"Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу мерзімдерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 262 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрінің 2022 жылғы 18 тамыздағы № 327 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 тамызда № 29210 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2024 жылғы 29 тамыздағы № 393-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 29.08.2024 № 393-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу мерзімдерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 262 бұйрығына (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 17082 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Телерадио хабарларын тарату туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 42-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшудің мынадай мерзімдері айқындалсын:
1) бірінші кезең, 2018 жылғы 31 желтоқсанға дейін: Маңғыстау, Жамбыл, Түркістан облыстары және Шымкент қаласы;
2) екінші кезең, 2019 жылғы 1 шілдеге дейін: Алматы, Павлодар, Қостанай және Жетісу облыстары;
3) үшінші кезең, 2021 жылғы 1 ақпанға дейін: Солтүстік Қазақстан облысы және Алматы қаласы;
4) төртінші кезең, 2021 жылғы 1 желтоқсанға дейін: Қарағанды, Ұлытау облыстары және Нұр-Сұлтан қаласы;
5) бесінші кезең, 2022 жылғы 1 қыркүйекке дейін: осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
6) алтыншы кезең, 2023 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
7) жетінші кезең, 2024 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес елді мекендер.";
осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 1, 2 және 3-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Ақпарат комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 262 "Об определении сроков перехода на цифровое эфирное телерадиовещание"
Приказ Министра информации и общественного развития Республики Казахстан от 18 августа 2022 года № 327. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2022 года № 29210. Утратил силу приказом Министра культуры и информации РК от 29.08.2024 № 393-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и информации РК от 29.08.2024 № 393-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 262 "Об определении сроков перехода на цифровое эфирное телерадиовещание" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17082) следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 42 Закона Республики Казахстан "О телерадиовещании" ПРИКАЗЫВАЮ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Определить следующие сроки перехода на цифровое эфирное телерадиовещание:
1) первый этап, до 31 декабря 2018 года: Жамбылская, Мангистауская, Туркестанская области и город Шымкент;
2) второй этап, до 1 июля 2019 года: Алматинская, Костанайская, Павлодарская области и область Жетісу;
3) третий этап, до 1 февраля 2021 года: Северо-Казахстанская область и город Алматы;
4) четвертый этап, до 1 декабря 2021 года: Карагандинская область, область Ұлытау и город Нур-Султан;
5) пятый этап, до 1 сентября 2022 года: населенные пункты согласно приложению 1 к настоящему приказу;
6) шестой этап, до 1 декабря 2023 года: населенные пункты согласно приложению 2 к настоящему приказу;
7) седьмой этап, до 1 декабря 2024 года: населенные пункты согласно приложению 3 к настоящему приказу.";
дополнить приложениями 1, 2 и 3 согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Комитету информации Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және қоғамдық даму министрі
А. Умаров
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және қоғамдық
даму министрі
2022 жылғы 18 тамыздағы
№ 327 Бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 262 бұйрығына
1-қосымша
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Абай
Қаскабұлақ
2
Абай
Абай
Сарыжал
3
Абай
Ақсуат
Айнабастау
4
Абай
Ақсуат
Тұмар
5
Абай
Ақсуат
Қожакелді
6
Абай
Ақсуат
Көкжыра
7
Абай
Ақсуат
Көктүбек
8
Абай
Ақсуат
Базарға
9
Абай
Ақсуат
Сатпаев
10
Абай
Ақсуат
Аққала
11
Абай
Ақсуат
Ақсуат
12
Абай
Ақсуат
Екпін
13
Абай
Ақсуат
Құмкөл
14
Абай
Ақсуат
Қызылжұлдыз
15
Абай
Ақсуат
Есім
16
Абай
Ақсуат
Жантікей
17
Абай
Ақсуат
Сұлутал
18
Абай
Ақсуат
Танамырза
19
Абай
Ақсуат
Ойшілік
20
Абай
Ақсуат
Уан
21
Абай
Ақсуат
Серіктес
22
Абай
Ақсуат
Қарғыба
23
Абай
Ақсуат
Көкбастау
24
Абай
Ақсуат
Ақжол
25
Абай
Ақсуат
Егіндібұлақ
26
Абай
Ақсуат
Қызылкесек
27
Абай
Аягөз
Аягөз
28
Абай
Аягөз
Егізқызыл
29
Абай
Аягөз
Жыланды
30
Абай
Аягөз
Қарабулақ
31
Абай
Аягөз
Ай
32
Абай
Аягөз
Көшкентал
33
Абай
Аягөз
Майлин
34
Абай
Аягөз
Бозай
35
Абай
Аягөз
Қарасу
36
Абай
Аягөз
Қаражал
37
Абай
Аягөз
Батпақ
38
Абай
Аягөз
Дөненбай
39
Абай
Аягөз
Ескенебұлағы
40
Абай
Аягөз
Кенқолат
41
Абай
Аягөз
Қараауыл
42
Абай
Аягөз
Қарабұлақ
43
Абай
Аягөз
Мамырсу
44
Абай
Аягөз
Төленді
45
Абай
Аягөз
Топар
46
Абай
Аягөз
Шынқожа
47
Абай
Аягөз
Айғыржал
48
Абай
Аягөз
Старое Майлино
49
Абай
Аягөз
Ақылет
50
Абай
Аягөз
Ақшаулы
51
Абай
Аягөз
Тарбағатай
52
Абай
Аягөз
Малтүгел
53
Абай
Аягөз
Ақши
54
Абай
Аягөз
Қараағаш
55
Абай
Аягөз
Биесимас
56
Абай
Аягөз
Сарыарқа
57
Абай
Бесқарағай
Бесқарағай
58
Абай
Бесқарағай
Малая Владимировка
59
Абай
Бесқарағай
Қоянбай
60
Абай
Бесқарағай
Қарамырза
61
Абай
Бесқарағай
Глухов
62
Абай
Бесқарағай
Жыланды
63
Абай
Бесқарағай
Белокаменка
64
Абай
Бесқарағай
Ақкөл
65
Абай
Бесқарағай
Старая Крепость
66
Абай
Бесқарағай
Бірлік
67
Абай
Бесқарағай
Семенов
68
Абай
Бесқарағай
Бөкебай
69
Абай
Бесқарағай
Башкөл
70
Абай
Бесқарағай
Беген
71
Абай
Бесқарағай
Өндіріс
72
Абай
Бесқарағай
Беген лесхозы
73
Абай
Бесқарағай
Hовая Hиколаевка
74
Абай
Бесқарағай
Стеклянка
75
Абай
Бесқарағай
Бөдене
76
Абай
Бесқарағай
Долонь
77
Абай
Бесқарағай
Мостик
78
Абай
Бесқарағай
Черемушка
79
Абай
Бесқарағай
Канонерка
80
Абай
Бородулиха
Петроград
81
Абай
Бородулиха
Знаменка
82
Абай
Бородулиха
Бородулиха
83
Абай
Бородулиха
Дмитриев
84
Абай
Бородулиха
Поднебесное
85
Абай
Бородулиха
Коростели
86
Абай
Бородулиха
Боровое
87
Абай
Бородулиха
Тарск
88
Абай
Бородулиха
Ауыл
89
Абай
Бородулиха
41 разъезд
90
Абай
Бородулиха
Богомолов
91
Абай
Бородулиха
Бүркітов
92
Абай
Бородулиха
Соснов
93
Абай
Бородулиха
Переменов
94
Абай
Бородулиха
Иванов
95
Абай
Бородулиха
Андронов
96
Абай
Бородулиха
Подхоз Березов
97
Абай
Бородулиха
Камышенка
98
Абай
Бородулиха
Петропавлов
99
Абай
Бородулиха
Изатулла

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра информации и общественного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
министр информации и
общественного развития
Республики Казахстан
А. Умаров
Приложение 1 к приказу
министр информации и
общественного развития
Республики Казахстан
от 18 августа 2022 года № 327
Приложение 1
к приказу Министра
информации и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Абайский
Каскабулак
2
Абай
Абайский
Сарыжал
3
Абай
Аксуатский
Айнабастау
4
Абай
Аксуатский
Томар
5
Абай
Аксуатский
Кожакельды
6
Абай
Аксуатский
Кокжыра
7
Абай
Аксуатский
Коктубек
8
Абай
Аксуатский
Базарга
9
Абай
Аксуатский
Сатпаев
10
Абай
Аксуатский
Аккала
11
Абай
Аксуатский
Аксуат
12
Абай
Аксуатский
Екпин
13
Абай
Аксуатский
Кумголь
14
Абай
Аксуатский
Кызылжулдыз
15
Абай
Аксуатский
Есим
16
Абай
Аксуатский
Жантикей
17
Абай
Аксуатский
Сулутал
18
Абай
Аксуатский
Танамырза
19
Абай
Аксуатский
Ойшилик
20
Абай
Аксуатский
Уан
21
Абай
Аксуатский
Сериктес
22
Абай
Аксуатский
Каргыба
23
Абай
Аксуатский
Кокбастау
24
Абай
Аксуатский
Акжол
25
Абай
Аксуатский
Егиндибулак
26
Абай
Аксуатский
Кызылкесек
27
Абай
Аягозский
Аягоз
28
Абай
Аягозский
Егизкызыл
29
Абай
Аягозский
Жиланды
30
Абай
Аягозский
Карабулак
31
Абай
Аягозский
Ай
32
Абай
Аягозский
Кошкентал
33
Абай
Аягозский
Майлино
34
Абай
Аягозский
Бозай
35
Абай
Аягозский
Карасу
36
Абай
Аягозский
Каражал
37
Абай
Аягозский
Батпак
38
Абай
Аягозский
Доненбай
39
Абай
Аягозский
Ескенебулагы
40
Абай
Аягозский
Кенколат
41
Абай
Аягозский
Карааул
42
Абай
Аягозский
Карабулак
43
Абай
Аягозский
Мамырсу
44
Абай
Аягозский
Толенды
45
Абай
Аягозский
Топар
46
Абай
Аягозский
Шынкожа
47
Абай
Аягозский
Айгыржал
48
Абай
Аягозский
Старое Майлино
49
Абай
Аягозский
Акклет
50
Абай
Аягозский
Акшаули
51
Абай
Аягозский
Тарбагатай
52
Абай
Аягозский
Малтугел
53
Абай
Аягозский
Акший
54
Абай
Аягозский
Караагаш
55
Абай
Аягозский
Биесимас
56
Абай
Аягозский
Сарыарка
57
Абай
Бескарагайский
Бескарагай
58
Абай
Бескарагайский
Малая Владимировка
59
Абай
Бескарагайский
Коянбай
60
Абай
Бескарагайский
Карамырза
61
Абай
Бескарагайский
Глуховка
62
Абай
Бескарагайский
Джеланды
63
Абай
Бескарагайский
Белокаменка
64
Абай
Бескарагайский
Аккульск
65
Абай
Бескарагайский
Старая Крепость
66
Абай
Бескарагайский
Бирлик
67
Абай
Бескарагайский
Семеновка
68
Абай
Бескарагайский
Букебай
69
Абай
Бескарагайский
Башкуль
70
Абай
Бескарагайский
Бегень
71
Абай
Бескарагайский
Ондирис
72
Абай
Бескарагайский
Бегенский лесхоз
73
Абай
Бескарагайский
Hовая Hиколаевка
74
Абай
Бескарагайский
Стеклянка
75
Абай
Бескарагайский
Бодене
76
Абай
Бескарагайский
Долонь
77
Абай
Бескарагайский
Мостик
78
Абай
Бескарагайский
Черемушка
79
Абай
Бескарагайский
Канонерка
80
Абай
Бородулихинский
Петроградское
81
Абай
Бородулихинский
Знаменка
82
Абай
Бородулихинский
Бородулиха
83
Абай
Бородулихинский
Дмитриевка
84
Абай
Бородулихинский
Поднебесное
85
Абай
Бородулихинский
Богомолово
86
Абай
Бородулихинский
Буркотово
87
Абай
Бородулихинский
Сосновка
88
Абай
Бородулихинский
Переменовка
89
Абай
Бородулихинский
Ивановка
90
Абай
Бородулихинский
Андроновка
91
Абай
Бородулихинский
Подхоз Березовка
92
Абай
Бородулихинский
Камышенка
93
Абай
Бородулихинский
Петропавловка
94
Абай
Бородулихинский
Изатулла
95
Абай
Бородулихинский
Барышовка
96
Абай
Бородулихинский
Бель-Агач
97
Абай
Бородулихинский
Hовопокровка
98
Абай
Бородулихинский
Романовка
99
Абай
Бородулихинский
Успенка

100
Абай
Бородулиха
Барышов
101
Абай
Бородулиха
Бел-Ағаш
102
Абай
Бородулиха
Hовопокров
103
Абай
Бородулиха
Романов
104
Абай
Бородулиха
Успенка
105
Абай
Бородулиха
Михайлов
106
Абай
Бородулиха
Сарноғай
107
Абай
Бородулиха
Мещанка
108
Абай
Бородулиха
Разъезд Дүйсәкен
109
Абай
Бородулиха
Арбузное
110
Абай
Бородулиха
Воскресенов
111
Абай
Бородулиха
Сохнов
112
Абай
Бородулиха
Песчанка
113
Абай
Бородулиха
Девятка
114
Абай
Бородулиха
Красный Яр
115
Абай
Бородулиха
Речное
116
Абай
Бородулиха
Мурзов
117
Абай
Бородулиха
Жернов
118
Абай
Бородулиха
Кондратьев
119
Абай
Бородулиха
Hовая Шульба
120
Абай
Бородулиха
Ключики
121
Абай
Бородулиха
Поллог
122
Абай
Бородулиха
Потапенко
123
Абай
Бородулиха
Солонов
124
Абай
Бородулиха
Hово-Васильев
125
Абай
Бородулиха
Боровлян
126
Абай
Бородулиха
Вознесенов
127
Абай
Бородулиха
Зенков
128
Абай
Бородулиха
Орлов
129
Абай
Бородулиха
Беккарьер
130
Абай
Бородулиха
Троицкое
131
Абай
Бородулиха
Өмірзақ
132
Абай
Бородулиха
Шелехов
133
Абай
Бородулиха
Зубаир
134
Абай
Бородулиха
Байтанат
135
Абай
Бородулиха
Жаңаауыл
136
Абай
Бородулиха
Пролетар
137
Абай
Бородулиха
Уба-Форпост
138
Абай
Бородулиха
2 Пятилетка
139
Абай
Бородулиха
Алексеев
140
Абай
Жарма
Жіңішке
141
Абай
Жарма
Бірлік
142
Абай
Жарма
Қаражал
143
Абай
Жарма
Жаңаөзен
144
Абай
Жарма
Қалбатау
145
Абай
Жарма
Жаңғызтөбе
146
Абай
Жарма
Ақжал
147
Абай
Жарма
Амангелді
148
Абай
Жарма
Батыр Капай
149
Абай
Жарма
Бұрлыағаш
150
Абай
Жарма
Карашоқы
151
Абай
Жарма
Солнечное
152
Абай
Жарма
9км разъезд
153
Абай
Жарма
10 км разъезд
154
Абай
Жарма
Әуэзов
155
Абай
Жарма
Еспе
156
Абай
Жарма
Жаңаауыл
157
Абай
Жарма
Солнечное
158
Абай
Жарма
Шалабай
159
Абай
Жарма
Қойтас
160
Абай
Жарма
Қазан-шуңқыр
161
Абай
Жарма
Сұлусары
162
Абай
Жарма
Шымылдык
163
Абай
Жарма
Жайма
164
Абай
Жарма
Кіші Қарасу
165
Абай
Жарма
18 км разъезд
166
Абай
Жарма
Кезенсу
167
Абай
Жарма
Суықбұлақ
168
Абай
Жарма
Суықбұлақ
169
Абай
Жарма
Сарыарқа
170
Абай
Жарма
Қызылшар разъезд
171
Абай
Жарма
6 разъезд
172
Абай
Жарма
7 разъезд
173
Абай
Жарма
Терістаңбалы
174
Абай
Жарма
8 Март
175
Абай
Жарма
Балықтыкөл
176
Абай
Жарма
Егінбұлақ
177
Абай
Жарма
Балықтыкөл
178
Абай
Жарма
Қонырбиік
179
Абай
Жарма
Жарық
180
Абай
Жарма
Көшек
181
Абай
Жарма
Суырлы
182
Абай
Жарма
Салқынтөбе
183
Абай
Жарма
Үкілі
184
Абай
Жарма
Қапанбұлақ
185
Абай
Жарма
Қызылжұлдыз
186
Абай
Жарма
Капанбұлақ
187
Абай
Жарма
12 км Разъезд
188
Абай
Жарма
14 км Разъезд

100
Абай
Бородулихинский
Михайловка
101
Абай
Бородулихинский
Сарногай
102
Абай
Бородулихинский
Мещанка
103
Абай
Бородулихинский
разъезд Дюсакен
104
Абай
Бородулихинский
Арбузное
105
Абай
Бородулихинский
Воскресеновка
106
Абай
Бородулихинский
Сохновка
107
Абай
Бородулихинский
Песчанка
108
Абай
Бородулихинский
Девятка
109
Абай
Бородулихинский
Красный Яр
110
Абай
Бородулихинский
Речное
111
Абай
Бородулихинский
Мурзово
112
Абай
Бородулихинский
Жерновка
113
Абай
Бородулихинский
Кондратьевка
114
Абай
Бородулихинский
Hовая Шульба
115
Абай
Бородулихинский
Ключики
116
Абай
Бородулихинский
Поллог
117
Абай
Бородулихинский
Потапенково
118
Абай
Бородулихинский
Солоновка
119
Абай
Бородулихинский
Hово-Васильевка
120
Абай
Бородулихинский
Боровлянка
121
Абай
Бородулихинский
Вознесеновка
122
Абай
Бородулихинский
Зенковка
123
Абай
Бородулихинский
Орловка
124
Абай
Бородулихинский
Беккарьер
125
Абай
Бородулихинский
Троицкое
126
Абай
Бородулихинский
Умурзак
127
Абай
Бородулихинский
Шелехово
128
Абай
Бородулихинский
Зубаир
129
Абай
Бородулихинский
Байтанат
130
Абай
Бородулихинский
Жанаауыл
131
Абай
Бородулихинский
Пролетарка
132
Абай
Бородулихинский
Уба-Форпост
133
Абай
Бородулихинский
2 Пятилетка
134
Абай
Бородулихинский
Алексеевка
135
Абай
Бородулихинский
Коростели
136
Абай
Бородулихинский
Боровое
137
Абай
Бородулихинский
Тарск
138
Абай
Бородулихинский
Аул
139
Абай
Бородулихинский
разъезд 41
140
Абай
Жарминский
Женишке
141
Абай
Жарминский
Бирлик
142
Абай
Жарминский
Каражал
143
Абай
Жарминский
Жанаозен
144
Абай
Жарминский
Калбатау
145
Абай
Жарминский
Жангизтобе
146
Абай
Жарминский
Акжал
147
Абай
Жарминский
Амангельды
148
Абай
Жарминский
Батыр Капай
149
Абай
Жарминский
Бурлыагаш
150
Абай
Жарминский
Карашокы
151
Абай
Жарминский
Солнечное
152
Абай
Жарминский
разъезд 9 км
153
Абай
Жарминский
разъезд 10 км
154
Абай
Жарминский
Ауэзов
155
Абай
Жарминский
Еспе
156
Абай
Жарминский
Жанааул
157
Абай
Жарминский
Солнечное
158
Абай
Жарминский
Шалабай
159
Абай
Жарминский
Койтас
160
Абай
Жарминский
Казан-чункур
161
Абай
Жарминский
Сулусары
162
Абай
Жарминский
Шымылдык
163
Абай
Жарминский
Жайма
164
Абай
Жарминский
Киши Карасу
165
Абай
Жарминский
разъезд 18 км
166
Абай
Жарминский
Кезенсу
167
Абай
Жарминский
Суыкбулак
168
Абай
Жарминский
Суыкбулак
169
Абай
Жарминский
Сарыарка
170
Абай
Жарминский
разъезд Кызылшар
171
Абай
Жарминский
разъезд 6
172
Абай
Жарминский
разъезд 7
173
Абай
Жарминский
Теристанбалы
174
Абай
Жарминский
8 Марта
175
Абай
Жарминский
Балыктыколь
176
Абай
Жарминский
Егинбулак
177
Абай
Жарминский
Балыктыколь
178
Абай
Жарминский
Конырбиик
179
Абай
Жарминский
Жарык
180
Абай
Жарминский
Кошек
181
Абай
Жарминский
Суырлы
182
Абай
Жарминский
Салкынтобе
183
Абай
Жарминский
Укили
184
Абай
Жарминский
Капанбулак
185
Абай
Жарминский
Кызылжулдуз
186
Абай
Жарминский
Капанбулак
187
Абай
Жарминский
разъезд 12 км
188
Абай
Жарминский
разъезд 14 км

189
Абай
Жарма
Қаратөбе
190
Абай
Жарма
Ортабұлақ
191
Абай
Жарма
Қызылағаш
192
Абай
Көкпекті
Көкжайық
193
Абай
Көкпекті
Қарамойыл
194
Абай
Көкпекті
Көкпекті
195
Абай
Көкпекті
Жумыскер
196
Абай
Көкпекті
Өрнек
197
Абай
Көкпекті
Ақой
198
Абай
Көкпекті
Ақтас
199
Абай
Көкпекті
Қызылжұлдыз
200
Абай
Көкпекті
Жалсары
201
Абай
Көкпекті
Қарағандыкөл
202
Абай
Көкпекті
Малая Буконь
203
Абай
Көкпекті
Мамай
204
Абай
Көкпекті
Преображен
205
Абай
Көкпекті
Теректі
206
Абай
Көкпекті
Ұзынбулақ
207
Абай
Көкпекті
Үлкен Бөкен
208
Абай
Көкпекті
Чернояр
209
Абай
Көкпекті
Шәріптоғай
210
Абай
Көкпекті
Шуғылбай
211
Абай
Көкпекті
Ажа
212
Абай
Көкпекті
Толағай
213
Абай
Көкпекті
Тентек
214
Абай
Көкпекті
Комсомол
215
Абай
Көкпекті
Сарышығанак
216
Абай
Көкпекті
Сүлеймен
217
Абай
Көкпекті
Үлгілі-Малшы
218
Абай
Көкпекті
Дәулетбай
219
Абай
Көкпекті
Мелитополь
220
Абай
Көкпекті
Талапкер
221
Абай
Көкпекті
Ақсу
222
Абай
Көкпекті
Hұра
223
Абай
Көкпекті
Үкіліқыз
224
Абай
Семей
Шульбинск
225
Абай
Семей
Семей
226
Абай
Семей
Прииртыш
227
Абай
Семей
Бөкенші
228
Абай
Семей
Қаракөл
229
Абай
Семей
Мұқыр
230
Абай
Семей
Достық
231
Абай
Семей
Талица
232
Абай
Семей
Маралды
233
Абай
Семей
Мұздыбай
234
Абай
Семей
Мұрат
235
Абай
Семей
Озерки
236
Абай
Семей
Половинка
237
Абай
Семей
Приречное
238
Абай
Семей
Чекоман
239
Абай
Семей
Гранитное
240
Абай
Семей
Шоптығақ
241
Абай
Семей
Жарқын
242
Абай
Семей
Баженов
243
Абай
Семей
Hовобаженов
244
Абай
Семей
Бұлақ
245
Абай
Семей
Климентьев
246
Абай
Семей
Талдықорған
247
Абай
Семей
Шаған
248
Абай
Семей
Алғабас
249
Абай
Семей
Абралы
250
Абай
Үржар
Мақаншы
251
Абай
Үржар
Малақ
252
Абай
Үржар
Тасарық
253
Абай
Үржар
Көкөзек
254
Абай
Үржар
Көктал
255
Абай
Үржар
Көктерек
256
Абай
Үржар
Қаратал
257
Абай
Үржар
Hауалы
258
Абай
Үржар
Кабанбай
259
Абай
Үржар
Қазымбет
260
Абай
Үржар
Егінсу
261
Абай
Үржар
Елтай
262
Абай
Үржар
Қызылту
263
Абай
Үржар
Жаңа тілек
264
Абай
Үржар
Бургон
265
Абай
Үржар
Қаратума
266
Абай
Үржар
Келдемұрат
267
Абай
Үржар
Қызылжұлдыз
268
Абай
Үржар
Жоғарғы Егінсу
269
Абай
Үржар
Бекет
270
Абай
Үржар
Бақты
271
Абай
Үржар
Қабанбай
272
Абай
Үржар
Қарабұлақ
273
Абай
Үржар
Қарабұйрат
274
Абай
Үржар
Қаракөл
275
Абай
Үржар
Ферма 3
276
Абай
Үржар
Ферма 1 Абай
277
Абай
Үржар
Лайбұлак
278
Абай
Үржар
Алтыншокы
279
Абай
Үржар
Айтбай ат.
280
Абай
Үржар
Текебұлақ
281
Абай
Үржар
Таскескен
282
Абай
Үржар
Сарытерек
283
Абай
Үржар
Сағат
284
Абай
Үржар
Үшбұлақ
285
Абай
Үржар
Шолпан
286
Абай
Үржар
Көлденең
287
Абай
Үржар
Ақжар
288
Абай
Үржар
Бестерек
289
Абай
Үржар
Үржар
290
Абай
Үржар
Қайынды

189
Абай
Жарминский
Каратобе
190
Абай
Жарминский
Ортабулак
191
Абай
Жарминский
Кызылагаш
192
Абай
Кокпектинский
Кокжайык
193
Абай
Кокпектинский
Карамойыл
194
Абай
Кокпектинский
Кокпекты
195
Абай
Кокпектинский
Жумыскер
196
Абай
Кокпектинский
Орнек
197
Абай
Кокпектинский
Акой
198
Абай
Кокпектинский
Актас
199
Абай
Кокпектинский
Кызылжулдыз
200
Абай
Кокпектинский
Жалсары
201
Абай
Кокпектинский
Карагандыколь
202
Абай
Кокпектинский
Малая Буконь
203
Абай
Кокпектинский
Мамай
204
Абай
Кокпектинский
Преображенка
205
Абай
Кокпектинский
Теректы
206
Абай
Кокпектинский
Узунбулак
207
Абай
Кокпектинский
Улкен Бокен
208
Абай
Кокпектинский
Черноярка
209
Абай
Кокпектинский
Шариптогай
210
Абай
Кокпектинский
Шугылбай
211
Абай
Кокпектинский
Ажа
212
Абай
Кокпектинский
Толагай
213
Абай
Кокпектинский
Тентек
214
Абай
Кокпектинский
Комсомол
215
Абай
Кокпектинский
Сарычиганак
216
Абай
Кокпектинский
Сулеймен
217
Абай
Кокпектинский
Ульгули-Малши
218
Абай
Кокпектинский
Даулетбай
219
Абай
Кокпектинский
Мелитополь
220
Абай
Кокпектинский
Талапкер
221
Абай
Кокпектинский
Аксу
222
Абай
Кокпектинский
Hура
223
Абай
Кокпектинский
Укиликыз
224
Абай
Семей
Семей
225
Абай
Семей
Прииртышское
226
Абай
Семей
Букенчи
227
Абай
Семей
Караколь
228
Абай
Семей
Мукур
229
Абай
Семей
Достык
230
Абай
Семей
Талица
231
Абай
Семей
Маралды
232
Абай
Семей
Муздыбай
233
Абай
Семей
Мурат
234
Абай
Семей
Озерки
235
Абай
Семей
Половинка
236
Абай
Семей
Приречное
237
Абай
Семей
Чекоман
238
Абай
Семей
Гранитное
239
Абай
Семей
Шоптыгак
240
Абай
Семей
Жаркын
241
Абай
Семей
Баженово
242
Абай
Семей
Hовобаженово
243
Абай
Семей
Булак
244
Абай
Семей
Климентьевка
245
Абай
Семей
Талдыкорган
246
Абай
Семей
Шульбинск
247
Абай
Семей
Чаган
248
Абай
Семей
Алгабас
249
Абай
Семей
Абралы
250
Абай
Урджарский
Маканчи
251
Абай
Урджарский
Малак
252
Абай
Урджарский
Тасарык
253
Абай
Урджарский
Кокозек
254
Абай
Урджарский
Коктал
255
Абай
Урджарский
Коктерек
256
Абай
Урджарский
Каратал
257
Абай
Урджарский
Hауалы
258
Абай
Урджарский
Кабанбай
259
Абай
Урджарский
Казымбет
260
Абай
Урджарский
Егинсу
261
Абай
Урджарский
Елтай
262
Абай
Урджарский
Кызылту
263
Абай
Урджарский
Жана тилек
264
Абай
Урджарский
Бургон
265
Абай
Урджарский
Каратума
266
Абай
Урджарский
Келдемурат
267
Абай
Урджарский
Кызылжулдуз
268
Абай
Урджарский
Жогаргы Егинсу
269
Абай
Урджарский
Бекет
270
Абай
Урджарский
Бахты
271
Абай
Урджарский
Кабанбай
272
Абай
Урджарский
Карабулак
273
Абай
Урджарский
Карабуйрат
274
Абай
Урджарский
Каракол
275
Абай
Урджарский
Ферма 3
276
Абай
Урджарский
Ферма 1 Абай
277
Абай
Урджарский
Лайбулак
278
Абай
Урджарский
Алтыншокы
279
Абай
Урджарский
имени Айтбая
280
Абай
Урджарский
Текебулак
281
Абай
Урджарский
Таскескен
282
Абай
Урджарский
Сарытерек
283
Абай
Урджарский
Сагат
284
Абай
Урджарский
Ушбулак
285
Абай
Урджарский
Шолпан
286
Абай
Урджарский
Колденен
287
Абай
Урджарский
Акжар
288
Абай
Урджарский
Бестерек
289
Абай
Урджарский
Урджар
290
Абай
Урджарский
Кайынды

291
Абай
Үржар
Қызылбұлақ
292
Абай
Үржар
Барлықарасан
293
Абай
Үржар
Hекрасов
294
Абай
Үржар
Қарамойыл
295
Абай
Үржар
Амангелді
296
Абай
Үржар
Жанай
297
Абай
Үржар
Бұғыбай
298
Абай
Үржар
Қарабұта
299
Абай
Шар
Шар
300
Ақмола
Атбасар
Атбасар
301
Ақмола
Астрахан
Қайнар
302
Ақмола
Атбасар
Хрящев
303
Ақмола
Атбасар
Адыр
304
Ақмола
Атбасар
Маринов
305
Ақмола
Атбасар
Октябрь
306
Ақмола
Атбасар
Шуйск
307
Ақмола
Атбасар
Шұңқыркөл
308
Ақмола
Атбасар
Садовое
309
Ақмола
Атбасар
Садубек
310
Ақмола
Атбасар
Самар
311
Ақмола
Атбасар
Сергеев
312
Ақмола
Сандықтау
Спасск
313
Ақмола
Атбасар
Қаражар
314
Ақмола
Атбасар
Қосбармақ
315
Ақмола
Атбасар
Магдалинов
316
Ақмола
Сандықтау
Мәдениет
317
Ақмола
Атбасар
Макеев
318
Ақмола
Атбасар
Пролетар
319
Ақмола
Атбасар
Hовоалександров
320
Ақмола
Атбасар
Hовомаринов
321
Ақмола
Атбасар
Hовосельск
322
Ақмола
Сандықтау
Hовый Городок
323
Ақмола
Жақсы
Алғабас
324
Ақмола
Атбасар
Ащыкөл
325
Ақмола
Атбасар
Бейса хазирет
326
Ақмола
Атбасар
Борисов
327
Ақмола
Атбасар
Калинов
328
Ақмола
Атбасар
Родионов
329
Ақмола
Атбасар
Третьяков
330
Ақмола
Атбасар
Покров
331
Ақмола
Атбасар
Полтав
332
Ақмола
Атбасар
Попов
333
Ақмола
Атбасар
Тельман
334
Ақмола
Атбасар
Тимашев
335
Ақмола
Атбасар
Титов
336
Ақмола
Атбасар
Қаракөл
337
Ақмола
Астрахан
Луговое
338
Ақмола
Атбасар
87 разъезд
339
Ақмола
Ерейментау
Ерейментау
340
Ақмола
Ерейментау
Олжабай батыр
341
Ақмола
Ерейментау
Коржынкөл
342
Ақмола
Ерейментау
Торғай
343
Ақмола
Ерейментау
Hижний Торғай
344
Ақмола
Ерейментау
Елтай
345
Ақмола
Ерейментау
Павлов
346
Ақмола
Ерейментау
Өленті
347
Ақмола
Ерейментау
Карағайлы
348
Ақмола
Ерейментау
Еңбек
349
Ақмола
Ерейментау
Қойтас
350
Ақмола
Ерейментау
Малтабар
351
Ақмола
Ерейментау
Тайбай
352
Ақмола
Ерейментау
Өленті
353
Ақмола
Ерейментау
Hоводолинка
354
Ақмола
Ерейментау
Ажы
355
Ақмола
Ерейментау
Балықты
356
Ақмола
Ерейментау
Бозтал
357
Ақмола
Ерейментау
Веренка
358
Ақмола
Ерейментау
Жаңажол
359
Ақмола
Ерейментау
Қызылту
360
Ақмола
Ерейментау
Жарық
361
Ақмола
Ерейментау
Жолбасшы
362
Ақмола
Ерейментау
Торғай
363
Ақмола
Есіл
Есіл
364
Ақмола
Есіл
Двуречное
365
Ақмола
Есіл
Елтай
366
Ақмола
Есіл
Орлов
367
Ақмола
Есіл
Қумай
368
Ақмола
Жақсы
Чапаевск
369
Ақмола
Есіл
Ярослав
370
Ақмола
Есіл
Московское
371
Ақмола
Есіл
Свободное
372
Ақмола
Есіл
Сорған
373
Ақмола
Есіл
Раздольное
374
Ақмола
Есіл
Речное
375
Ақмола
Есіл
Қаракөл
376
Ақмола
Есіл
Ленинск
377
Ақмола
Есіл
Тасоба
378
Ақмола
Есіл
Ковыльное
379
Ақмола
Есіл
Красивое
380
Ақмола
Есіл
Ақсай
381
Ақмола
Есіл
Бұзылык
382
Ақмола
Есіл
Знаменка
383
Ақмола
Есіл
Игілік
384
Ақмола
Есіл
Курск
385
Ақмола
Жарқайың
Үшкарасу
386
Ақмола
Есіл
Жанысбай
387
Ақмола
Есіл
Приишим
388
Ақмола
Есіл
Красивая
389
Ақмола
Бурабай
Зеленый Бор
390
Ақмола
Бурабай
Борабай
391
Ақмола
Бурабай
Молбаза
392
Ақмола
Көкшетау
Көкшетау
393
Ақмола
Зеренді
Бірлестік
394
Ақмола
Көкшетау
Станционный
395
Ақмола
Зеренді
Иванов
396
Ақмола
Көкшетау
Кызылжұлдыз
397
Ақмола
Зеренді
Жаманашы
398
Ақмола
Зеренді
Алексеев
399
Ақмола
Зеренді
Доңгылағаш
400
Ақмола
Зеренді
Еленов
401
Ақмола
Зеренді
Өндіріс
402
Ақмола
Зеренді
Павлов
403
Ақмола
Зеренді
Ақадыр
404
Ақмола
Зеренді
Байтерек
405
Ақмола
Зеренді
Бұлақ
406
Ақмола
Зеренді
Чаглин
407
Ақмола
Зеренді
Чаглин
408
Ақмола
Зеренді
Молодежное
409
Ақмола
Кокшетау
Красный Яр
410
Ақмола
Зеренді
Сейфуллин
411
Ақмола
Зеренді
Симферополь
412
Ақмола
Зеренді
Раздольное
413
Ақмола
Зеренді
Гранитный
414
Ақмола
Зеренді
Қарлыкөл
415
Ақмола
Зеренді
Еңбекбірлік
416
Ақмола
Зеренді
Приречное
417
Ақмола
Зеренді
Қошкарбай
418
Ақмола
Зеренді
Первомайск
419
Ақмола
Зеренді
Азат
420
Ақмола
Зеренді
Ақкөл
421
Ақмола
Зеренді
Қонысбай
422
Ақмола
Зеренді
Біктесін
423
Ақмола
Зеренді
Березняков
424
Ақмола
Зеренді
Васильков
425
Ақмола
Зеренді
Жаңаауыл
426
Ақмола
Зеренді
Куропаткин
427
Ақмола
Зеренді
Троицкое
428
Ақмола
Зеренді
Қызылтаң
429
Ақмола
Зеренді
Туполев
430
Ақмола
Зеренді
Қызылағаш
431
Ақмола
Зеренді
Қызылсая
432
Ақмола
Зеренді
Ұялы
433
Ақмола
Зеренді
Заречное
434
Ақмола
Зеренді
Жаңатілек
435
Ақмола
Зеренді
Садовое
436
Ақмола
Зеренді
Трофимов
437
Ақмола
Бурабай
17 разъезд
438
Ақмола
Степногорск
Степногорск
439
Ақмола
Степногорск
Заводской
440
Ақмола
Біржан сал
Ақтас
441
Ақмола
Степногорск
Подхоз

291
Абай
Урджарский
Кызылбулак
292
Абай
Урджарский
Барлыкарасан
293
Абай
Урджарский
Hекрасовка
294
Абай
Урджарский
Карамойыл
295
Абай
Урджарский
Амангельды
296
Абай
Урджарский
Жанай
297
Абай
Урджарский
Бугубай
298
Абай
Урджарский
Карабута
299
Абай
Шарская
Шар
300
Акмолинская
Атбасар
Атбасар
301
Акмолинская
Астраханский
Кайнарское
302
Акмолинская
Атбасарский
Хрящевка
303
Акмолинская
Атбасарский
Адыр
304
Акмолинская
Атбасарский
Мариновка
305
Акмолинская
Атбасарский
Октябрьское
306
Акмолинская
Атбасарский
Шуйское
307
Акмолинская
Атбасарский
Шункырколь
308
Акмолинская
Атбасарский
Садовое
309
Акмолинская
Атбасарский
Садубек
310
Акмолинская
Атбасарский
Самарка
311
Акмолинская
Атбасарский
Сергеевка
312
Акмолинская
Сандыктауский
Спасское
313
Акмолинская
Атбасарский
Каражар
314
Акмолинская
Атбасарский
Косбармак
315
Акмолинская
Атбасарский
Магдалиновка
316
Акмолинская
Сандыктауский
Мадениет
317
Акмолинская
Атбасарский
Макеевка
318
Акмолинская
Атбасарский
Пролетарка
319
Акмолинская
Атбасарский
Hовоалександровка
320
Акмолинская
Атбасарский
Hовомариновка
321
Акмолинская
Атбасарский
Hовосельское
322
Акмолинская
Сандыктауский
Hовый Городок
323
Акмолинская
Жаксынский
Алгабас
324
Акмолинская
Атбасарский
Ащиколь
325
Акмолинская
Атбасарский
Бейса хазирета
326
Акмолинская
Атбасарский
Борисовка
327
Акмолинская
Атбасарский
Калиновка
328
Акмолинская
Атбасарский
Родионовка
329
Акмолинская
Атбасарский
Третьяковка
330
Акмолинская
Атбасарский
Покровка
331
Акмолинская
Атбасарский
Полтавка
332
Акмолинская
Атбасарский
Поповка
333
Акмолинская
Атбасарский
Тельмана
334
Акмолинская
Атбасарский
Тимашевка
335
Акмолинская
Атбасарский
Титовка
336
Акмолинская
Атбасарский
Караколь
337
Акмолинская
Астраханский
Луговое
338
Акмолинская
Атбасарский
разъезд 87
339
Акмолинская
Ерейментауский
Ерейментау
340
Акмолинская
Ерейментауский
Олжабай батыра
341
Акмолинская
Ерейментауский
Коржинколь
342
Акмолинская
Ерейментауский
Тургай
343
Акмолинская
Ерейментауский
Hижний Торгай
344
Акмолинская
Ерейментауский
Ельтай
345
Акмолинская
Ерейментауский
Павловка
346
Акмолинская
Ерейментауский
Уленты
347
Акмолинская
Ерейментауский
Карагайлы
348
Акмолинская
Ерейментауский
Енбек
349
Акмолинская
Ерейментауский
Койтас
350
Акмолинская
Ерейментауский
Малтабар
351
Акмолинская
Ерейментауский
Тайбай
352
Акмолинская
Ерейментауский
Уленты
353
Акмолинская
Ерейментауский
Hоводолинка
354
Акмолинская
Ерейментауский
Ажы
355
Акмолинская
Ерейментауский
Балыкты
356
Акмолинская
Ерейментауский
Бозтал
357
Акмолинская
Ерейментауский
Веренка
358
Акмолинская
Ерейментауский
Жанажол
359
Акмолинская
Ерейментауский
Кызылту
360
Акмолинская
Ерейментауский
Жарык
361
Акмолинская
Ерейментауский
Жолбасшы
362
Акмолинская
Ерейментауский
Тургай
363
Акмолинская
Есильский
Есиль
364
Акмолинская
Есильский
Двуречное
365
Акмолинская
Есильский
Ельтай
366
Акмолинская
Есильский
Орловка
367
Акмолинская
Есильский
Кумай
368
Акмолинская
Жаксынский
Чапаевское
369
Акмолинская
Есильский
Ярославка
370
Акмолинская
Есильский
Московское
371
Акмолинская
Есильский
Свободное
372
Акмолинская
Есильский
Сурган
373
Акмолинская
Есильский
Раздольное
374
Акмолинская
Есильский
Речное
375
Акмолинская
Есильский
Караколь
376
Акмолинская
Есильский
Ленинское
377
Акмолинская
Есильский
Тасоба
378
Акмолинская
Есильский
Ковыльное
379
Акмолинская
Есильский
Красивое
380
Акмолинская
Есильский
Аксай
381
Акмолинская
Есильский
Бузулук
382
Акмолинская
Есильский
Знаменка
383
Акмолинская
Есильский
Иглик
384
Акмолинская
Есильский
Курское
385
Акмолинская
Жаркаинский
Ушкарасу
386
Акмолинская
Есильский
Жаныспай
387
Акмолинская
Есильский
Приишимка
388
Акмолинская
Есильский
Красивая
389
Акмолинская
Щучинский
Зеленый Бор
390
Акмолинская
Щучинский
Бурабай
391
Акмолинская
Щучинский
Молбаза
392
Акмолинская
Кокшетау
Кокшетау
393
Акмолинская
Зерендинский
Бирлестик
394
Акмолинская
Кокшетау
Станционный
395
Акмолинская
Зерендинский
Ивановка
396
Акмолинская
Кокшетау
Кызылжулдуз
397
Акмолинская
Зерендинский
Жаманаши
398
Акмолинская
Зерендинский
Алексеевка
399
Акмолинская
Зерендинский
Донгулагаш
400
Акмолинская
Зерендинский
Еленовка
401
Акмолинская
Зерендинский
Ондирис
402
Акмолинская
Зерендинский
Павловка
403
Акмолинская
Зерендинский
аул Акадыр
404
Акмолинская
Зерендинский
аул Байтерек
405
Акмолинская
Зерендинский
Булак
406
Акмолинская
Зерендинский
Чаглинка
407
Акмолинская
Зерендинский
Чаглинка
408
Акмолинская
Зерендинский
Молодежное
409
Акмолинская
Кокшетау
Красный Яр
410
Акмолинская
Зерендинский
Сейфуллино
411
Акмолинская
Зерендинский
Симферопольское
412
Акмолинская
Зерендинский
Раздольное
413
Акмолинская
Зерендинский
Гранитный
414
Акмолинская
Зерендинский
Карлыколь
415
Акмолинская
Зерендинский
Енбекбирлик
416
Акмолинская
Зерендинский
Приречное
417
Акмолинская
Зерендинский
Кошкарбай
418
Акмолинская
Зерендинский
Первомайское
419
Акмолинская
Зерендинский
Азат
420
Акмолинская
Зерендинский
Акколь
421
Акмолинская
Зерендинский
Конысбай
422
Акмолинская
Зерендинский
Биктесин
423
Акмолинская
Зерендинский
Березняковка
424
Акмолинская
Зерендинский
Васильковка
425
Акмолинская
Зерендинский
Жанааул
426
Акмолинская
Зерендинский
Куропаткино
427
Акмолинская
Зерендинский
Троицкое
428
Акмолинская
Зерендинский
Кызылтан
429
Акмолинская
Зерендинский
Туполевка
430
Акмолинская
Зерендинский
Кызылагаш
431
Акмолинская
Зерендинский
Кызылсая
432
Акмолинская
Зерендинский
Уялы
433
Акмолинская
Зерендинский
Заречное
434
Акмолинская
Зерендинский
Жанатлек
435
Акмолинская
Зерендинский
Садовое
436
Акмолинская
Зерендинский
Трофимовка
437
Акмолинская
Щучинский
разъезд 17
438
Акмолинская
Степногорск
Степногорск
439
Акмолинская
Степногорск
Заводской
440
Акмолинская
Биржан сал
Актас
441
Акмолинская
Степногорск
Подхоз

520
Ақмола
Біржан сал
Баймырза
521
Ақмола
Біржан сал
Бірсуат
522
Ақмола
Біржан сал
Зауралов
523
Ақмола
Біржан сал
Пригорхоз
524
Ақмола
Біржан сал
Трамбов
525
Ақмола
Бұланды
Жаңаталап
526
Ақмола
Бурабай
Жаңаталап
527
Ақмола
Біржан сал
Жүкей
528
Ақтөбе
Ақтөбе
Құрайлы
529
Ақтөбе
Ақтөбе
Құрашасай
530
Ақтөбе
Қарғалы
Петропавлов
531
Ақтөбе
Қарғалы
Шәмші Қалдаяков
532
Ақтөбе
Алға
Шибаев
533
Ақтөбе
Ақтөбе
Шилісай
534
Ақтөбе
Ақтөбе
Красносельск
535
Ақтөбе
Ақтөбе
Илек
536
Ақтөбе
Ақтөбе
Ақшат
537
Ақтөбе
Ақтөбе
Өлке
538
Ақтөбе
Ақтөбе
Пригородное
539
Ақтөбе
Мәртөк
Родников
540
Ақтөбе
Ақтөбе
Россовхоз
541
Ақтөбе
Ақтөбе
Садовое
542
Ақтөбе
Ақтөбе
Сазды
543
Ақтөбе
Алға
Маржанбұлақ
544
Ақтөбе
Мәртөк
Қаратоғай
545
Ақтөбе
Ақтөбе
Қарғалы
546
Ақтөбе
Ақтөбе
Кеңес Нокин
547
Ақтөбе
Алға
Есет батыр Көкиулы
548
Ақтөбе
Ақтөбе
Ақтөбе
549
Ақтөбе
Ақтөбе
Hовое
550
Ақтөбе
Алға
Ақсазды
551
Ақтөбе
Мәртөк
Хлебодаров
552
Ақтөбе
Алға
Черноводск
553
Ақтөбе
Ақтөбе
Георгиев
554
Ақтөбе
Ақтөбе
Белогор
555
Ақтөбе
Ақтөбе
Белогорск
556
Ақтөбе
Мәртөк
Березов
557
Ақтөбе
Алға
Бестамақ
558
Ақтөбе
Ақтөбе
Қызылжар
559
Ақтөбе
Мәртөк
Бұтақ
560
Ақтөбе
Мәртөк
37 разъезд
561
Ақтөбе
Ақтөбе
Украин
562
Ақтөбе
Ақтөбе
Ақжар
563
Ақтөбе
Ақтөбе
Магаджановск
564
Ақтөбе
Ақтөбе
39 разъезд
565
Ақтөбе
Мұғалжар
Покров
566
Ақтөбе
Мұғалжар
Көтібар
567
Ақтөбе
Мұғалжар
Изімбет
568
Ақтөбе
Алға
Қайнар
569
Ақтөбе
Мұғалжар
Сабындыкөл
570
Ақтөбе
Мұғалжар
Опытное
571
Ақтөбе
Алға
Талдысай
572
Ақтөбе
Мұғалжар
53 разъезд
573
Ақтөбе
Алға
Тамды
574
Ақтөбе
Мұғалжар
Көктөбе
575
Ақтөбе
Мұғалжар
Колденең Темір
576
Ақтөбе
Мұғалжар
Қаракөл
577
Ақтөбе
Қандыағаш
Қандыағаш
578
Ақтөбе
Алға
Тоқмансай
579
Ақтөбе
Мұғалжар
Джурун
580
Ақтөбе
Мұғалжар
Елек
581
Ақтөбе
Алға
Еркінкүш
582
Ақтөбе
Мұғалжар
Жаңатұрмыс
583
Ақтөбе
Мұғалжар
Тепсен- Қарабұлақ
584
Ақтөбе
Мұғалжар
Басшылы
585
Ақтөбе
Алға
Тоқмансай
586
Ақтөбе
Мұғалжар
Жарық
587
Ақтөбе
Хромтау
Шиліктысай
588
Ақтөбе
Қарғалы
Мамыт
589
Ақтөбе
Хромтау
Бақай
590
Ақтөбе
Қарғалы
Қайрақты
591
Ақтөбе
Қарғалы
Қайрақтысай
592
Ақтөбе
Хромтау
Ойсылқара
593
Ақтөбе
Хромтау
Оңгар
594
Ақтөбе
Хромтау
Қарлау
595
Ақтөбе
Хромтау
Қатынадыр
596
Ақтөбе
Хромтау
Бөгетсай
597
Ақтөбе
Қарғалы
Степное
598
Ақтөбе
Хромтау
Талдыбұлақ
599
Ақтөбе
Хромтау
Қарабаз
600
Ақтөбе
Хромтау
Хромтау
601
Ақтөбе
Хромтау
Hикельтау
602
Ақтөбе
Хромтау
Абай
603
Ақтөбе
Хромтау
Ақжар
604
Ақтөбе
Хромтау
Аққұдык
605
Ақтөбе
Хромтау
Просторная
606
Ақтөбе
Хромтау
Тассай
607
Ақтөбе
Хромтау
Тассай
608
Ақтөбе
Хромтау
Дон
609
Ақтөбе
Хромтау
Еңбекшіқазақ
610
Ақтөбе
Хромтау
Жарбұтақ
611
Ақтөбе
Хромтау
Қарасу
612
Ақтөбе
Хромтау
Көкпекті
613
Ақтөбе
Хромтау
Көктау
614
Ақтөбе
Хромтау
Көктерек
615
Ақтөбе
Хромтау
Сарысай
616
Ақтөбе
Хромтау
Қызылсу
617
Ақтөбе
Хромтау
Майтөбе
618
Ақтөбе
Қарғалы
Первомайск
619
Ақтөбе
Шалқар
Мөңке би
620
Ақтөбе
Шалқар
Қауылжыр
621
Ақтөбе
Шалқар
Кеңдала
622
Ақтөбе
Шалқар
Қопасор
623
Ақтөбе
Шалқар
Қопатай
624
Ақтөбе
Шалқар
Көпмола
625
Ақтөбе
Шалқар
Талдыкұм
626
Ақтөбе
Шалқар
Шалқар
627
Ақтөбе
Шалқар
Аққайтым
628
Ақтөбе
Шалқар
Соленый
629
Ақтөбе
Шалқар
Ұлпан
630
Ақтөбе
Шалқар
Үшқурай
631
Ақтөбе
Шалқар
Жылан
632
Ақтөбе
Шалқар
Жылтыр
633
Ақтөбе
Шалқар
Байқадам
634
Ақтөбе
Шалқар
66 разъезд
635
Ақтөбе
Шалқар
67 разъезд
636
Ақтөбе
Шалқар
Қаратал
637
Ақтөбе
Байғанин
Hоғайты
638
Ақтөбе
Байғанин
Қазақстан
639
Ақтөбе
Байғанин
Қорашы
640
Ақтөбе
Байғанин
Қосарал
641
Ақтөбе
Темирский
Тасқопа
642
Ақтөбе
Темирский
Теректі
643
Ақтөбе
Байғанин
Жарлы
644
Ақтөбе
Байғанин
Көкбұлақ
645
Ақтөбе
Байғанин
Қарауылкелді
646
Ақтөбе
Байғанин
Жыңғылдытоғай
647
Ақтөбе
Темирский
Кенжалы
648
Ақтөбе
Мұғалжар
Эмба
649
Ақтөбе
Мұғалжар
Жем
650
Атырау
Атырау
Теңдік
651
Атырау
Атырау
Бесікті
652
Атырау
Атырау
Бірлік
653
Атырау
Атырау
Қарабатан
654
Атырау
Атырау
Жаңаталап
655
Атырау
Мақат
Искене
656
Атырау
Махамбет
Аққайын
657
Атырау
Атырау
Атырау
658
Атырау
Махамбет
Алға
659
Атырау
Махамбет
Алмалы
660
Атырау
Атырау
Амангелді
661
Атырау
Атырау
Құрманғазы
662
Атырау
Махамбет
Бейбарыс
663
Атырау
Махамбет
Береке
664
Атырау
Махамбет
Ескі Сарайшық
665
Атырау
Махамбет
Сарайшық
666
Атырау
Атырау
Ақжар
667
Атырау
Атырау
Атырау
668
Атырау
Атырау
Ракуша
669
Атырау
Махамбет
Талдыкөл
670
Атырау
Атырау
Талқайран
671
Атырау
Атырау
Тасқала
672
Атырау
Махамбет
Томан
673
Атырау
Атырау
Томарлы
674
Атырау
Атырау
Ақсай
675
Атырау
Атырау
Геолог
676
Атырау
Атырау
Дамба
677
Атырау
Махамбет
Еңбекшіл
678
Атырау
Атырау
Еркінқала
679
Атырау
Махамбет
Есмахан

520
Акмолинская
Биржан сал
Баймырза
521
Акмолинская
Биржан сал
Бирсуат
522
Акмолинская
Биржан сал
Заураловка
523
Акмолинская
Биржан сал
Пригорхоз
524
Акмолинская
Биржан сал
Трамбовка
525
Акмолинская
Буландынский
Жанаталап
526
Акмолинская
Щучинский
Жанаталап
527
Акмолинская
Биржан сал
Жукей
528
Актюбинская
Актобе
Курайли
529
Актюбинская
Актобе
Курашасай
530
Актюбинская
Каргалинский
Петропавловка
531
Актюбинская
Каргалинский
Шамши Калдаякова
532
Актюбинская
Алгинский
Шибаевка
533
Актюбинская
Актобе
Шилисай
534
Актюбинская
Актобе
Красносельское
535
Актюбинская
Актобе
Илек
536
Актюбинская
Актобе
Акшат
537
Актюбинская
Актобе
Ульке
538
Актюбинская
Актобе
Пригородное
539
Актюбинская
Мартукский
Родниковка
540
Актюбинская
Актобе
Россовхоз
541
Актюбинская
Актобе
Садовое
542
Актюбинская
Актобе
Сазды
543
Актюбинская
Алгинский
Маржанбулак
544
Актюбинская
Мартукский
Каратогай
545
Актюбинская
Актобе
Каргалинское
546
Актюбинская
Актобе
Кенеса Нокина
547
Актюбинская
Алгинский
аул Есета батыра Кокиулы
548
Актюбинская
Актобе
Актобе
549
Актюбинская
Актобе
Hовое
550
Актюбинская
Алгинский
Аксазды
551
Актюбинская
Мартукский
Хлебодаровка
552
Актюбинская
Алгинский
Черноводск
553
Актюбинская
Актобе
Георгиевка
554
Актюбинская
Актобе
Белогорка
555
Актюбинская
Актобе
Белогорское
556
Актюбинская
Мартукский
Березовка
557
Актюбинская
Алгинский
Бестамак
558
Актюбинская
Актобе
Кызыл жар
559
Актюбинская
Мартукский
Бутак
560
Актюбинская
Мартукский
разъезд 37
561
Актюбинская
Актобе
Украинка
562
Актюбинская
Актобе
Акжар
563
Актюбинская
Актобе
Магаджановское
564
Актюбинская
Актобе
разъезд 39
565
Актюбинская
Мугалжарский
Покровка
566
Актюбинская
Мугалжарский
Котибар
567
Актюбинская
Мугалжарский
Изимбет
568
Актюбинская
Алгинский
Кайнар
569
Актюбинская
Мугалжарский
Сабындыколь
570
Актюбинская
Мугалжарский
Опытное
571
Актюбинская
Алгинский
Талдысай
572
Актюбинская
Мугалжарский
разъезд 53
573
Актюбинская
Алгинский
Тамды
574
Актюбинская
Мугалжарский
Коктобе
575
Актюбинская
Мугалжарский
Колденен Темир
576
Актюбинская
Мугалжарский
Караколь
577
Актюбинская
Кандыагашская
Кандыагаш
578
Актюбинская
Алгинский
Токмансай
579
Актюбинская
Мугалжарский
Джурун
580
Актюбинская
Мугалжарский
Елек
581
Актюбинская
Алгинский
Еркинкуш
582
Актюбинская
Мугалжарский
Жанатурмыс
583
Актюбинская
Мугалжарский
Тепсен-Карабулак
584
Актюбинская
Мугалжарский
Басшили
585
Актюбинская
Алгинский
Токмансай
586
Актюбинская
Мугалжарский
Жарык
587
Актюбинская
Хромтауский
Шиликтысай
588
Актюбинская
Каргалинский
Мамыт
589
Актюбинская
Хромтауский
Бакай
590
Актюбинская
Каргалинский
Кайракты
591
Актюбинская
Каргалинский
Кайрактысай
592
Актюбинская
Хромтауский
Ойсылкара
593
Актюбинская
Хромтауский
Онгар
594
Актюбинская
Хромтауский
Карлау
595
Актюбинская
Хромтауский
Катынадыр
596
Актюбинская
Хромтауский
Богетсай
597
Актюбинская
Каргалинский
Степное
598
Актюбинская
Хромтауский
Талдыбулак
599
Актюбинская
Хромтауский
Карабаз
600
Актюбинская
Хромтау
Хромтау
601
Актюбинская
Хромтауский
Hикельтау
602
Актюбинская
Хромтауский
Абай
603
Актюбинская
Хромтауский
Акжар
604
Актюбинская
Хромтауский
Аккудык
605
Актюбинская
Хромтауский
Просторная
606
Актюбинская
Хромтауский
Тассай
607
Актюбинская
Хромтауский
Тассай
608
Актюбинская
Хромтауский
Дон
609
Актюбинская
Хромтауский
Енбекшиказах
610
Актюбинская
Хромтауский
Жарбутак
611
Актюбинская
Хромтауский
Карасу
612
Актюбинская
Хромтауский
Кокпекти
613
Актюбинская
Хромтауский
Коктау
614
Актюбинская
Хромтауский
Коктерек
615
Актюбинская
Хромтауский
Сарысай
616
Актюбинская
Хромтауский
Кызылсу
617
Актюбинская
Хромтауский
Майтобе
618
Актюбинская
Каргалинский
Первомайское
619
Актюбинская
Шалкарский
Монке би
620
Актюбинская
Шалкарский
Кауылжыр
621
Актюбинская
Шалкарский
Кендала
622
Актюбинская
Шалкарский
Копасор
623
Актюбинская
Шалкарский
Копатай
624
Актюбинская
Шалкарский
Копмула
625
Актюбинская
Шалкарский
Талдыкум
626
Актюбинская
Шалкарская
Шалкар
627
Актюбинская
Шалкарский
Аккайтым
628
Актюбинская
Шалкарский
Соленый
629
Актюбинская
Шалкарский
Улпан
630
Актюбинская
Шалкарский
Ушкурай
631
Актюбинская
Шалкарский
Жылан
632
Актюбинская
Шалкарский
Жылтыр
633
Актюбинская
Шалкарский
Байкадам
634
Актюбинская
Шалкарский
разъезд 66
635
Актюбинская
Шалкарский
разъезд 67
636
Актюбинская
Шалкарский
Каратал
637
Актюбинская
Байганинский
Hогайты
638
Актюбинская
Байганинский
Казахстан
639
Актюбинская
Байганинский
Кораши
640
Актюбинская
Байганинский
Косарал
641
Актюбинская
Темирский
Таскопа
642
Актюбинская
Темирский
Теректы
643
Актюбинская
Байганинский
Жарлы
644
Актюбинская
Байганинский
Кокбулак
645
Актюбинская
Байганинский
Карауылкелды
646
Актюбинская
Байганинский
Жынгылдытогай
647
Актюбинская
Темирский
Кенжалы
648
Актюбинская
Мугалжарский
Эмба
649
Актюбинская
Мугалжарский
Жем
650
Атырауская
Атырау
Тендык
651
Атырауская
Атырау
Бесикты
652
Атырауская
Атырау
Бирлик
653
Атырауская
Атырау
Карабатан
654
Атырауская
Атырау
Жанаталап
655
Атырауская
Макатский
Искене
656
Атырауская
Махамбетский
аул Аккайын
657
Атырауская
Атырау
Атырау
658
Атырауская
Махамбетский
Алга
659
Атырауская
Махамбетский
Алмалы
660
Атырауская
Атырау
Амангельды
661
Атырауская
Атырау
Курмангазы
662
Атырауская
Махамбетский
Бейбарыс
663
Атырауская
Махамбетский
Береке
664
Атырауская
Махамбетский
Старый Сарайчик
665
Атырауская
Махамбетский
Сарайчик
666
Атырауская
Атырау
Акжар
667
Атырауская
Атырау
Атырау
668
Атырауская
Атырау
Ракуша
669
Атырауская
Махамбетский
аул Талдыколь
670
Атырауская
Атырау
Талкайран
671
Атырауская
Атырау
Таскала
672
Атырауская
Махамбетский
Томан
673
Атырауская
Атырау
Томарлы
674
Атырауская
Атырау
Аксай
675
Атырауская
Атырау
Геолог
676
Атырауская
Атырау
Дамба
677
Атырауская
Махамбетский
Енбекшил
678
Атырауская
Атырау
Еркинкала
679
Атырауская
Махамбетский
Есмахан

680
Атырау
Атырау
Балықшы
681
Атырау
Атырау
Кұрсай
682
Атырау
Атырау
Жұмыскер
683
Атырау
Атырау
Водников
684
Атырау
Атырау
Көкарна
685
Атырау
Атырау
Ақжайық
686
Атырау
Атырау
Рембаза
687
Атырау
Исатай
17 разъезд
688
Атырау
Махамбет
Қызылжар
689
Атырау
Атырау
496 разъезд
690
Атырау
Атырау
Пешной
691
Атырау
Атырау
Hовокирпичное
692
Атырау
Индер
Бөдене
693
Атырау
Индер
Жарсуат
694
Атырау
Индер
Ынтымақ
695
Атырау
Индер
Елтай
696
Атырау
Индер
Есбол
697
Атырау
Индер
Кетебай
698
Атырау
Индер
Индерборск
699
Атырау
Индер
Аққала
700
Атырау
Индер
5 участок
701
Атырау
Жылыой
Аққызтоғай
702
Атырау
Жылыой
Аққудық
703
Атырау
Жылыой
Қарағай
704
Атырау
Құлсары
Құлсары
705
Атырау
Жылыой
Жаңа Қаратон
706
Атырау
Жылыой
Қойсары
707
Атырау
Жылыой
Қосшағыл
708
Атырау
Жылыой
Майкөмген
709
Атырау
Жылыой
Тұрғызба
710
Атырау
Жылыой
Аққудық
711
Атырау
Жылыой
Шоқпартоғай
712
Атырау
Жылыой
Қараша
713
Атырау
Жылыой
Тұрғызба
714
Атырау
Қызылқоға
Жамансор
715
Атырау
Мақат
Доссор
716
Атырау
Мақат
Мақат
717
Атырау
Мақат
Байшұнас
718
Атырау
Мақат
Комсомол
719
Атырау
Мақат
Қошқар
720
Атырау
Қызылқоға
Кенбай
721
Атырау
Қызылқоға
Кенбай
722
Атырау
Қызылқоға
Бүйрек
723
Атырау
Қызылқоға
Қарабау
724
Атырау
Қызылқоға
Қаракөл
725
Атырау
Қызылқоға
Қоныстау
726
Атырау
Қызылқоға
Қосқұлақ
727
Атырау
Қызылқоға
Тасшағыл
728
Атырау
Қызылқоға
Қоғам
729
Атырау
Қызылқоға
Айдын
730
Атырау
Қызылқоға
Тайсойған
731
Атырау
Қызылқоға
Мәдениет
732
Атырау
Қызылқоға
Балабеит
733
Атырау
Индер
Бұхар
734
Атырау
Қызылқоға
Коныстану
735
Атырау
Қызылқоға
Жангельдин
736
Атырау
Қызылқоға
Жасқайрат
737
Атырау
Қызылқоға
Миялы
738
Атырау
Қызылқоға
Аққора
739
Атырау
Қызылқоға
Былқылдақты
740
Атырау
Қызылқоға
Сағыз
741
Атырау
Қызылқоға
Сарықұмақ
742
Атырау
Қызылқоға
ШолАқсай
743
Атырау
Исатай
Зинеден
744
Атырау
Исатай
Исатай
745
Атырау
Исатай
Амангелді
746
Атырау
Құрманғазы
Жаңаауыл
747
Атырау
Құрманғазы
Жасталап
748
Атырау
Құрманғазы
Жыланды
749
Атырау
Құрманғазы
Амангелді
750
Атырау
Құрманғазы
Үлкен Күйген
751
Атырау
Құрманғазы
Котяев
752
Атырау
Құрманғазы
Кудряшев
753
Атырау
Құрманғазы
Кызылоба
754
Атырау
Құрманғазы
Сафонов
755
Атырау
Құрманғазы
Бірлік
756
Атырау
Құрманғазы
Шортанбай
757
Атырау
Құрманғазы
Көптоғай
758
Атырау
Құрманғазы
Арна
759
Атырау
Құрманғазы
Балықшы
760
Атырау
Құрманғазы
Жасарал
761
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Перевальное
762
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Верхнеберезов
763
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Предгорное

680
Атырауская
Атырау
Балыкши
681
Атырауская
Атырау
Курсай
682
Атырауская
Атырау
Жумыскер
683
Атырауская
Атырау
Водниково
684
Атырауская
Атырау
Кокарна
685
Атырауская
Атырау
Акжайык
686
Атырауская
Атырау
Рембаза
687
Атырауская
Исатайский
разъезд 17
688
Атырауская
Махамбетский
Кызылжар
689
Атырауская
Атырау
разъезд 496
690
Атырауская
Атырау
Пешной
691
Атырауская
Атырау
Hовокирпичное
692
Атырауская
Индерский
Бодене
693
Атырауская
Индерский
ауыл Жарсуат
694
Атырауская
Индерский
Ынтымак
695
Атырауская
Индерский
Елтай
696
Атырауская
Индерский
Есбол
697
Атырауская
Индерский
Кетебай
698
Атырауская
Индерский
Индерборский
699
Атырауская
Индерский
ауыл Аккала
700
Атырауская
Индерский
Участок 5
701
Атырауская
Жылыойский
Аккизтогай
702
Атырауская
Жылыойский
Аккудык
703
Атырауская
Жылыойский
Карагай
704
Атырауская
Кульсаринская
Кульсары
705
Атырауская
Жылыойский
Жана Каратон
706
Атырауская
Жылыойский
Койсары
707
Атырауская
Жылыойский
Косчагил
708
Атырауская
Жылыойский
Майкомген
709
Атырауская
Жылыойский
Тургызба
710
Атырауская
Жылыойский
Аккудык
711
Атырауская
Жылыойский
Шокпартогай
712
Атырауская
Жылыойский
Караша
713
Атырауская
Жылыойский
Тургызба
714
Атырауская
Кзылкогинский
Жамансор
715
Атырауская
Макатский
Доссор
716
Атырауская
Макатский
Макат
717
Атырауская
Макатский
Байчунас
718
Атырауская
Макатский
Комсомол
719
Атырауская
Макатский
Кошкар
720
Атырауская
Кзылкогинский
Кенбай
721
Атырауская
Кзылкогинский
Кенбай
722
Атырауская
Кзылкогинский
Буйрек
723
Атырауская
Кзылкогинский
Карабау
724
Атырауская
Кзылкогинский
Караколь
725
Атырауская
Кзылкогинский
Коныстау
726
Атырауская
Кзылкогинский
Коскулак
727
Атырауская
Кзылкогинский
Тасшагил
728
Атырауская
Кзылкогинский
Когам
729
Атырауская
Кзылкогинский
Айдын
730
Атырауская
Кзылкогинский
Тайсойган
731
Атырауская
Кзылкогинский
Мадениет
732
Атырауская
Кзылкогинский
Балабеит
733
Атырауская
Индерский
Бухар
734
Атырауская
Кзылкогинский
Коныстану
735
Атырауская
Кзылкогинский
Жангельдино
736
Атырауская
Кзылкогинский
Жаскайрат
737
Атырауская
Кзылкогинский
Миялы
738
Атырауская
Кзылкогинский
Аккора
739
Атырауская
Кзылкогинский
Былкылдакты
740
Атырауская
Кзылкогинский
Сагиз
741
Атырауская
Кзылкогинский
Сарыкумак
742
Атырауская
Кзылкогинский
Шолаксай
743
Атырауская
Исатайский
Зинеден
744
Атырауская
Исатайский
Исатай
745
Атырауская
Исатайский
Амангельды
746
Атырауская
Курмангазинский
Жанаауыл
747
Атырауская
Курмангазинский
Жасталап
748
Атырауская
Курмангазинский
Жыланды
749
Атырауская
Курмангазинский
Амангельды
750
Атырауская
Курмангазинский
Большой Куйген
751
Атырауская
Курмангазинский
Котяевка
752
Атырауская
Курмангазинский
Кудряшево
753
Атырауская
Курмангазинский
Кызылоба
754
Атырауская
Курмангазинский
Сафоновка
755
Атырауская
Курмангазинский
Бирлик
756
Атырауская
Курмангазинский
Шортанбай
757
Атырауская
Курмангазинский
Коптогай
758
Атырауская
Курмангазинский
Арна
759
Атырауская
Курмангазинский
Балыкши
760
Атырауская
Курмангазинский
Жасарал
761
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Перевальное
762
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Верхнеберезовка
763
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Предгорное

764
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Березов
765
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Красная Заря
766
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Быструха
767
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Кожохов
768
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Бобров
769
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Веселое
770
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Белоусов
771
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Глубокое
772
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Опытное поле
773
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Планидов
774
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Прапорщиков
775
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Степное
776
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Ушанов
777
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Уваров
778
Шығыс Қазақстан
Глубокое
226 км разъезд
779
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Аврора
780
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Ульба перевалочная
781
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Солнечное
782
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Винное
783
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Волчиха
784
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Калинин
785
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Секисов
786
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Алтайск
787
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Белокаменка
788
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Махов
789
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Краснопартизан
790
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Мало-Убин
791
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Прогресс
792
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Черногор
793
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Hовомихайлов
794
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Горная Ульбинка
795
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Сметанин
796
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Черемшан
797
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Тархан
798
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Карагужиха
799
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Зимовье
800
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Зайсан
801
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қаратал
802
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жіңішкесу
803
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Біржан
804
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Шалқар
805
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сарытерек
806
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сарыши
807
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Айнабұлақ
808
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қуаныш
809
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жамбыл
810
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жаңабаз
811
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жаңатұрмыс
812
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жарсу
813
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қарабұлақ
814
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Көгедай
815
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қараталды
816
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Үлкен Қаратал
817
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Дайыр
818
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Ақарал
819
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сатбай
820
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Мұқашы
821
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Октябрь
822
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Сарыжыра
823
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Бақасу
824
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Кеңсай
825
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Көкжыра
826
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қабырғатал
827
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Дауал
828
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Кеңарал
829
Шығыс Қазақстан
Зайсан
ЛСП
830
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Алмалы
831
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Қарасай
832
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Тасбастау
833
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Жалшы
834
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Шилікті
835
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Кемпірбұлақ
836
Шығыс Қазақстан
Зайсан
Какенталды
837
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Зыряновск
838
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Ландман
839
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Ленинск
840
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Орлов
841
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Первороссийское

764
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Березовка
765
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Красная Заря
766
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Быструха
767
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Кожохово
768
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Бобровка
769
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Веселое
770
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Белоусовка
771
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Глубокое
772
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Опытное поле
773
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Планидовка
774
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Прапорщиково
775
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Степное
776
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Ушаново
777
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Уварово
778
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
разъезд 226 км
779
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Аврора
780
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Ульба перевалочная
781
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Солнечное
782
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Винное
783
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Волчиха
784
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Калинино
785
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Секисовка
786
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Алтайский
787
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Белокаменка
788
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Маховка
789
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Краснопартизанское
790
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Мало-Убинка
791
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Прогресс
792
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Черногорка
793
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Hовомихайловка
794
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Горная Ульбинка
795
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Сметанино
796
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Черемшанка
797
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Тарханка
798
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Карагужиха
799
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
Зимовье
800
Восточно-Казахстанская
Зайсанская
Зайсан
801
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Каратал
802
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жинишкесу
803
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Биржан
804
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Шалкар
805
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сарытерек
806
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сарыши
807
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Айнабулак
808
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Куаныш
809
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жамбыл
810
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жанабаз
811
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жанатурмыс
812
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жарсу
813
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Карабулак
814
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Когедай
815
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Караталды
816
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Улкен Каратал
817
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Дайыр
818
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Акарал
819
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сатбай
820
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Мукашы
821
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Октябрьское
822
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Сарыжыра
823
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Бакасу
824
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кенсай
825
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кокжыра
826
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кабыргатал
827
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Дауал
828
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кенарал
829
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
ЛСП
830
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Алмалы
831
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Карасай
832
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Тасбастау
833
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Жалшы
834
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Шиликты
835
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Кемпирбулак
836
Восточно-Казахстанская
Зайсанский
Какенталды
837
Восточно-Казахстанская
Зыряновск
Зыряновск
838
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Ландман
839
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Ленинск
840
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Орловка
841
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Первороссийское

842
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Андреев
843
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Бедарев
844
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Маяк
845
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Крестов
846
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Подорленок
847
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Тұрғысын
848
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Снегирев
849
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Соловьев
850
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Чапаев
851
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Hово-Крестьянка
852
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Восточное
853
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Березов
854
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Быков
855
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Зубов
856
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Малеевск
857
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Березов
858
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Прибрежный
859
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Hовая Бухтарма
860
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Октябрь
861
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Бухтарма
862
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Селезнев
863
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Средигорное
864
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Путинцев
865
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Hово-Калиновск
866
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Голубой Залив ДҮ
867
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Парыгин
868
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Баяновск
869
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Алтайка
870
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Кремнюха
871
Шығыс Қазақстан
Алтай (Зырян)
Богатырев
872
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Белое
873
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Берель
874
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Коробиха
875
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Усть-Язовая
876
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Солонов
877
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Майемер
878
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Өрнек
879
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Черемушка
880
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Малоңарым
881
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Солдатово
882
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Ульянов
883
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Үштөбе
884
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Юбилейное
885
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Hовоберезов
886
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Қатон-Қарағай
887
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Жар
888
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Красная Поляна
889
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Топқайын
890
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Согорное
891
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Жамбыл
892
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Урыль
893
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Язовая
894
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Көктерек

842
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Андреевка
843
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Бедаревка
844
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Маяк
845
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Крестовка
846
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Подорленок
847
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Тургусун
848
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Снегирево
849
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Соловьево
850
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Чапаево
851
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Hово-Крестьянка
852
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Восточное
853
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Березовское
854
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Быково
855
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Зубовка
856
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Малеевск
857
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Березовка
858
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Прибрежный
859
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Hовая Бухтарма
860
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Октябрьский
861
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Бухтарма
862
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Селезневка
863
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Средигорное
864
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Путинцево
865
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Hово-Калиновск
866
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Дом отдыха Голубой Залив
867
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Парыгино
868
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Баяновск
869
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Алтайка
870
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Кремнюха
871
Восточно-Казахстанская
Зыряновский
Богатырево
872
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Белое
873
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Берель
874
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Коробиха
875
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Усть-Язовая
876
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Солоновка
877
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Майемер
878
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Орнек
879
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Черемушка
880
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Малонарымка
881
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Солдатово
882
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Ульяновка
883
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Уштобе
884
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Юбилейное
885
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Hовоберезовка
886
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Катон-Карагай
887
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Жар
888
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Красная Поляна
889
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Топкаин
890
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Согорное
891
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Жамбыл
892
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Урыль
893
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Язовая
894
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Коктерек

895
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Жұлдыз
896
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Балғын
897
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Приморское
898
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Больше-Hарымск
899
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Hово-Хайрузов
900
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Свинчатка
901
Шығыс Қазақстан
Қатон-Қарағай
Печи
902
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қазақстан
903
Шығыс Қазақстан
Күршім
Аманат
904
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұлғартабыты
905
Шығыс Қазақстан
Күршім
Күнгей-Бөкенбай
906
Шығыс Қазақстан
Күршім
Жаңааул
907
Шығыс Қазақстан
Күршім
Игілік
908
Шығыс Қазақстан
Күршім
Шеңгелді
909
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қайнар
910
Шығыс Қазақстан
Күршім
Жолнұсқау
911
Шығыс Қазақстан
Күршім
Ақсуат
912
Шығыс Қазақстан
Күршім
Чердояк
913
Шығыс Қазақстан
Күршім
Вознесенов
914
Шығыс Қазақстан
Күршім
Сарыөлең
915
Шығыс Қазақстан
Күршім
Алғабас
916
Шығыс Қазақстан
Күршім
Дарственное
917
Шығыс Қазақстан
Күршім
Діңгек
918
Шығыс Қазақстан
Күршім
Күршім
919
Шығыс Қазақстан
Күршім
Құйған
920
Шығыс Қазақстан
Күршім
Топтерек
921
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қалжыр
922
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұран
923
Шығыс Қазақстан
Күршім
Тақыр
924
Шығыс Қазақстан
Күршім
Правый Усть- Қалжыр
925
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қарашілік
926
Шығыс Қазақстан
Күршім
Жиделі
927
Шығыс Қазақстан
Күршім
Тасқайын
928
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұрабай
929
Шығыс Қазақстан
Күршім
Теректібулақ
930
Шығыс Қазақстан
Күршім
Акбұлақ
931
Шығыс Қазақстан
Күршім
Күршімқыстауы
932
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қаратоғай
933
Шығыс Қазақстан
Күршім
Ақши
934
Шығыс Қазақстан
Күршім
Егіндібұлақ
935
Шығыс Қазақстан
Күршім
Теріскей-Бөкенбай
936
Шығыс Қазақстан
Күршім
Славян
937
Шығыс Қазақстан
Күршім
Мойылды
938
Шығыс Қазақстан
Күршім
Теректі
939
Шығыс Қазақстан
Күршім
Маралды
940
Шығыс Қазақстан
Күршім
Үшбұлақ
941
Шығыс Қазақстан
Риддер
Ульба
942
Шығыс Қазақстан
Риддер
Ульбастрой
943
Шығыс Қазақстан
Риддер
Лениногорск лесхозы
944
Шығыс Қазақстан
Риддер
Тишин
945
Шығыс Қазақстан
Риддер
Коновалов
946
Шығыс Қазақстан
Риддер
Ливин
947
Шығыс Қазақстан
Риддер
Риддер
948
Шығыс Қазақстан
Риддер
Пригородное
949
Шығыс Қазақстан
Риддер
Верхняя Хайрузов
950
Шығыс Қазақстан
Риддер
Аэродромное
951
Шығыс Қазақстан
Самар
Қойтас

895
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Жулдыз
896
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Балгын
897
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Приморское
898
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Больше-Hарымское
899
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Hово-Хайрузовка
900
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Свинчатка
901
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
Печи
902
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Казахстан
903
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Аманат
904
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Булгартабыты
905
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Кунгей-Бокенбай
906
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Жанааул
907
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Игилик
908
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Шенгельды
909
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Кайнар
910
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Жолнускау
911
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Аксуат
912
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Чердояк
913
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Вознесеновка
914
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Сарыолен
915
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Алгабас
916
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Дарственное
917
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Дынгек
918
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Курчум
919
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Куйган
920
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Топтерек
921
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Калжыр
922
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Буран
923
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Такыр
924
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Правый Усть-Кальжыр
925
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Карашилик
926
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Жиделы
927
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Таскайын
928
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Бурабай
929
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Теректыбулак
930
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Акбулак
931
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Курчумкистауы
932
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Каратогай
933
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Акчий
934
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Егиндыбулак
935
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Терскей-Бокенбай
936
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Славянка
937
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Мойылды
938
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Теректы
939
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Маралды
940
Восточно-Казахстанская
Курчумский
Ушбулак
941
Восточно-Казахстанская
Риддер
Ульба
942
Восточно-Казахстанская
Риддер
Ульбастрой
943
Восточно-Казахстанская
Риддер
Лениногорский лесхоз
944
Восточно-Казахстанская
Риддер
Тишинский
945
Восточно-Казахстанская
Риддер
Коноваловка
946
Восточно-Казахстанская
Риддер
Ливино
947
Восточно-Казахстанская
Риддер
Риддер
948
Восточно-Казахстанская
Риддер
Пригородное
949
Восточно-Казахстанская
Риддер
Верхняя Хайрузовка
950
Восточно-Казахстанская
Риддер
Аэродромное
951
Восточно-Казахстанская
Самарский
Койтас

952
Шығыс Қазақстан
Самар
Қараткөл
953
Шығыс Қазақстан
Самар
Белое
954
Шығыс Қазақстан
Самар
Жаңажол
955
Шығыс Қазақстан
Самар
Глазунов
956
Шығыс Қазақстан
Самар
Малороссийка
957
Шығыс Қазақстан
Самар
Көкжота
958
Шығыс Қазақстан
Самар
Көкжыра
959
Шығыс Қазақстан
Самар
Казнаков
960
Шығыс Қазақстан
Самар
Бастаушы
961
Шығыс Қазақстан
Самар
Добролюбов
962
Шығыс Қазақстан
Самар
Московка
963
Шығыс Қазақстан
Самар
Самарск
964
Шығыс Қазақстан
Самар
Hово-Тимофеев
965
Шығыс Қазақстан
Самар
Подгорное
966
Шығыс Қазақстан
Самар
Мариногор
967
Шығыс Қазақстан
Самар
Палатцы
968
Шығыс Қазақстан
Самар
Песчанка
969
Шығыс Қазақстан
Самар
Миролюбов
970
Шығыс Қазақстан
Самар
Hовострой
971
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Туғыл
972
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Асусай
973
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Байтоғас
974
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Қазақстан
975
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жетыарал
976
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Қарасу
977
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Қамысты
978
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Ақжар
979
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Өтеген
980
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Құйған
981
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жалаңаш
982
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңгызтал
983
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жамбыл
984
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңалық
985
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңатілеу
986
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Маңырақ
987
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Сағындық
988
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Шолақорда
989
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Караой
990
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жолқұрылыс
991
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Тәуке
992
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Қабанбай
993
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Ақмектеп
994
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Шеңгелді
995
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Шорға
996
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Ахметбұлақ
997
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Асубұлақ
998
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Жантас
999
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бозанбай
1000
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Алғабас
1001
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Каменка
1002
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Верхние Тайынты
1003
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hижние Тайынты
1004
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Тройницк
1005
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Васильев
1006
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hовая Канайка
1007
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Отрадное
1008
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Саратов
1009
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Молодежный
1010
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Казачье
1011
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Айыртау
1012
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Ақтөбе
1013
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Алмасай
1014
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бестерек
1015
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Восточное
1016
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Макеев
1017
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Мирное
1018
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Донск
1019
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Сағыр
1020
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Украин
1021
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Уланск
1022
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hово-Одесское
1023
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Герасимов
1024
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Азовое
1025
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Белогорск
1026
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бұрсақ
1027
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Жанұзақ
1028
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Hово-Азов
1029
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Бетқұдық
1030
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Таврическое
1031
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Пролетар
1032
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Горняк
1033
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Гагарин
1034
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Южное
1035
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Тарғын
1036
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Огнев
1037
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Өскемен
1038
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Hово-Ахмиров
1039
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Ахмиров
1040
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Самсонов
1041
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Hово-Явлен
1042
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Меновное
1043
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Прудхоз
1044
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Крюков
1045
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Выдриха
1046
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Верх-Уба
1047
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Зауба
1048
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Сугатов
1049
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Горкунов
1050
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Кенюхов
1051
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Большая речка
1052
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Фестиваль
1053
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Шемонаиха
1054
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Конев
1055
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Луговое
1056
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Волчан
1057
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Березов
1058
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Заречное
1059
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Камышин
1060
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Усть-Талов
1061
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Белый Камень
1062
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Медведка

952
Восточно-Казахстанская
Самарский
Караткуль
953
Восточно-Казахстанская
Самарский
Белое
954
Восточно-Казахстанская
Самарский
Жанажол
955
Восточно-Казахстанская
Самарский
Глазуново
956
Восточно-Казахстанская
Самарский
Малороссийка
957
Восточно-Казахстанская
Самарский
Кокжота
958
Восточно-Казахстанская
Самарский
Кокжыра
959
Восточно-Казахстанская
Самарский
Казнаковка
960
Восточно-Казахстанская
Самарский
Бастауши
961
Восточно-Казахстанская
Самарский
Добролюбовка
962
Восточно-Казахстанская
Самарский
Московка
963
Восточно-Казахстанская
Самарский
Самарское
964
Восточно-Казахстанская
Самарский
Hово-Тимофеевка
965
Восточно-Казахстанская
Самарский
Подгорное
966
Восточно-Казахстанская
Самарский
Мариногорка
967
Восточно-Казахстанская
Самарский
Палатцы
968
Восточно-Казахстанская
Самарский
Песчанка
969
Восточно-Казахстанская
Самарский
Миролюбовка
970
Восточно-Казахстанская
Самарский
Hовостройка
971
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Тугыл
972
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Асусай
973
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Байтогас
974
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Казахстан
975
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жетыарал
976
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Карасу
977
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Камысты
978
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Акжар
979
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Отеген
980
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Куйган
981
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жаланаш
982
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жангызтал
983
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жамбыл
984
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жаналык
985
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жанатилеу
986
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Манырак
987
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Сагындык
988
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Шолакорда
989
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Караой
990
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Жолкурылыс
991
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Тауке
992
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Кабанбай
993
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Акмектеп
994
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Шенгельды
995
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Шорга
996
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
Ахметбулак
997
Восточно-Казахстанская
Уланский
Асубулак
998
Восточно-Казахстанская
Уланский
Жантас
999
Восточно-Казахстанская
Уланский
Бозанбай
1000
Восточно-Казахстанская
Уланский
Алгабас
1001
Восточно-Казахстанская
Уланский
Каменка
1002
Восточно-Казахстанская
Уланский
Верхние Таинты
1003
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hижняя Таинта
1004
Восточно-Казахстанская
Уланский
Тройницкое
1005
Восточно-Казахстанская
Уланский
Васильевка
1006
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hовая Канайка
1007
Восточно-Казахстанская
Уланский
Отрадное
1008
Восточно-Казахстанская
Уланский
Саратовка
1009
Восточно-Казахстанская
Уланский
Молодежный
1010
Восточно-Казахстанская
Уланский
Казачье
1011
Восточно-Казахстанская
Уланский
Айыртау
1012
Восточно-Казахстанская
Уланский
Актобе
1013
Восточно-Казахстанская
Уланский
Алмасай
1014
Восточно-Казахстанская
Уланский
Бестерек
1015
Восточно-Казахстанская
Уланский
Восточное
1016
Восточно-Казахстанская
Уланский
Макеевка
1017
Восточно-Казахстанская
Уланский
Мирное
1018
Восточно-Казахстанская
Уланский
Донское
1019
Восточно-Казахстанская
Уланский
Сагыр
1020
Восточно-Казахстанская
Уланский
Украинка
1021
Восточно-Казахстанская
Уланский
Уланское
1022
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hово-Одесское
1023
Восточно-Казахстанская
Уланский
Герасимовка
1024
Восточно-Казахстанская
Уланский
Азовое
1025
Восточно-Казахстанская
Уланский
Белогорский
1026
Восточно-Казахстанская
Уланский
Бурсак
1027
Восточно-Казахстанская
Уланский
Жанузак
1028
Восточно-Казахстанская
Уланский
Hово-Азовое
1029
Восточно-Казахстанская
Уланский
Беткудук
1030
Восточно-Казахстанская
Уланский
Таврическое
1031
Восточно-Казахстанская
Уланский
Пролетарка
1032
Восточно-Казахстанская
Уланский
Горняк
1033
Восточно-Казахстанская
Уланский
Гагарино
1034
Восточно-Казахстанская
Уланский
Южное
1035
Восточно-Казахстанская
Уланский
Таргын
1036
Восточно-Казахстанская
Уланский
Огневка
1037
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Усть-Каменогорск
1038
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Hово-Ахмирово
1039
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Ахмирово
1040
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Самсоновка
1041
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Hово-Явленка
1042
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Меновное
1043
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
Прудхоз
1044
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Крюковка
1045
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Выдриха
1046
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Верх-Уба
1047
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Зауба
1048
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Сугатовка
1049
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Горкуново
1050
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Кенюхово
1051
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Большая речка
1052
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Фестивальная
1053
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Шемонаиха
1054
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Коневка
1055
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Луговое
1056
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Волчанка
1057
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Березовка
1058
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Заречное
1059
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Камышинка
1060
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Усть-Таловка
1061
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Белый Камень
1062
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Медведка

1063
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Красная Шемонаиха
1064
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Моисеев
1065
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Октябрь
1066
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Половин
1067
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Пруггеров
1068
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Рассыпное
1069
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Садовое
1070
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Березов
1071
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Межов
1072
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Қазақстан
1073
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Зевакин
1074
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Первомайск
1075
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Барашки
1076
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Hово-Ильинка
1077
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Убинка
1078
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Hовая Убинка
1079
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Трекин
1080
Батыс Қазақстан
Теректі
Тұқпай
1081
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Щапов
1082
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Павлов
1083
Батыс Қазақстан
Теректі
Подстепное
1084
Батыс Қазақстан
Теректі
Пойма
1085
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Үлкен Шаған
1086
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Володарск
1087
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Галицин
1088
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Горбунов
1089
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Гремячее
1090
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Дарьинск
1091
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Зеленое
1092
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Красный Свет
1093
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Красный Урал
1094
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Күшім
1095
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Колесов
1096
Батыс Қазақстан
Теректі
Айтиев
1097
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Достық
1098
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Кожевников
1099
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Мирное
1100
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Мичуринск
1101
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Озерное
1102
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Озерное
1103
Батыс Қазақстан
Орал
Ливкин
1104
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Ақжол
1105
Батыс Қазақстан
Теректі
Ақсуат
1106
Батыс Қазақстан
Теректі
Ұзынкөл
1107
Батыс Қазақстан
Теректі
Анкаты
1108
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Балаған
1109
Батыс Қазақстан
Теректі
Бекет
1110
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Белес
1111
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Забродин
1112
Батыс Қазақстан
Теректі
Шаракап
1113
Батыс Қазақстан
Теректі
Қабылтөбе
1114
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Раздольное
1115
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Соколов
1116
Батыс Қазақстан
Теректі
Социализм
1117
Батыс Қазақстан
Теректі
Сүттігенді

1063
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Красная Шемонаиха
1064
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Моисеевка
1065
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Октябрьское
1066
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Половинка
1067
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Пруггерово
1068
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Рассыпное
1069
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Садовое
1070
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Березовка
1071
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Межовка
1072
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Казахстанский
1073
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Зевакино
1074
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Первомайский
1075
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Барашки
1076
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Hово-Ильинка
1077
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Убинка
1078
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
Hовая Убинка
1079
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Трекино
1080
Западно-Казахстанская
Теректинский
Тукпай
1081
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Щапово
1082
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Павлово
1083
Западно-Казахстанская
Теректинский
Подстепное
1084
Западно-Казахстанская
Теректинский
Пойма
1085
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Большой Чаган
1086
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Володарское
1087
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Галицино
1088
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Горбуново
1089
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Гремячее
1090
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Дарьинское
1091
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Зеленое
1092
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Красный Свет
1093
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Красный Урал
1094
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Кушум
1095
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Колесово
1096
Западно-Казахстанская
Теректинский
Айтиево
1097
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Достык
1098
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Кожевниково
1099
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Мирное
1100
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Мичуринское
1101
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Озерное
1102
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Озерное
1103
Западно-Казахстанская
Уральск
Ливкино
1104
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Акжол
1105
Западно-Казахстанская
Теректинский
Аксуат
1106
Западно-Казахстанская
Теректинский
Узунколь
1107
Западно-Казахстанская
Теректинский
Анкаты
1108
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Балаган
1109
Западно-Казахстанская
Теректинский
Бекет
1110
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Белес
1111
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Забродино
1112
Западно-Казахстанская
Теректинский
Шаракап
1113
Западно-Казахстанская
Теректинский
Кабылтобе
1114
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Раздольное
1115
Западно-Казахстанская
Зеленовский
Соколовка
1116
Западно-Казахстанская
Теректинский
Социализм
1117
Западно-Казахстанская
Теректинский
Суттигенды

1176
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Бестау
1177
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Масайтөбе
1178
Батыс Қазақстан
Бөрілі
Пролетар
1179
Батыс Қазақстан
Сырым
Қазақстан
1180
Қызылорда
Қызылорда
Махамбетов
1181
Қызылорда
Қызылорда
Қалғандария
1182
Қызылорда
Қызылорда
Абай
1183
Қызылорда
Қызылорда
Айнакөл
1184
Қызылорда
Қызылорда
Ақжарма
1185
Қызылорда
Шиелі
16 разъезд
1186
Қызылорда
Қызылорда
Қызылорда
1187
Қызылорда
Қызылорда
Белкөл
1188
Қызылорда
Қызылорда
Тасбөгет
1189
Қызылорда
Сырдария
Теренөзек
1190
Қызылорда
Шиелі
1 Мамыр
1191
Қызылорда
Сырдария
Амангелді
1192
Қызылорда
Сырдария
Бесарық
1193
Қызылорда
Қызылорда
Бірқазан
1194
Қызылорда
Шиелі
Бірлестік
1195
Қызылорда
Қызылорда
Геологов
1196
Қызылорда
Қызылорда
Досан
1197
Қызылорда
Сырдария
H.Ильясов
1198
Қызылорда
Сырдария
Тоқмағанбетов
1199
Қызылорда
Сырдария
Iңкәрдарья
1200
Қызылорда
Қызылорда
Iркөл
1201
Қызылорда
Қызылорда
Қараөзек
1202
Қызылорда
Қызылорда
Қарауылтөбе
1203
Қызылорда
Сырдария
Қоғалыкөл
1204
Қызылорда
Қызылорда
Қобас
1205
Қызылорда
Қызылорда
Қызылжарма
1206
Қызылорда
Қызылорда
Байқадам
1207
Қызылорда
Шиелі
Сұлутөбе
1208
Қызылорда
Қызылорда
Талдыарал
1209
Қызылорда
Сырдария
Шаған
1210
Қызылорда
Сырдария
Шіркейлі
1211
Қызылорда
Қызылорда
Қараөзек
1212
Қызылорда
Қызылорда
Талсуат
1213
Қызылорда
Қызылорда
11 разъезд
1214
Қызылорда
Сырдария
8 разъезд
1215
Қызылорда
Сырдария
9 разъезд
1216
Қызылорда
Шиелі
Лесхоз
1217
Қызылорда
Шиелі
Майлытоғай
1218
Қызылорда
Шиелі
Ортақшыл
1219
Қызылорда
Шиелі
21 разъезд
1220
Қызылорда
Шиелі
22 разъезд
1221
Қызылорда
Шиелі
Алғабас
1222
Қызылорда
Шиелі
Шиелі
1223
Қызылорда
Шиелі
20 разъезд
1224
Қызылорда
Шиелі
Алмалы
1225
Қызылорда
Шиелі
Байгеқұм
1226
Қызылорда
Жаңақорған
Байкенже
1227
Қызылорда
Шиелі
Байсын
1228
Қызылорда
Шиелі
Бала би
1229
Қызылорда
Шиелі
Бестам
1230
Қызылорда
Шиелі
Бидайкөл
1231
Қызылорда
Шиелі
Ботабай
1232
Қызылорда
Шиелі
Бұланбайбауы
1233
Қызылорда
Шиелі
Досбол би
1234
Қызылорда
Жаңақорған
Екпінді
1235
Қызылорда
Жаңақорған
Еңбек
1236
Қызылорда
Шиелі
Еңбекші
1237
Қызылорда
Шиелі
Жансейіт
1238
Қызылорда
Шиелі
Жиделіарық
1239
Қызылорда
Шиелі
Жөлек
1240
Қызылорда
Шиелі
H.Бекежанов
1241
Қызылорда
Шиелі
И.Жақаев
1242
Қызылорда
Шиелі
Қызылқайын
1243
Қызылорда
Жаңақорған
Сұнақата

1176
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Бестау
1177
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Масайтобе
1178
Западно-Казахстанская
Бурлинский
Пролетарка
1179
Западно-Казахстанская
Сырымский
Казахстан
1180
Кызылординская
Кызылорда
Махамбетова
1181
Кызылординская
Кызылорда
Калгандарья
1182
Кызылординская
Кызылорда
Абай
1183
Кызылординская
Кызылорда
Айнаколь
1184
Кызылординская
Кызылорда
Акжарма
1185
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 16
1186
Кызылординская
Кызылорда
Кызылорда
1187
Кызылординская
Кызылорда
Белколь
1188
Кызылординская
Кызылорда
Тасбугет
1189
Кызылординская
Сырдарьинский
Теренозек
1190
Кызылординская
Чиилийский
1 Мамыр
1191
Кызылординская
Сырдарьинский
Амангельды
1192
Кызылординская
Сырдарьинский
Бесарык
1193
Кызылординская
Кызылорда
Бирказан
1194
Кызылординская
Чиилийский
Бирлестик
1195
Кызылординская
Кызылорда
Геологов
1196
Кызылординская
Кызылорда
Досан
1197
Кызылординская
Сырдарьинский
H.Ильясова
1198
Кызылординская
Сырдарьинский
Токмаганбетова
1199
Кызылординская
Сырдарьинский
Инкардарья
1200
Кызылординская
Кызылорда
Ирколь
1201
Кызылординская
Кызылорда
Караозек
1202
Кызылординская
Кызылорда
Караултобе
1203
Кызылординская
Сырдарьинский
Когалыколь
1204
Кызылординская
Кызылорда
Кубас
1205
Кызылординская
Кызылорда
Кызылжарма
1206
Кызылординская
Кызылорда
Байкадам
1207
Кызылординская
Чиилийский
Сулутюбе
1208
Кызылординская
Кызылорда
Талдыарал
1209
Кызылординская
Сырдарьинский
Шаган
1210
Кызылординская
Сырдарьинский
Ширкейли
1211
Кызылординская
Кызылорда
Караозек
1212
Кызылординская
Кызылорда
Талсуат
1213
Кызылординская
Кызылорда
разъезд 11
1214
Кызылординская
Сырдарьинский
разъезд 8
1215
Кызылординская
Сырдарьинский
разъезд 9
1216
Кызылординская
Чиилийский
Лесхоз
1217
Кызылординская
Чиилийский
Майлытогай
1218
Кызылординская
Чиилийский
Ортакшыл
1219
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 21
1220
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 22
1221
Кызылординская
Чиилийский
Алгабас
1222
Кызылординская
Чиилийский
Шиели
1223
Кызылординская
Чиилийский
разъезд 20
1224
Кызылординская
Чиилийский
Алмалы
1225
Кызылординская
Чиилийский
Байгекум
1226
Кызылординская
Жанакорганский
Байкенже
1227
Кызылординская
Чиилийский
Байсын
1228
Кызылординская
Чиилийский
Бала би
1229
Кызылординская
Чиилийский
Бестам
1230
Кызылординская
Чиилийский
Бидайколь
1231
Кызылординская
Чиилийский
Ботабай
1232
Кызылординская
Чиилийский
Буланбайбауы
1233
Кызылординская
Чиилийский
Досбол би
1234
Кызылординская
Жанакорганский
Екпинди
1235
Кызылординская
Жанакорганский
Енбек
1236
Кызылординская
Чиилийский
Енбекши
1237
Кызылординская
Чиилийский
Жансеит
1238
Кызылординская
Чиилийский
Жиделиарык
1239
Кызылординская
Чиилийский
Жолек
1240
Кызылординская
Чиилийский
H.Бекежанова
1241
Кызылординская
Чиилийский
И.Жакаева
1242
Кызылординская
Чиилийский
Кызылкаин
1243
Кызылординская
Жанакорганский
Сунаката

238
Ақмола
Ерейментау
Селеті
239
Ақмола
Ақкөл
Степногорск
240
Ақмола
Ерейментау
Бестоғай
241
Ақмола
Есіл
Дальное
242
Ақмола
Есіл
Красногор
243
Ақмола
Есіл
Заречное
244
Ақмола
Есіл
Калачи
245
Ақмола
Зеренді
Ақан
246
Ақмола
Зеренді
Баратай
247
Ақмола
Зеренді
Жылымды
248
Ақмола
Зеренді
Қарағай
249
Ақмола
Зеренді
Уголки
250
Ақмола
Зеренді
Жолдыбай
251
Ақмола
Зеренді
Қараөзек
252
Ақмола
Шортанды
Жаңа Карабауыр
253
Ақмола
Шортанды
Мезгілсор
254
Ақмола
Шортанды
Қызылағаш
255
Ақмола
Шортанды
Дмитриев
256
Ақмола
Шортанды
Ынталы
257
Ақмола
Шортанды
Ұрыңқай
258
Ақмола
Шортанды
Кіндікқарағай
259
Ақмола
Шортанды
Клинцы
260
Ақмола
Шортанды
Лесной Хутор
261
Ақмола
Шортанды
Күлстан
262
Ақмола
Сандықтау
Дорогинка
263
Ақмола
Сандықтау
Красная Поляна
264
Ақмола
Сандықтау
Петриков
265
Ақмола
Сандықтау
Арбузин
266
Ақмола
Сандықтау
Богород
267
Ақмола
Бұланды
Отрадное
268
Ақмола
Бұланды
Шұбарағаш
269
Ақмола
Шортанды
Райгородок
270
Ақмола
Шортанды
Үлгіалған
271
Ақмола
Шортанды
Успеноюрьев
272
Ақмола
Зеренді
Костомаров
273
Ақмола
Бұланды
Суворов
274
Ақмола
Шортанды
Hиколаев
275
Ақмола
Шортанды
Веденов
276
Ақмола
Бұланды
Роза Люксембург
277
Ақмола
Зеренді
Исаков
278
Ақмола
Шортанды
Қарабұлақ
279
Ақмола
Шортанды
Қарағай
280
Ақмола
Зеренді
Ұялы
281
Ақмола
Шортанды
Федосеев
282
Ақмола
Шортанды
Жаңатуған
283
Ақмола
Зеренді
Айдабол к.
284
Ақмола
Зеренді
Қарашілік
285
Ақмола
Зеренді
Красилов
286
Ақмола
Зеренді
Бөгенбай би
287
Ақмола
Зеренді
Викторов
288
Ақмола
Шортанды
Түлкілі
289
Ақмола
Зеренді
Қызылегіс
290
Ақмола
Зеренді
Қызылқайнар
291
Ақмола
Жақсы
Донск
292
Ақмола
Жақсы
Ишимск
293
Ақмола
Жақсы
Қазақстан
294
Ақмола
Жақсы
Терісаққан
295
Ақмола
Жақсы
Монастырка
296
Ақмола
Жақсы
Лозовое
297
Ақмола
Жақсы
Hовочудное
298
Ақмола
Есіл
Ейское
299
Ақмола
Есіл
Юбилейное
300
Ақмола
Есіл
Алматы
301
Ақмола
Есіл
Біртал
302
Ақмола
Есіл
Интернациональное
303
Ақмола
Бұланды
Гордеев
304
Ақмола
Бұланды
Hовокиев
305
Ақмола
Бұланды
Вознесен
306
Ақмола
Бұланды
Иванков
307
Ақмола
Бұланды
Тоқтамыс
308
Ақмола
Зеренді
Ортаағаш
309
Ақмола
Зеренді
Серафимов
310
Ақмола
Зеренді
Көктерек
311
Ақмола
Зеренді
Қойсалған
312
Ақмола
Зеренді
Айдарлы
313
Ақмола
Зеренді
Зеренді
314
Ақмола
Бұланды
Мат
315
Ақмола
Бұланды
Балуан Шолақ
316
Ақмола
Бұланды
Пушкино
317
Ақмола
Бұланды
Hоводонецк
318
Ақмола
Бұланды
Капитонов
319
Ақмола
Бұланды
Ұлытоған
320
Ақмола
Бұланды
Елтай
321
Ақмола
Бұланды
Hикольск
322
Ақмола
Бұланды
Боярка
323
Ақмола
Ақкөл
Урюпин
324
Ақмола
Ақкөл
Малоалександров
325
Ақмола
Ақкөл
Амангелді
326
Ақмола
Ерейментау
Hовомарков
327
Ақмола
Ерейментау
Ақмырза
328
Ақмола
Сандықтау
Hоводобринка
329
Ақмола
Сандықтау
Каменка
330
Ақмола
Еңбекшілдер
Макинка
331
Ақтөбе
Ырғыз
Ырғыз
332
Ақтөбе
Ырғыз
Қолалыкөл
333
Ақтөбе
Ырғыз
Жарма
334
Ақтөбе
Ырғыз
Ақши
335
Ақтөбе
Ырғыз
Құлымбетов
336
Ақтөбе
Ырғыз
Құттыкөл
337
Ақтөбе
Әйтеке би
Жарөткел
338
Ақтөбе
Хромтау
Ақтасты
339
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтөбе
340
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтоғай
341
Ақтөбе
Әйтеке би
Қарабұтақ
342
Ақтөбе
Әйтеке би
Ақкөл
343
Ақтөбе
Хромтау
Тасөткел
344
Ақтөбе
Әйтеке би
Еңбекту
345
Ақтөбе
Әйтеке би
Қияқты
346
Ақтөбе
Әйтеке би
Ұлғайсын бөлімшесі
347
Ақтөбе
Әйтеке би
Белқопа
348
Ақтөбе
Хромтау
Ақбұлақ
349
Ақтөбе
Хромтау
Үйтас
350
Ақтөбе
Темір
Темір
351
Ақтөбе
Шалқар
Шілікті
352
Ақтөбе
Шалқар
Шоқысу
353
Ақтөбе
Шалқар
Қарашоқат
354
Ақтөбе
Шалқар
Шағыр
355
Ақтөбе
Шалқар
Ақеспе
356
Ақтөбе
Шалқар
Тоғыз
357
Ақтөбе
Шалқар
Тасбұлақ
358
Ақтөбе
Қобда
Ащықара
359
Ақтөбе
Қобда
Қанай
360
Ақтөбе
Қобда
Қарабұлақ
361
Ақтөбе
Қобда
Ақыраб
362
Ақтөбе
Қобда
Ақсай
363
Ақтөбе
Қобда
Жарық
364
Ақтөбе
Мәртөк
Андреев
365
Ақтөбе
Мәртөк
Сынтас
366
Ақтөбе
Әйтеке би
Жабасақ
367
Ақтөбе
Әйтеке би
Қарасу
368
Ақтөбе
Әйтеке би
Байжанкөл
369
Ақтөбе
Әйтеке би
Құмқұдық
370
Ақтөбе
Қарғалы
Бадамша
371
Ақтөбе
Қарғалы
Кемпірсай
372
Ақтөбе
Қарғалы
Жосалы
373
Ақтөбе
Шалқар
Қотыртас
374
Ақтөбе
Шалқар
Алабас
375
Ақтөбе
Шалқар
Біршоғыр
376
Ақтөбе
Шалқар
Сарысай
377
Ақтөбе
Шалқар
Қорғанжар
378
Ақтөбе
Шалқар
Бозой
379
Ақтөбе
Шалқар
Қоянқұлақ
380
Ақтөбе
Темір
Құмсай
381
Ақтөбе
Темір
Кеңқияқ
382
Ақтөбе
Темір
Қопа
383
Ақтөбе
Темір
Шұбаршы
384
Ақтөбе
Темір
Сарыкөл
385
Ақтөбе
Темір
Башенкөл
386
Ақтөбе
Әйтеке би
Комсомольск
387
Ақтөбе
Әйтеке би
Бөгеткөл
388
Ақтөбе
Әйтеке би
Талдысай

238
Акмолинская
Ерейментауский
Селетинское
239
Акмолинская
Аккольский
Степногорское
240
Акмолинская
Ерейментауский
Бестогай
241
Акмолинская
Есильский
Дальное
242
Акмолинская
Есильский
Красногорский
243
Акмолинская
Есильский
Заречное
244
Акмолинская
Есильский
Калачи
245
Акмолинская
Зерендинский
Акан
246
Акмолинская
Зерендинский
Баратай
247
Акмолинская
Зерендинский
Жылымды
248
Акмолинская
Зерендинский
Карагай
249
Акмолинская
Зерендинский
Уголки
250
Акмолинская
Зерендинский
Жолдыбай
251
Акмолинская
Зерендинский
Караозек
252
Акмолинская
Щучинский
Hовый Карабаур
253
Акмолинская
Щучинский
Мезгильсор
254
Акмолинская
Щучинский
Кызылагаш
255
Акмолинская
Щучинский
Дмитриевка
256
Акмолинская
Щучинский
Ынталы
257
Акмолинская
Щучинский
Урумкай
258
Акмолинская
Щучинский
Киндиккарагай
259
Акмолинская
Щучинский
Клинцы
260
Акмолинская
Щучинский
Лесной Хутор
261
Акмолинская
Щучинский
Кульстан
262
Акмолинская
Сандыктауский
Дорогинка
263
Акмолинская
Сандыктауский
Красная Поляна
264
Акмолинская
Сандыктауский
Петриковка
265
Акмолинская
Сандыктауский
Арбузинка
266
Акмолинская
Сандыктауский
Богородка
267
Акмолинская
Буландынский
Отрадное
268
Акмолинская
Буландынский
Шубарагаш
269
Акмолинская
Щучинский
Райгородок
270
Акмолинская
Щучинский
Ульгиалган
271
Акмолинская
Щучинский
Успеноюрьевка
272
Акмолинская
Зерендинский
Костомаровка
273
Акмолинская
Буландынский
Суворовка
274
Акмолинская
Щучинский
Hиколаевка
275
Акмолинская
Щучинский
Веденовка
276
Акмолинская
Буландынский
Розы Люксембург
277
Акмолинская
Зерендинский
Исаковка
278
Акмолинская
Щучинский
Карабулак
279
Акмолинская
Щучинский
Карагай
280
Акмолинская
Зерендинский
Уялы
281
Акмолинская
Щучинский
Федосеевка
282
Акмолинская
Щучинский
Жанатуган
283
Акмолинская
Зерендинский
Айдабол
284
Акмолинская
Зерендинский
Карашилик
285
Акмолинская
Зерендинский
Красиловка
286
Акмолинская
Зерендинский
Богенбай би
287
Акмолинская
Зерендинский
Викторовка
288
Акмолинская
Щучинский
Тулькули
289
Акмолинская
Зерендинский
Кызылегис
290
Акмолинская
Зерендинский
Кызылкайнар
291
Акмолинская
Жаксынский
Донское
292
Акмолинская
Жаксынский
Ишимское
293
Акмолинская
Жаксынский
Казахстан
294
Акмолинская
Жаксынский
Терсакан
295
Акмолинская
Жаксынский
Монастырка
296
Акмолинская
Жаксынский
Лозовое
297
Акмолинская
Жаксынский
Hовочудное
298
Акмолинская
Есильский
Ейское
299
Акмолинская
Есильский
Юбилейное
300
Акмолинская
Есильский
Алматинское
301
Акмолинская
Есильский
Биртал
302
Акмолинская
Есильский
Интернациональное
303
Акмолинская
Буландынский
Гордеевка
304
Акмолинская
Буландынский
Hовокиевка
305
Акмолинская
Буландынский
Вознесенка
306
Акмолинская
Буландынский
Иванковка
307
Акмолинская
Буландынский
Токтамыс
308
Акмолинская
Зерендинский
Ортаагаш
309
Акмолинская
Зерендинский
Серафимовка
310
Акмолинская
Зерендинский
Коктерек
311
Акмолинская
Зерендинский
Койсалган
312
Акмолинская
Зерендинский
Айдарлы
313
Акмолинская
Зерендинский
Зеренда
314
Акмолинская
Буландынский
Мат
315
Акмолинская
Буландынский
Балуана Шолака
316
Акмолинская
Буландынский
Пушкино
317
Акмолинская
Буландынский
Hоводонецк
318
Акмолинская
Буландынский
Капитоновка
319
Акмолинская
Буландынский
Улытоган
320
Акмолинская
Буландынский
Ельтай
321
Акмолинская
Буландынский
Hикольское
322
Акмолинская
Буландынский
Боярка
323
Акмолинская
Аккольский
Урюпинка
324
Акмолинская
Аккольский
Малоалександровка
325
Акмолинская
Аккольский
Амангельды
326
Акмолинская
Ерейментауский
Hовомарковка
327
Акмолинская
Ерейментауский
Акмырза
328
Акмолинская
Сандыктауский
Hоводобринка
329
Акмолинская
Сандыктауский
Каменка
330
Акмолинская
Енбекшильдерский
Макинка
331
Актюбинская
Иргизский
Иргиз
332
Актюбинская
Иргизский
Колалыколь
333
Актюбинская
Иргизский
Жарма
334
Актюбинская
Иргизский
Акши
335
Актюбинская
Иргизский
Кулумбетова
336
Актюбинская
Иргизский
Кутиколь
337
Актюбинская
Айтекебийский
Жароткель
338
Актюбинская
Хромтауский
Актасты
339
Актюбинская
Айтекебийский
Аралтобе
340
Актюбинская
Айтекебийский
Аралтогай
341
Актюбинская
Айтекебийский
Карабутак
342
Актюбинская
Айтекебийский
Акколь
343
Актюбинская
Хромтауский
Тасоткель
344
Актюбинская
Айтекебийский
Енбекту
345
Актюбинская
Айтекебийский
Киякты
346
Актюбинская
Айтекебийский
Отделение Улгайсын
347
Актюбинская
Айтекебийский
Белкопа
348
Актюбинская
Хромтауский
Акбулак
349
Актюбинская
Хромтауский
Уйтас
350
Актюбинская
Темирская
Темир
351
Актюбинская
Шалкарский
Шиликты
352
Актюбинская
Шалкарский
Шокысу
353
Актюбинская
Шалкарский
Карашокат
354
Актюбинская
Шалкарский
Шагыр
355
Актюбинская
Шалкарский
Акеспе
356
Актюбинская
Шалкарский
Тогыз
357
Актюбинская
Шалкарский
Тасбулак
358
Актюбинская
Хобдинский
Ащыкара
359
Актюбинская
Хобдинский
Канай
360
Актюбинская
Хобдинский
Карабулак
361
Актюбинская
Хобдинский
Акраб
362
Актюбинская
Хобдинский
Аксай
363
Актюбинская
Хобдинский
Жарык
364
Актюбинская
Мартукский
Андреевка
365
Актюбинская
Мартукский
Сынтас
366
Актюбинская
Айтекебийский
Жабасак
367
Актюбинская
Айтекебийский
Карасу
368
Актюбинская
Айтекебийский
Байжанкол
369
Актюбинская
Айтекебийский
Кумкудук
370
Актюбинская
Каргалинский
Бадамша
371
Актюбинская
Каргалинский
Кемпирсай
372
Актюбинская
Каргалинский
Жосалы
373
Актюбинская
Шалкарский
Котртас
374
Актюбинская
Шалкарский
Алабас
375
Актюбинская
Шалкарский
Биршогыр
376
Актюбинская
Шалкарский
Сарсай
377
Актюбинская
Шалкарский
Корганжар
378
Актюбинская
Шалкарский
Бозой
379
Актюбинская
Шалкарский
Коянкулак
380
Актюбинская
Темирский
Кумсай
381
Актюбинская
Темирский
Кенкияк
382
Актюбинская
Темирский
Копа
383
Актюбинская
Темирский
Шубарши
384
Актюбинская
Темирский
Сарколь
385
Актюбинская
Темирский
Башенколь
386
Актюбинская
Айтекебийский
Комсомольское
387
Актюбинская
Айтекебийский
Богетколь
388
Актюбинская
Айтекебийский
Талдысай

608
Батыс Қазақстан
Сырым
Алатау
609
Батыс Қазақстан
Сырым
Жымпиты
610
Батыс Қазақстан
Сырым
Жырақұдық
611
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Сайқұдық
612
Батыс Қазақстан
Сырым
Талдыбұлақ
613
Батыс Қазақстан
Сырым
Жетікөл
614
Батыс Қазақстан
Сырым
Қосарал
615
Батыс Қазақстан
Сырым
Жамбыл
616
Батыс Қазақстан
Сырым
Жаңақоныс
617
Батыс Қазақстан
Сырым
Бірінші май
618
Батыс Қазақстан
Сырым
Сасықкөл
619
Батыс Қазақстан
Сырым
Өлеңті
620
Батыс Қазақстан
Сырым
Қызылағаш
621
Батыс Қазақстан
Сырым
Қособа
622
Батыс Қазақстан
Сырым
Көздіқара
623
Батыс Қазақстан
Казталов
Төреғали
624
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық
625
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық
626
Батыс Қазақстан
Казталов
Құлақ
627
Батыс Қазақстан
Казталов
Жас
628
Батыс Қазақстан
Казталов
Құрман
629
Батыс Қазақстан
Казталов
Қаракөл
630
Батыс Қазақстан
Казталов
Қараөзен
631
Батыс Қазақстан
Казталов
Көктерек
632
Батыс Қазақстан
Казталов
Көмекші
633
Батыс Қазақстан
Казталов
Жалпақтал
634
Батыс Қазақстан
Казталов
Кішкенеталдықұдық
635
Батыс Қазақстан
Казталов
Кішкенешал
636
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Аққұс
637
Батыс Қазақстан
Казталов
Ақпәтер
638
Батыс Қазақстан
Казталов
Таңат
639
Батыс Қазақстан
Казталов
Таскүтір
640
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Теңдік
641
Батыс Қазақстан
Казталов
Оразғали
642
Батыс Қазақстан
Казталов
Ащысай
643
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Балдырған
644
Батыс Қазақстан
Казталов
Бейістерек
645
Батыс Қазақстан
Казталов
Жұлдыз
646
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайшақұдық
647
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайыңды
648
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдыапан
649
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдықұдық
650
Батыс Қазақстан
Казталов
Қоныс
651
Батыс Қазақстан
Казталов
Қарасу
652
Батыс Қазақстан
Казталов
Жаңажол
653
Батыс Қазақстан
Казталов
Әбіш
654
Батыс Қазақстан
Казталов
Саралжың
655
Батыс Қазақстан
Казталов
Сарықұдық
656
Батыс Қазақстан
Казталов
Сатыбалды
657
Батыс Қазақстан
Казталов
Серік
658
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Кіші Айдархан
659
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Құтантал
660
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Тасмола
661
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Ағатан
662
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Атамекен
663
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Базартөбе
664
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қадырқұл
665
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қызылжар
666
Батыс Қазақстан
Жанібек
Құрсай

608
Западно-Казахстанская
Сырымский
Алатау
609
Западно-Казахстанская
Сырымский
Жымпиты
610
Западно-Казахстанская
Сырымский
Жыракудук
611
Западно-Казахстанская
Акжаикский
Сайкудук
612
Западно-Казахстанская
Сырымский
Талдыбулак
613
Западно-Казахстанская
Сырымский
Жетыколь
614
Западно-Казахстанская
Сырымский
Косарал
615
Западно-Казахстанская
Сырымский
Жамбыл
616
Западно-Казахстанская
Сырымский
Жанаконыс
617
Западно-Казахстанская
Сырымский
Биринши Май
618
Западно-Казахстанская
Сырымский
Сасыкколь
619
Западно-Казахстанская
Сырымский
Оленти
620
Западно-Казахстанская
Сырымский
Кызылагаш
621
Западно-Казахстанская
Сырымский
Кособа
622
Западно-Казахстанская
Сырымский
Коздикара
623
Западно-Казахстанская
Казталовский
Торегали
624
Западно-Казахстанская
Казталовский
Бостандык
625
Западно-Казахстанская
Казталовский
Бостандык
626
Западно-Казахстанская
Казталовский
Кулак
627
Западно-Казахстанская
Казталовский
Жас
628
Западно-Казахстанская
Казталовский
Курман
629
Западно-Казахстанская
Казталовский
Караколь
630
Западно-Казахстанская
Казталовский
Караузен
631
Западно-Казахстанская
Казталовский
Коктерек
632
Западно-Казахстанская
Казталовский
Комекши
633
Западно-Казахстанская
Казталовский
Жалпактал
634
Западно-Казахстанская
Казталовский
Кишкенеталдыкудук
635
Западно-Казахстанская
Казталовский
Кишкенешал
636
Западно-Казахстанская
Жангалинский
Аккус
637
Западно-Казахстанская
Казталовский
Акпатер
638
Западно-Казахстанская
Казталовский
Танат
639
Западно-Казахстанская
Казталовский
Таскутур
640
Западно-Казахстанская
Жангалинский
Тендик
641
Западно-Казахстанская
Казталовский
Уразгали
642
Западно-Казахстанская
Казталовский
Ашысай
643
Западно-Казахстанская
Жангалинский
Балдырган
644
Западно-Казахстанская
Казталовский
Бейистерек
645
Западно-Казахстанская
Казталовский
Жулдыз
646
Западно-Казахстанская
Казталовский
Кайшакудук
647
Западно-Казахстанская
Казталовский
Кайынды
648
Западно-Казахстанская
Казталовский
Талдыапан
649
Западно-Казахстанская
Казталовский
Талдыкудук
650
Западно-Казахстанская
Казталовский
Коныс
651
Западно-Казахстанская
Казталовский
Карасу
652
Западно-Казахстанская
Казталовский
Жанажол
653
Западно-Казахстанская
Казталовский
Абиш
654
Западно-Казахстанская
Казталовский
Саралжын
655
Западно-Казахстанская
Казталовский
Сарыкудук
656
Западно-Казахстанская
Казталовский
Сатыбалды
657
Западно-Казахстанская
Казталовский
Серик
658
Западно-Казахстанская
Жангалинский
Киши Айдархан
659
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
Кутантал
660
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
Тасмола
661
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
Агатан
662
Западно-Казахстанская
Акжаикский
Атамекен
663
Западно-Казахстанская
Акжаикский
Базартобе
664
Западно-Казахстанская
Акжаикский
Кадыркул
665
Западно-Казахстанская
Акжаикский
Кызылжар
666
Западно-Казахстанская
Жанибекский
Курсай