2022 жылға арналған студенттерді, магистранттар мен докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік тапсырысты орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2022 жылғы 3 маусымдағы № 258 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 маусымда № 28374 болып тіркелді
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының бірінші бөлігінің 2-3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған студенттерді, магистранттар мен докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік тапсырыс орналастырылсын.

О размещении государственного заказа на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях на 2022 год
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 3 июня 2022 года № 258. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июня 2022 года № 28374
В соответствии с подпунктом 2-3) части первой статьи 5 Закона Республики Казахстан "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Разместить государственный заказ на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях на 2022 год согласно приложению к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Қаржы және бюджетті жоспарлау департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.

2. Департаменту финансов и бюджетного планирования Министерства образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Аймагамбетов
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
2022 жылғы 3 маусымдағы
№ 258 бұйрығымен
бекітілген
2022 жылға арналған студенттерді, магистранттар мен докторанттарды жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етуге мемлекеттік тапсырыс
Өнім берушінің атауы
Жатақханалардағы жаңа орындар саны
1
"М.С. Нәрікбаев атындағы КАЗГЮУ Университеті" акционерлік қоғамы

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2022 года.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Аймагамбетов
Утвержден приказом
Министр образования и науки
Республики Казахстан
от 3 июня 2022 года № 258
Государственный заказ на обеспечение студентов, магистрантов и докторантов местами в общежитиях на 2022 год
Наименование поставщика
Количество новых мест в общежитиях
1
Акционерное общество "Университет КАЗГЮУ имени М.С. Нарикбаева"