"Темір жол көлігімен тасымалдау кезінде әскерилендірілген күзетпен алып жүруге жататын жүктердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 10 қарашадағы № 344-I бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 709 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 желтоқсанда № 31141 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Темір жол көлігімен тасымалдау кезінде әскерилендірілген күзетпен алып жүруге жататын жүктердің тізбесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 10 қарашадағы № 344-I бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3931 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Темір жол көлігімен тасымалдау кезінде әскерилендірілген күзетпен алып жүруге жататын жүктердің тізбесінде:
реттік нөмірі 28-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 30-1-жолмен толықтырылсын:
"
30-1.
Біріктірілмеген күйдірілген пириттен басқа, темір және кендер концентраттары
26011100
Темір кенінің шекемтастары
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 34-1 және 34-2-жолдармен толықтырылсын:
"
34-1.
Сутегі хлориді (тұз қышқылы)
28061000
Барлық атаулар
34-2.
Күкірт қышқылы
28070000
Барлық атаулар
".
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрі
К. Ускенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі

О внесении изменения и дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года № 344-I "Об утверждении Перечня грузов, подлежащих сопровождению военизированной охраной при перевозке железнодорожным транспортом"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 12 декабря 2022 года № 709. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2022 года № 31141
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года № 344-I "Об утверждении Перечня грузов, подлежащих сопровождению военизированной охраной при перевозке железнодорожным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3931) следующие изменение и дополнения:
в Перечне грузов, подлежащих сопровождению военизированной охраной при перевозке железнодорожным транспортом, утвержденном указанным приказом:
строку, порядковый номер 28, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 30-1, следующего содержания:
"
30-1.
Руды и концентраты железные, кроме обожженного пирита неагломерированные
26011100
Брикеты железной руды
";
дополнить строками, порядковыми номерами 34-1 и 34-2, следующего содержания:
"
34-1.
Хлорид водорода (кислота соляная)
28061000
Все наименования
34-2.
Серная кислота
28070000
Все наименования
".
2. Комитету транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии
и инфраструктурного развития
Республики Казахстан
К. Ускенбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан