Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №64-5 "2021-2023 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Ақтау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 5-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 7083 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №64-5 "2021-2023 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданы Ақтау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6610 тіркелген, 2021 жылғы 1 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақтау ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 741 мың теңге:
салықтық түсімдер – 233 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 467 мың теңге;
2) шығындар – 22 243 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -502 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 502 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 502 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шагиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Сессия төрағасы С.Байтенова
Мәслихат хатшысы С.Казиев
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
15 сәуірдегі №5-4 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 64-5 шешіміне
1- қосымша
2021 жылға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №64-5 "О бюджете Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2021-2023 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2021 года № 5-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 апреля 2021 года № 7083
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №64-5 "О бюджете Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6610, опубликованное 1 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 741 тысяча тенге:
налоговые поступления – 233 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 41 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 467 тысяч тенге;
2) затраты – 22 243 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -502 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 502 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 502 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии С.Байтенова
Секретарь маслихата С.Казиев
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 15 апреля 2021 года №5-4
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 24 декабря 2020 года № 64-5
Бюджет Актауского сельского округа на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма