Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 ақпанда № 6835 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Теректі аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш. Какижанова
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-5
шешіміне қосымша
1. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-11 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Приречный ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5940 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-12 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ұзынқөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5941 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-13 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Федоров ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5942 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-14 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5943 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2021 года № 3-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 февраля 2021 года № 6835
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Теректинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Какижанова
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 24 февраля 2021 года № 3-5
1. Решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-11 "О бюджете Приреченского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5940, опубликованное 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-12 "О бюджете Узункольского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5941, опубликованное 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-13 "О бюджете Федоровского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5942, опубликованное 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-14 "О бюджете Чаганского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5943, опубликованное 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

5. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-15 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шағатай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5944 тіркелген, 2020 жылы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-16 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шалқар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5948 тіркелген, 2020 жылы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 40-11 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-11 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Приречный ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6125 тіркелген, 2020 жылы 10 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 40-12 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-12 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6126 тіркелген, 2020 жылы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 40-13 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-13 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Федоров ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6127 тіркелген, 2020 жылы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 40-14 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-14 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6129 тіркелген, 2020 жылы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

5. Решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-15 "О бюджете Шагатайского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5944, опубликованное 17 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-16 "О бюджете Шалкарского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5948, опубликованное 18 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Теректинского районного маслихата от 6 апреля 2020 года № 40-11 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-11 "О бюджете Приреченского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6125, опубликованное 10 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Теректинского районного маслихата от 6 апреля 2020 года № 40-12 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-12 "О бюджете Узункольского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6126, опубликованное 13 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Теректинского районного маслихата от 6 апреля 2020 года № 40-13 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-13 "О бюджете Федоровского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6127, опубликованное 13 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Теректинского районного маслихата от 6 апреля 2020 года № 40-14 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-14 "О бюджете Чаганского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6129, опубликованное 13 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

11. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 40-15 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-15 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шағатай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6128 тіркелген, 2020 жылы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 40-16 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-16 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шалқар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6130 тіркелген, 2020 жылы 13 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы № 42-8 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-14 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6255 тіркелген, 2020 жылы 29 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
14. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы № 42-9 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-16 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шалқар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6254 тіркелген, 2020 жылы 29 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
15. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 шілдедегі № 43-8 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-13 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Федоров ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6316 тіркелген, 2020 жылы 29 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
16. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 шілдедегі № 43-9 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-14 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6315 тіркелген, 2020 жылы 29 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

11. Решение Теректинского районного маслихата от 6 апреля 2020 года № 40-15 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-15 "О бюджете Шагатайского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6128, опубликованное 13 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
12. Решение Теректинского районного маслихата от 6 апреля 2020 года № 40-16 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-16 "О бюджете Шалкарского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6130, опубликованное 13 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Теректинского районного маслихата от 25 мая 2020 года № 42-8 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-14 "О бюджете Чаганского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6255, опубликованное 29 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
14. Решение Теректинского районного маслихата от 25 мая 2020 года № 42-9 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-16 "О бюджете Шалкарского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6254, опубликованное 29 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
15. Решение Теректинского районного маслихата от 23 июля 2020 года № 43-8 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-13 "О бюджете Федоровского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6316, опубликованное 29 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
16. Решение Теректинского районного маслихата от 23 июля 2020 года № 43-9 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-14 "О бюджете Чаганского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6315, опубликованное 29 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

17. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 45-5 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-14 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6397 тіркелген, 2020 жылы 8 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
18. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 46-8 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-11 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Приречный ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6445 тіркелген, 2020 жылы 30 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
19. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 46-9 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-12 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6444 тіркелген, 2020 жылы 30 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
20. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 46-10 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-13 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Федоров ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6443 тіркелген, 2020 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
21. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 47-9 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-11 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Приречный ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6493 тіркелген, 2020 жылы 2 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
22. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 47-10 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-12 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6491 тіркелген, 2020 жылы 2 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

17. Решение Теректинского районного маслихата от 28 сентября 2020 года № 45-5 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-14 "О бюджете Чаганского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6397, опубликованное 8 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
18. Решение Теректинского районного маслихата от 26 октября 2020 года №46-8 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-11 "О бюджете Приреченского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6445, опубликованное 30 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
19. Решение Теректинского районного маслихата от 26 октября 2020 года № 46-9 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-12 "О бюджете Узункольского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6444, опубликованное 30 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
20. Решение Теректинского районного маслихата от 26 октября 2020 года № 46-10 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-13 "О бюджете Федоровского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6443, опубликованное 29 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
21. Решение Теректинского районного маслихата от 24 ноября 2020 года № 47-9 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-11 "О бюджете Приреченского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6493, опубликованное 2 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
22. Решение Теректинского районного маслихата от 24 ноября 2020 года № 47-10 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-12 "О бюджете Узункольского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6491, опубликованное 2 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

23. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 47-11 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-14 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шаған ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6492 тіркелген, 2020 жылы 2 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
24. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 48-7 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-16 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Шалқар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6579 тіркелген, 2020 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

23. Решение Теректинского районного маслихата от 24 ноября 2020 года № 47-11 "О внесении изменения в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-14 "О бюджете Чаганского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6492, опубликованное 2 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
24. Решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 48-7 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-16 "О бюджете Шалкарского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6579, опубликованное 30 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);