2021 года № 6969.
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.04.2021 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.04.2021 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №56-3 "О бюджете Достыкского сельского округа Таскалинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6670, опубликованное 6 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа Таскалинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 237 тысяч тенге:
налоговые поступления – 613 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 26 624 тысячи тенге;
2) затраты – 27 453 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -216 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 216 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.04.2021 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2021).

2. Тасқала аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (Т. Шатенова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.04.2021 № 7-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 22.04.2021 № 7-1 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Сессия төрайымы А. Бактыгереева
Мәслихат хатшысы Ж. Бисенгалиева
Тасқала аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
16 сәуірдегі №6-3 шешіміне
қосымша
Тасқала аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
25 желтоқсандағы №56-3
шешіміне 1-қосымша
2021жылға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті
(мың теңге)
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

2. Руководителю аппарата Таскалинского районного маслихата (Шатенова Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.04.2021 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.04.2021 № 7-1 (вводится в действие с 01.01.2021).
Председатель сессии А. Бактыгереева
Секретарь маслихата Ж. Бисенгалиева
Приложение
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 16 апреля 2021 года №6-3
Приложение 1
к решению Таскалинского
районного маслихата
от 25 декабря 2020 года №56-3
Бюджет Достыкского сельского округа на 2021 год
(тысяч тенге)
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6