Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 ақпанда № 6836 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Теректі аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш. Какижанова
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 ақпандағы № 3-3
шешіміне қосымша
1. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазандағы №35-2 "Теректі ауданы бойынша 2019-2020 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5828 тіркелген, 2019 жылы 17 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2. Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5924 тіркелген, 2020 жылы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
3. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-2 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5974 тіркелген, 2020 жылы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
4. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-3 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5960 тіркелген, 2020 жылы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
5. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы №38-4 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5958 тіркелген, 2020 жылы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2021 года № 3-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 февраля 2021 года № 6836
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Теректинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Теректинского районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Какижанова
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 24 февраля 2021 года № 3-3
1. Решение Теректинского районного маслихата от 11 октября 2019 года № 35-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Теректинскому району на 2019-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5828, опубликованное 17 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2. Решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5924, опубликованное 6 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
3. Решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-2 "О бюджете Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5974, опубликованное 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
4. Решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-3 "О бюджете Аксогумского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5960, опубликованное 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
5. Решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-4 "О бюджете Аксуатского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5958, опубликованное 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

6. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы №40-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы №37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6105 тіркелген, 2020 жылы 2 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
7. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 40-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-2 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6116 тіркелген, 2020 жылы 9 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
8. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 40-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-3 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6117 тіркелген, 2020 жылы 9 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
9. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 40-4 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-4 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6118 тіркелген, 2020 жылы 9 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 41-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6149 тіркелген, 2020 жылы 16 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
11. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 мамырдағы № 42-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6227 тіркелген, 2020 жылы 14 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

6. Решение Теректинского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 40-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6105, опубликованное 2 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
7. Решение Теректинского районного маслихата от 6 апреля 2020 года № 40-2 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-2 "О бюджете Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6116, опубликованное 9 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
8. Решение Теректинского районного маслихата от 6 апреля 2020 года № 40-3 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-3 "О бюджете Аксогумского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6117, опубликованное 9 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
9. Решение Теректинского районного маслихата от 6 апреля 2020 года № 40-4 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-4 "О бюджете Аксуатского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6118, опубликованное 9 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
10. Решение Теректинского районного маслихата от 10 апреля 2020 года № 41-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6149, опубликованное 16 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
11. Решение Теректинского районного маслихата от 12 мая 2020 года № 42-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6227, опубликованное 14 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

12. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 мамырдағы № 42-6 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-3 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақсоғым ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6256 тіркелген, 2020 жылы 29 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 шілдедегі № 43-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6306 тіркелген, 2020 жылы 22 шілде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
14. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 шілдедегі № 43-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-2 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6323 тіркелген, 2020 жылы 30 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
15. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 шілдедегі № 43-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-4 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6322 тіркелген, 2020 жылы 30 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
16. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № 45-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6361 тіркелген, 2020 жылы 22 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
17. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 45-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-2 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6398 тіркелген, 2020 жылы 8 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

12. Решение Теректинского районного маслихата от 25 мая 2020 года № 42-6 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-3 "О бюджете Аксогумского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6256, опубликованное 29 мая 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
13. Решение Теректинского районного маслихата от 14 июля 2020 года № 43-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6306, опубликованное 22 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
14. Решение Теректинского районного маслихата от 23 июля 2020 года № 43-2 "О внесении изменений и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года № 38-2 "О бюджете Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6323, опубликованное 30 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
15. Решение Теректинского районного маслихата от 23 июля 2020 года № 43-3 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-4 "О бюджете Аксуатского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6322, опубликованное 30 июля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
16. Решение Теректинского районного маслихата от 15 сентября 2020 года № 45-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6361, опубликованное 22 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
17. Решение Теректинского районного маслихата от 28 сентября 2020 года № 45-3 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-2 "О бюджете Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6398, опубликованное 8 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

18. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 46-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6428 тіркелген, 2020 жылы 21 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
19. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 46-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-2 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6442 тіркелген, 2020 жылы 29 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
20. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 қазандағы № 46-4 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-4 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6449 тіркелген, 2020 жылы 30 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
21. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 47-1 "Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6476 тіркелген, 2020 жылы 25 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
22. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 47-2 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-2 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6484 тіркелген, 2020 жылы 30 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
23. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 қарашадағы № 47-3 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-4 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6485 тіркелген, 2020 жылы 30 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

18. Решение Теректинского районного маслихата от 15 октября 2020 года № 46-2 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года №37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6428, опубликованное 21 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
19. Решение Теректинского районного маслихата от 26 октября 2020 года № 46-3 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-2 "О бюджете Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6442, опубликованное 29 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
20. Решение Теректинского районного маслихата от 26 октября 2020 года № 46-4 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-4 "О бюджете Аксуатского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6449, опубликованное 30 октября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
21. Решение Теректинского районного маслихата от 20 ноября 2020 года № 47-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6476, опубликованное 25 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
22. Решение Теректинского районного маслихата от 24 ноября 2020 года № 47-2 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-2 "О бюджете Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6484, опубликованное 30 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
23. Решение Теректинского районного маслихата от 24 ноября 2020 года № 47-3 "О внесении изменения в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-4 "О бюджете Аксуатского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6485, опубликованное 30 ноября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);

24. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 48-5 "Теректі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 37-1 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6562 тіркелген, 2020 жылы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
25. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 48-6 "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 38-2 "2020-2022 жылдарға арналған Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6561 тіркелген, 2020 жылы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

24. Решение Теректинского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 48-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 31 декабря 2019 года № 37-1 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6562, опубликованное 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
25. Решение Теректинского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 48-6 "О внесении изменения в решение Теректинского районного маслихата от 10 января 2020 года №38-2 "О бюджете Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6561, опубликованное 29 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);