"Ақпараттық құралдар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2022 жылғы 16 қарашадағы № 80 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қарашада № 30668 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттық құралдар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18117 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген ақпараттық құралдардың тізбесінде:
реттік нөмірі 367-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
367
Бекітілген тарифтік сметаның орындалуы туралы, бекітілген инвестициялық бағдарламаның орындалуы туралы, реттеліп көрсетілетін қызметтердің сапасы мен сенімділігі көрсеткіштерінің сақталуы және қызмет тиімділігінің көрсеткіштеріне қол жеткізу туралы есептерді орналастыру
Табиғи монополия субъектісі
Бұқаралық ақпарат құралдарында, оның ішінде өзінің интернет-ресурсында не уәкілетті органның интернет-ресурсында
Есеп беру өткізілген күннен бастап күнтізбелік бес күннен кешіктірмей жарты жылда бір рет
";
реттік нөмірлері 369 және 370-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
369
Тұтынушылар мен өзге де мүдделі тұлғалар алдында табиғи монополиялар салаларында коммуналдық қызметтер көрсету жөніндегі есеп
Табиғи монополия субъектісі
Мерзімді баспасөз басылымында, өзінің интернет-ресурсында не уәкілетті органның интернет-ресурсында
Жыл сайын (есепті өткізген сәттен бастап бес күнтізбелік күннен кешіктірмей)
370
Тұтынушылар мен өзге де мүдделі тұлғалар алдында табиғи монополиялар салаларында коммуналдық қызметтер көрсету жөніндегі есеп
Табиғи монополия субъектісі
Мерзімді баспасөз басылымында, өзінің интернет-ресурсында не уәкілетті органның интернет-ресурсында
Жыл сайын (есепті өткізген сәттен бастап бес күнтізбелік күннен кешіктірмей)
";
реттік нөмірі 392-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
392
Міндетті зейнетақы жарналары, жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналары бойынша берешек өндіріп алынатын бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының міндетті зейнетақы жарналарының, жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарының салымшылары туралы ақпарат, сондай-ақ пайдасына міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары бойынша берешек өндіріп алынатын қызметкерлердің тізімдері
Агент
Уәкілетті мемлекеттік кіріс органы
Қажеттігіне қарай
";

О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 107 "Об утверждении перечня информационных инструментов"
Приказ и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 ноября 2022 года № 80. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2022 года № 30668
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 107 "Об утверждении перечня информационных инструментов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18117) следующие изменения:
в перечне информационных инструментов, утвержденном указанным приказом:
строку, порядковый номер 367, изложить в следующей редакции:
"
367
Размещение отчетов об исполнении утвержденной тарифной сметы, об исполнении утвержденной инвестиционной программы, о соблюдении показателей качества и надежности регулируемых услуг и достижении показателей эффективности деятельности
Субъект естественной монополии
В средствах массовой информации, в том числе на своем интернет-ресурсе либо интернет-ресурсе уполномоченного органа
Не позднее пяти календарных дней со дня проведения отчета раз в полугодие
";
строки, порядковые номера 369 и 370, изложить в следующей редакции:
"
369
Отчет по предоставлению коммунальных услуг в сферах естественных монополий перед потребителями и иными заинтересованными лицами
Субъект естественной монополии
В периодическом печатном издании, на своем интернет-ресурсе либо интернет-ресурсе уполномоченного органа
Ежегодно (не позднее 5 календарных дней со дня проведения отчета)
370
Уведомление об изменении тарифов (цен, ставок сборов)
Субъект естественной монополии
Ведомство уполномоченного органа, осуществляющего руководство в сферах естественных монополий и потребители
Уведомление ведомства уполномоченного органа - не позднее чем за десять календарных дней до введения в действие сниженных тарифов, потребителей - не позднее, чем за пять календарных дней до введения в действие сниженных тарифов
";
строку, порядковый номер 392, изложить в следующей редакции:
"
392
Информация о вкладчиках обязательных пенсионных взносов, обязательных пенсионных взносов работодателя единого накопительного пенсионного фонда, в пользу которых взыскивается задолженность по обязательным пенсионным взносам, обязательным пенсионным взносам работодателя, а также списки работников, в пользу которых взыскивается задолженность по обязательным профессиональным пенсионным взносам
Агент
Уполномоченный орган государственных доходов
По мере необходимости
";

реттік нөмірлері 12, 13, 14, 15, 16, 17, 26, 27, 28, 30, 31, 39, 49, 206, 211, 225, 226, 244, 257, 271, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 291, 302, 303, 306, 307, 308, 323, 324, 325, 326, 327, 333, 334, 350, 368, 399, 403, 404, 405, 406 және 408 жолдар алынып тасталсын;
аббревиатуралардың толық жазылуы мынадай редакцияда жазылсын:
"Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ВГВ – В вирусты гепатиті
ЖРВИ – Жіті респираторлық вирустық инфекциялар
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
СГВ – С вирусты гепатиті
СЭХ – Санитарлық-эпидемиологиялық сипаттамалар
ТТА – Тұмау тектес аурулар".
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық, 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін бұйрықтың 1-тармағының бесінші абзацын қоспағанда, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
Т. Жаксылыков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және қоғамдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Индустрия және
инфрақұрылымдық даму
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Төтенше жағдайлар
министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және
табиғи ресурстар
министрлігі

строки, порядковые номера 12, 13, 14, 15, 16, 17, 26, 27, 28, 30, 31, 39, 49, 206, 211, 225, 226, 244, 257, 271, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 288, 289, 291, 302, 303, 306, 307, 308, 323, 324, 325, 326, 327, 333, 334, 350, 368, 399, 403, 404, 405, 406 и 408, исключить;
расшифровку аббревиатур изложить в следующей редакции:
"Расшифровка аббревиатур:
ВГВ – Вирусный гепатит В
ОРВИ – Острые респираторные вирусные инфекции
ТОО –Товарищество с ограниченной ответственностью
ВГС – Вирусный гепатит С
СЭХ – Санитарно-эпидемиологические характеристики
ГПЗ – Гриппоподобные заболевания".
2. Департаменту политики развития предпринимательства в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республик и Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национального экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением абзаца пятого пункта 1 настоящего приказа, который вводится в действие с 1 января 2023 года.
И.о. министра
национальной экономики
Республики Казахстан
Т. Жаксылыков
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации
и общественного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан