Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қарашадағы №8-2 "Тасқала аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 қазандағы № 12-5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 1 қарашада № 24976 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "Тасқала аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2016 жылғы 25 қарашадағы №8-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4637 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Ж. Бисенгалиева

О признании утратившим силу решения Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 ноября 2016 года №8-2 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Таскалинского районного маслихата" и его описание"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 октября 2021 года № 12-5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 ноября 2021 года № 24976
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Таскалинского районного маслихата" и его описание" от 25 ноября 2016 года №8-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4637).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Ж.Бисенгалиева