"Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 183 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің м.а. 2022 жылғы 6 қаңтардағы № 1 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қаңтарда № 26389 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 8 желтоқсандағы № 183 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9959 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай тасымалдау және өңдеу департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және күнтізбелік жүз сексен күн ішінде қолданылады.
Министрдің м.а. М. Журебеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Министрдің м.а.
2022 жылғы 6 қаңтардағы
№ 1 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2014 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 183 бұйрығымен
Бекітілген
Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесі
1. Аи-80 маркалы бензин, бөлшек саудада өткізу.
2. Аи-92 маркалы бензин, бөлшек саудада өткізу.
3. Аи-93 маркалы бензин, бөлшек саудада өткізу.
4. Аи-95 маркалы бензин, бөлшек саудада өткізу.
5. Дизель отыны (жазғы, маусымаралық), бөлшек саудада өткізу.

О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 8 декабря 2014 года № 183 "Об утверждении перечня нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен"
Приказ и.о. Министра энергетики Республики Казахстан от 6 января 2022 года № 1. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2022 года № 26389
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п. 4.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 8 декабря 2014 года № 183 "Об утверждении перечня нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9959) следующее изменение:
Перечень нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту транспортировки и переработки нефти Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует в течение ста восьмидесяти календарных дней.
И.о. Министра М. Журебеков
"СОГЛАСОВАН"
Агентство по защите и развитию конкуренции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение
к приказу и.о. Министра
от 6 января 2022 года № 1
Утвержден приказом
Министра энергетики
Республики Казахстан
от 8 декабря 2014 года № 183
Перечень нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен
1. Бензин марки Аи-80, розничная реализация.
2. Бензин марки Аи-92, розничная реализация.
3. Бензин марки Аи-93, розничная реализация.
4. Бензин марки Аи-95, розничная реализация.
5. Дизельное топливо (летнее, межсезонное), розничная реализация.