"Ақпараттық жүйелердегі өтініш беруші туралы мәліметтерді сәйкес келтіру мерзімдері мен қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2021 жылғы 13 шілдедегі № 246/НҚ бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 311/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қыркүйекте № 29535 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттық жүйелердегі өтініш беруші туралы мәліметтерді сәйкес келтіру мерзімдері мен қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2021 жылғы 13 шілдедегі № 246/НҚ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23531 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Қоса беріліп отырған ақпараттық жүйелердегі өтініш беруші туралы мәліметтерді сәйкес келтіру мерзімдері мен қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген 6 қосымша, осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Б. Мусин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрінің
2022 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 311/НҚ бұйрығына
қосымша
Ақпараттық жүйелердегі өтініш
беруші туралы мәліметтерді
сәйкес келтіру мерзімдері
мен қағидаларына
6-қосымша
____________________________
(Мемлекеттік корпорацияның
бөлімшесінің немесе жәрдемақы
тағайындау жөніндегі уәкілетті
органның атауы)
____________________________
(мекенжайы)
Ақпараттық жүйелердегі өтініш беруші туралы мәліметтерге өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу туралы / ақпараттық жүйелердегі өтініш беруші туралы мәліметтерге өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізуден бас тарту туралы хабарлам
20__ жылғы "__" ________ № ________
_______________________________ (ақпараттық жүйе операторының атауын көрсету) ақпараттық жүйелердегі өтініш беруші туралы мәліметтерге өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу туралы / ақпараттық жүйелердегі өтініш беруші туралы мәліметтерге өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізуден бас тарту туралы хабарлайды:
Ақпараттық жүйелердегі өтініш беруші туралы мәліметтерді сәйкес келтіруге сұрау салудың нөмірі мен күні
жеке тұлғанының ЖСН
Тегі
Аты
Әкесінің аты

О внесении изменений в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 13 июля 2021 года № 246/НҚ "Об утверждении Правил и сроков приведения в соответствие сведений о заявителе в информационных системах"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 5 сентября 2022 года № 311/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2022 года № 29535
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 13 июля 2021 года № 246/НҚ "Об утверждении Правил и сроков приведения в соответствие сведений о заявителе в информационных системах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23531) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила и сроки приведения в соответствие сведений о заявителе в информационных системах.";
приложение 6, утвержденное указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Б. Мусин
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 5 сентября 2022 года
№ 311/НҚ
Приложение 6
к Правилам и срокам
приведения в соответствие
сведений о заявителе
в информационных системах
____________________________
(наименование отделения
Государственной корпорации
или уполномоченного
органа по назначению пособии)
____________________________
(адрес)
Извещение о внесении изменений и (или) дополнений сведений о заявителе в информационных системах/ об отказе во внесении изменений и (или) дополнений сведений о заявителе, в информационных системах
"__" _________20__ года № ____
________________________________________________________________________
(указать наименование оператора информационной системы) извещает о внесении
изменений и (или) дополнений сведений о заявителе в информационных системах /
об отказе во внесении изменений и (или) дополнений сведений о заявителе,
в информационных системах:
Номер и дата запроса на приведение в соответствие сведений сведений о заявителе, в информационных системах
ИИН заявителя
Фамилия
Имя
Отчество

Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің бұйрығымен бекітілген Ақпараттық жүйелердегі өтініш беруші туралы мәліметтерді сәйкес келтіру мерзімдері мен қағидаларының 8-тармағында көзделген ақпараттық жүйелердегі мәліметтерді сәйкес келтіруден бас тарту үшін ақпараттық жүйелерде енгізілген өзгерістер және (немесе) толықтырулар/негіздемелер 2021 жылғы 13 шілдедегі № 246/НҚ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23531 болып тіркелді)
Лауазымы (қолы) тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Внесенные изменения и (или) дополнения о заявителе, в информационных системах/основание для отказа в приведении в соответствие сведений в информационных системах, предусмотренное в пункте 8 Правил и сроков приведения в соответствие сведений о заявителе в информационных системах, утвержденных приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 13 июля 2021 года № 246/НҚ (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23531)
Должность (подпись) фамилия, имя, отчество (при его наличии)