Мемлекеттік сатып алуды және тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алуды жүзеге асыру кезінде энергия тиімділігі бойынша талаптар қолданылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2022 жылғы 8 қарашадағы № 619 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қарашада № 30465 болып тіркелді
"Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 16-3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік сатып алуды және тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алуды жүзеге асыру кезінде энергия тиімділігі бойынша талаптар қолданылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Индустриялық даму комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, на которые распространяются требования по энергоэффективности при осуществлении государственных закупок и закупок товаров, работ, услуг
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 8 ноября 2022 года № 619. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2022 года № 30465
В соответствии с подпунктом 16-3) статьи 5 Закона Республики Казахстан "Об энергосбережении и повышении энергоэффективности" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень товаров, работ, услуг, на которые распространяются требования по энергоэффективности при осуществлении государственных закупок и закупок товаров, работ, услуг.
2. Комитету индустриального развития Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
К. Ускенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасының
Индустрия және
инфрақұрылымдық
даму министрінің
2022 жылғы 8 қарашадағы
№ 619 бұйрықпен
бекітілген
Мемлекеттік сатып алуды және тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алуды жүзеге асыру кезінде энергия тиімділігі бойынша талаптар қолданылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
р/с №
Атауы
Тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің коды
1
2
3
Тауарлар
1.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Министра индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
от 8 ноября 2022 года № 619
Перечень товаров, работ, услуг, на которые распространяются требования по энергоэффективности при осуществлении государственных закупок и закупок товаров, работ, услуг
№ п/п
Наименование
Код товара, работы, услуги
1
2
3
Товары
1.

410030.200.000003
24.
Тұрғын емес ғимараттарды / құрылыстарды салу бойынша жұмыстар
410040.300.000000
25.
Тұрғын емес ғимараттарды/ғимараттарды/үй-жайларды жөндеу бойынша жұмыстар
410040.300.000001
26.
Тұрғын емес ғимараттарды / құрылыстарды / үй-жайларды қайта құру бойынша жұмыстар
410040.300.000002
27.
Тұрғын емес ғимараттарды/құрылыстарды/жайларды қалпына келтіру бойынша жұмыстар
410040.300.000003
28.
Тұрғын емес ғимараттардың/құрылыстардың/үй-жайлардың жеке элементтерді (жабдықтардан, инженерлік жүйелер мен коммуникациядан басқа) жөндеу / қайта құру бойынша жұмыстар
410040.300.000004
29.
Климаттық жабдық пен жүйлереді/желдету жүйелер мен жабдықты орнату/монтаждау бойынша жұмыстар
432212.200.000000
30.
Компьютерлік/перифериялық оргтехниканы/жабдықтарды жөндеу/жаңғырту бойынша жұмыстар
951110.000.000001
Көрсетілетін қызметтер
31.
Сәндік көмескі жарықты ұстау/қамтамасыз ету бойынша қызмет көрсетулер
432110.900.000001
32.
Ғимарат/үймарат/құрылым мен жапсарлас аумақтарға күтім жасау қызметі
811010.000.000000
33.
Жарық конструкцияларына/жарықдиодты конструкцияларға/жарықдиодты экрандарда және ұқсас жабдықтар мен конструкцияларға қызмет көрсету бойынша қызметтер
960919.900.000008

410030.200.000003
24.
Работы по возведению (строительству) нежилых зданий/сооружений
410040.300.000000
25.
Работы по ремонту нежилых зданий/сооружений/помещений
410040.300.000001
26.
Работы по реконструкции нежилых зданий/сооружений/помещений
410040.300.000002
27.
Работы по восстановлению нежилых зданий/сооружений/помещений
410040.300.000003
28.
Работы по ремонту/реконструкции отдельных элементов нежилых зданий/сооружений/помещений
410040.300.000004
29.
Работы по установке/монтажу климатического оборудования и систем/вентиляционных систем и оборудования
432212.200.000000
30.
Работы по ремонту/модернизации компьютерной/периферийной оргтехники/оборудования
951110.000.000001
Услуги
31.
Услуги по содержанию/обеспечению декоративной подсветки
432110.900.000001
32.
Услуги по содержанию зданий/сооружений/помещений и прилегающих территорий
811010.000.000000
33.
Услуги по обслуживанию световых конструкций/светодиодных экранов и аналогичного оборудования и конструкций
960919.900.000008