Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №48-8 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 наурыздағы № 4-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 6924 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №48-8 "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6599 тіркелген, 2020 жылы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 912 381 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 645 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 9 266 565 мың теңге;
2) шығындар – 12 349 715 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 131 371 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 214 400 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 83 029 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 568 705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 568 705 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 072 641 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 167 995 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 664 059 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Кенжегулов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Идиятов
Теректі аудандық мәслихатының хатшысы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 31 наурыздағы
№ 4-1 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№48-8 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 48-8 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2021 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2021 года № 6924
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 48-8 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6599, опубликованное 31 декабря 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 912 381 тысяча тенге:
налоговые поступления – 1 645 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 9 266 565 тысяч тенге;
2) затраты – 12 349 715 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 131 371 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 214 400 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 83 029 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 568 705 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 568 705 тысяч тенге:
поступление займов – 1 072 641 тысяча тенге;
погашение займов – 167 995 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 664 059 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Кенжегулов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С. Идиятов
Секретарь Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 31 марта 2021 года № 4-1
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 23 декабря 2020 года № 48-8
Районный бюджет на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование