"Мемлекеттік сатып алу есептілігін жинау, қорыту және талдау қағидаларын, оның ішінде мемлекеттік сатып алу есептілігін қалыптастыру тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 693 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2022 жылғы 18 наурыздағы № 295 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 наурызда № 27183 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 552 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 16.08.2024 № 552 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік сатып алу есептілігін жинау, қорыту және талдау қағидаларын, оның ішінде мемлекеттік сатып алу есептілігін қалыптастыру тәртібін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 693 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12734 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік сатып алу есептілігін жинау, қорыту және талдау қағидаларында, оның ішінде мемлекеттік сатып алу есептілігін қалыптастыру тәртібінде:
көрсетілген Қағидаларға 4-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу және квазимемлекеттік сектордың сатып алуы заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2022 жылғы 18 наурыздағы
№ 295 Бұйрығына
қосымша
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін
жинау, қорыту және талдау
қағидалары,
оның ішінде мемлекеттік сатып
алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
4-қосымша
Нысан
_____ жылдың ____ айына ___________________________________ (тапсырыс берушінің атауы) мемлекеттік сатып алудың көлемдері туралы ақпарат
р/с №
Тапсырыс беруші
Орындалған мемлекеттік сатып алу шарттарының саны
Орындалған мемлекеттік сатып алу шарттарының сомасы
Елішілік құндылық, %
Шарттар нысаналарының саны
Оның ішінде
тауарлар
жұмыстар
қызметтер
Сомасы, барлығы
отандық тауар өндірушілер
елішілік құндылық, %
Сомасы, барлығы
Жұмыстарды отандық жеткізушілер
елішілік құндылық, %
барлық сомасы
көрсетілетін қызметтерді отандық жеткізушілер
елішілік құндылық, %
Жиыны

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 693 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности государственных закупок, в том числе порядка формирования отчетности государственных закупок"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 марта 2022 года № 295. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 марта 2022 года № 27183.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра финансов РК от 16.08.2024 № 552 (вводится в действие с 01.01.2025).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 693 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности государственных закупок, в том числе порядка формирования отчетности государственных закупок" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 12734) следующее изменение:
в Правилах сбора, обобщения и анализа отчетности государственных закупок, в том числе порядка формирования отчетности государственных закупок, утвержденных указанным приказом:
приложение 4 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту законодательства государственных закупок и закупок квазигосударственного сектора Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 марта 2022 года № 295
Приложение 4
к Правилам сбора, обобщения
и анализа отчетности
государственных закупок,
в том числе порядок
формирования
отчетности государственных
закупок
Форма
Информация об объемах государственных закупок за ___ месяц ___ год _____________________________________________ (наименования заказчика)
№ п/п
Заказчик
Количество исполненных договоров государственных закупок
Сумма исполненных договоров государственных закупок, тенге
Внутристрановая ценность, %
Количество предметов договоров
В том числе
товаров
работ
услуг
сумма, всего
отечественных товаропроизводителей
внутристрановая ценность, %
сумма, всего
отечественных поставщиков работ
внутристрановая ценность, %
сумма, всего
отечественных поставщиков услуг
внутристрановая ценность, %
Итого