"Берешектің жай-күйі туралы қаржылық есептiлiкті жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2022 жылғы 31 наурыздағы № 344 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 1345 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 желтоқсанда № 31514 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Берешектің жай-күйі туралы қаржылық есептiлiкті жасау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 31 наурыздағы № 344 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27339 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Берешектің жай-күйі туралы қаржылық есептiлiкті жасау және ұсыну қағидаларында:
25-тармақтың бірінші бөлігінің алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"7120 "Бюджетпен есеп айырысу бойынша шығыстар" шотының дебетi және 3133 "Өзге операциялар бойынша бюджет алдындағы қысқа мерзiмдi кредиторлық берешек", 4130 "Бюджет алдындағы ұзақ мерзiмдi кредиторлық берешек" шоттарының кредитi бойынша активті бір мезгілде тану кезінде туындайтын бюджетпен есеп айырысу бойынша берешекті есептеу жөніндегі міндеттемелерді қоспағанда, ұзақ мерзімді сипаттағы басқа міндеттемелер бойынша берешек.";
мынадай мазмұндағы 26-1-тармақпен толықтырылсын:
"26-1. ҚЕ-3-КБ-ҰМ нысаны бойынша ұзақ мерзімді міндеттемелер бойынша кредиторлық берешек туралы есепті жасау кезінде уәкілетті органдар жоғары тұрған бюджет алдындағы ұзақ мерзімді қарыздар (бюджеттік кредиттер) бойынша міндеттемелерді көрсетеді.
Бюджет деңгейлері бойынша ҚЕ-3-КБ-ҰМ нысаны бойынша ұзақ мерзімді міндеттемелер бойынша кредиторлық берешек туралы шоғырландырылған есептерді қалыптастыру кезінде төмен тұрған бюджеттердің ұзақ мерзімді қарыздары (бюджеттік кредиттері) бойынша ұзақ мерзімді міндеттемелер алып тастауға жатады.";
30-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік мекемелердің және жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің қаржылық есептілігі электронды түрде және/немесе қағаз тасығышта беттері нөмірленіп және мазмұнымен ұсынылады.";
35-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшілері берешектің жай–күйі туралы қаржылық есептілікті беттері нөмірленген және мазмұны жазылған электронды түрде және/немесе қағаз тасығышта және нысандарды толық көлемде АЖ арқылы электрондық түрде ұсынады.";

О внесении изменений и дополнения в приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2022 года № 344 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой отчетности о состоянии задолженности"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2022 года № 1345. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2022 года № 31514
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2022 года № 344 "Об утверждении Правил составления и представления финансовой отчетности о состоянии задолженности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27339) следующие изменения и дополнение:
в Правилах составления и представления финансовой отчетности о состоянии задолженности, утвержденных указанным приказом:
абзац шестой части первой пункта 25 изложить в следующей редакции:
"задолженность по другим обязательствам долгосрочного характера, за исключением обязательств по начислению задолженности по расчетам с бюджетом, возникающих при одновременном признании актива по дебету счета 7120 "Расходы по расчетам с бюджетом" и кредиту счетов 3133 "Краткосрочная кредиторская задолженность перед бюджетом по прочим операциям", 4130 "Долгосрочная кредиторская задолженность перед бюджетом".";
дополнить пунктом 26-1 следующего содержания:
"26-1 При составлении отчета о кредиторской задолженности по долгосрочным обязательствам по форме ФО-3-КЗ-ДО уполномоченные органы отражают обязательства по долгосрочным займам (бюджетным кредитам) перед вышестоящим бюджетом.
При формировании консолидированных отчетов о кредиторской задолженности по долгосрочным обязательствам по форме ФО-3-КЗ-ДО по уровням бюджета подлежат исключению долгосрочные обязательства по долгосрочным займам (бюджетным кредитам) нижестоящих бюджетов.";
часть вторую пункта 30 изложить в следующей редакции:
"Финансовая отчетность государственных учреждений и администраторов местных бюджетных программ представляется в электронном виде и/или на бумажном носителе с пронумерованными страницами и оглавлением.";
часть вторую пункта 35 изложить в следующей редакции:
"Финансовая отчетность о состоянии задолженности администраторами местных бюджетных программ представляется в электронном виде и/или на бумажном носителе в сброшюрованном виде с пронумерованными страницами и оглавлением и в электронном виде посредством ИС в полном объеме форм.";

көрсетілген Қағидаларға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп, аудит және бағалау әдіснамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің міндетін атқарушы
Е. Биржанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1345 бұйрыққа
1-қосымша
1-қосымша
Берешек жай–күйi туралы
қаржылық есептiлiктi жасау
және ұсыну қағидалары
Әкімшілік деректер жинауға
арналған нысан
Дебиторлық берешек туралы есеп __________ жылдарға арналған ________________________________ есепті кезең
Ұсынылады:
бюджеттік бағдарламалар әкімшісіне/ бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органға/ ведомствоға
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған:
www. minfin.gov.kz
Индекс: ҚЕ-1-ДБ-Б нысаны
Мерзімділігі: тоқсандық, жылдық
Ұсынатын тұлғалар тобы:
мемлекеттік мекеме _________________________________________________________
бюджеттік бағдарламалар әкімшісі ___________________________________________
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты ___________
бюджеттi атқару жөнiндегi жергiлiктi уәкiлеттi орган ____________________________
ведомство_________________________________________________________________
Ұсынылу мерзімі:
мемлекеттік мекемелер үшін бюджеттік бағдарламалар әкімшілері белгілейді;
жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшілері үшін бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар белгілейді;

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета, аудита и оценки Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
Е. Биржанов
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Исполняющий обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2022 года
№ 1345
Приложение 1
Правила составления
и представления
финансовой отчетности
о состоянии задолженности
Форма, предназначенная
для сбора
административных данных
Отчет о дебиторской задолженности
______________________________________________
отчетный период на ____________________ года
Представляется:
администратору бюджетных программ/
уполномоченному органу по исполнению бюджета/ведомству
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
www. minfin.gov.kz
Индекс: форма ФО-1-ДЗ-Б
Периодичность: квартальная и годовая
Круг лиц, представляющих:
государственное учреждение _______________________________________________
администратор бюджетных программ ________________________________________
аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
_________________________________________________________________________
местный уполномоченный орган по исполнению бюджета _______________________
ведомство ________________________________________________________________
Срок представления:
для государственных учреждений устанавливается администраторами бюджетных программ;
для администраторов местных бюджетных программ устанавливается местным уполномоченным органом по исполнению бюджета;
для администраторов республиканских бюджетных программ за период,

республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері үшін 31 наурызда және 30 қыркүйекте аяқталатын кезеңге – есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-інен кешіктірмей, 30 маусымда және 31 желтоқсанда аяқталатын кезеңге – ведомство белгілейді;
аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттары үшін ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы белгiлейді;
ауданның, облыстық маңызы бар қаланың бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы үшін облыстың бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы белгiлейді;
облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдары үшін 31 наурызда және 30 қыркүйекте аяқталатын кезеңге –есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-нан кешіктірмей.
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдары үшін 30 маусымда және 31 желтоқсанда аяқталатын кезеңге – 20 тамыздан кешіктірмей, есепті қаржы жылы үшін – есепті қаржы жылынан кейінгі 15 ақпанға дейін;
ведомство үшін 31 наурызда және 30 қыркүйекте аяқталатын кезеңге – есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-нен кешіктірмей;
ведомство үшін 30 маусымда және 31 желтоқсанда аяқталатын кезеңге – 25 тамыздан кешіктірмей, есепті қаржы жылы үшін – есепті қаржы жылынан кейінгі 22 ақпанға дейін.
Бюджеттің түрі ___________________________________________________________
Өлшем бірлігі: мың теңге
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Функционалдық топ
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелік
Шот*
Атауы
Ағымдағы қаржы жылына арналған бюджеттік бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) қаржыландыру жоспары
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Берешектің барлығы
Өткен жылдардың берешегі
Ағымдағы жылдың берешегі

заканчивающийся 31 марта и 30 сентября – не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом, заканчивающийся 30 июня и 31 декабря – устанавливается ведомством;
для аппаратов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов устанавливается уполномоченными органами по исполнению бюджета района (города областного значения);
для местных уполномоченных органов района, города областного значения устанавливается местным уполномоченным органом области по исполнению бюджета;
для местных уполномоченных органов области, города республиканского значения, столицы по исполнению бюджета за период, заканчивающийся 31 марта и 30 сентября – не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Для местных уполномоченных органов области, города республиканского значения, столицы по исполнению бюджета за период заканчивающийся 30 июня и 31 декабря – не позднее 20 августа, за отчетный финансовый год – до 15 февраля, следующего за отчетным финансовым годом;
для ведомства за период заканчивающийся 31 марта и 30 сентября – не позднее 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
для ведомства за период заканчивающийся 30 июня и 31 декабря – не позднее 25 августа, за отчетный финансовый год – до 22 февраля, следующего за отчетным финансовым годом.
Вид бюджета _________________
Единица измерения: тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Функциональная группа
Программа
Подпрограмма
Специфика
Счет*
Наименование
План финансирования бюджетных программ (подпрограмм) на текущий финансовый год
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
Всего задолженность
Задолженность прошлых лет
Задолженность текущего года

Жиыны (12- баған +13-баған)
оның ішінде
жыл басына
Ағымдығы жылы өтелген берешек сомасы
Ағымдағы жылы өтелгенін ескергендегі қалдық (9-баған – 10-баған -11-баған)
Аванстық төлем сомасы (алдын ала төлеу)
Ағымдағы қаржы жылына арналған бюджеттік бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) қаржыландыру жоспарына аванстық төлемдер сомасының қатынастары (15-баған /8- баған х 100) %, **
Талап ету мерзімі өткен берешек сомасы
бюджеттің кірісіне аударылғаны
өзге негіздемелер бойынша
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Жергілікті атқарушы органның басшысы немесе оны алмастыратын адам
______________ __________________________________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Мөр орны ____ жылғы "____" __________
***Ведомствоның /бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органның/ аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының басшысы немесе оны алмастыратын адам
_____________________ ____________________________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Мөр орны ____жылғы "____" __________
***Деректерді жасауға жауапты құрылымдық бөлімшенің басшысы немесе оны алмастыратын адам
______________ __________________________________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Мемлекеттік мекеменің/бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің басшысы немесе оны алмастыратын адам
______________ __________________________________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Мөр орны ____ жылғы "____" __________
Мемлекеттік мекеменің/бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің бас бухгалтері немесе оны алмастыратын адам
______________ __________________________________________________
(қолы)       (тегі, аты, әкесінің аты (болған кезде)
Ескертпе:
* шот - жылдық қаржылық есептілік үшін;
** бағанды бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдар / аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттары ғана толтырады;
*** ведомствоның қолтаңбасы тек республикалық бюджеттің нысандары үшін көзделген.
Осы Қағидалардың 18-тармағында нысанды толтыру бойынша түсіндірме келтірілген.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
міндетін атқарушы
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 1345 бұйрыққа
2-қосымша
2-қосымша
Берешек жай–күйi туралы
қаржылық есептiлiктi жасау
және ұсыну қағидалары
Әкімшілік деректер жинауға
арналған нысан
Дебиторлық берешек туралы есеп __________ жылдарға арналған ________________________________ есепті кезең
Ұсынылады:
бюджеттік бағдарламалар әкімшісіне/ бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органға/ ведомствоға
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған:
www. minfin.gov.kz
Индекс: ҚЕ-1-ДБ-Ө нысаны
Мерзімділігі: тоқсандық, жылдық
Ұсынатын тұлғалар тобы:
мемлекеттік мекеме ________________________________________________________
бюджеттік бағдарламалар әкімшісі ___________________________________________
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты ___________
бюджеттi атқару жөнiндегi жергiлiктi уәкiлеттi орган ____________________________
ведомство _________________________________________________________________
Ұсынылу мерзімі:
мемлекеттік мекемелер үшін бюджеттік бағдарламалар әкімшілері белгілейді;
жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшілері үшін бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар белгілейді;
республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері үшін 31 наурызда және 30 қыркүйекте аяқталатын кезеңге – есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-інен кешіктірмей, 30 маусымда және 31 желтоқсанда аяқталатын кезеңге – ведомство белгілейді;
аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттары үшін ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы белгiлейді;
ауданның, облыстық маңызы бар қаланың бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы үшін облыстың бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы белгiлейді;
облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдары үшін 31 наурызда және 30 қыркүйекте аяқталатын кезеңге –есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-нан кешіктірмей.
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдары үшін 30 маусымда және 31 желтоқсанда аяқталатын кезеңге – 20 тамыздан кешіктірмей, есепті қаржы жылы үшін – есепті қаржы жылынан кейінгі 15 ақпанға дейін;
ведомство үшін 31 наурызда және 30 қыркүйекте аяқталатын кезеңге – есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-нен кешіктірмей;
ведомство үшін 30 маусымда және 31 желтоқсанда аяқталатын кезеңге – 25 тамыздан кешіктірмей, есепті қаржы жылы үшін – есепті қаржы жылынан кейінгі 22 ақпанға дейін.
Бюджеттің түрі ____________________________________________________________
Өлшем бірлігі: мың теңге
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Функционалдық топ
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ақылы қызмет/ өзге де көздердің коды
Шот*
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Барлығы берешек
Өткен жылдар берешегі
Ағымдағы жылдың берешегі

Итого (графа 12+ графа 13)
в том числе
на начало года
Сумма задолженности, погашенной в текущем году
Остаток с учетом погашения в текущем году (графа 9- графа 10- графа 11)
Сумма авансовых платежей (предоплата)
Отношение суммы задолженности текущего года к плану финансирования бюджетных программ (подпрограмм) на текущий финансовый год (графа 15/ графа 8х100), %**
Сумма задолженности с истекшим сроком исковой давности
перечислено в доход бюджета
по отдельным основаниям
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Руководитель местного исполнительного органа или лицо, замещающее его
______________ __________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати "___" _______________ ____года
***Руководитель ведомства/местного уполномоченного органа по исполнению
бюджета /аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского
округа или лицо, замещающее его
______________ __________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати "___" _______________ ____ года
***Руководитель структурного подразделения, ответственного за составление
данных или лицо, замещающее его
______________ __________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель государственного учреждения/администратора бюджетных
программ или лицо, замещающее его
______________ __________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Место печати "___" _______________ ____года
Главный бухгалтер государственного учреждения/ администратора бюджетных
программ или лицо, замещающее его
______________ __________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Примечание:
* cчет для годовой финансовой отчетности;
** графа заполняется только уполномоченными органами по исполнению бюджета/ аппаратами акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов;
*** подписи ведомства предусмотрены только для форм республиканского бюджета.
Пояснение по заполнению формы приведено в пункте 18 настоящих Правил.
Приложение 2 к приказу
Исполняющий обязанности
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2022 года № 1345
Приложение 2
Правила составления
и представления
финансовой отчетности
о состоянии задолженности
Форма, предназначенная
для сбора
административных данных
Отчет о дебиторской задолженности
______________________________________________
отчетный период на ____________________ года
Представляется:
администратору бюджетных программ/уполномоченному органу по исполнению бюджета/ведомству
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
www. minfin.gov.kz
Индекс: форма ФО-1-ДЗ-П
Периодичность: квартальная и годовая
Круг лиц, представляющих:
государственное учреждение _______________________________________________
администратор бюджетных программ ________________________________________
аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
_________________________________________________________________________
местный уполномоченный орган по исполнению бюджета _______________________
ведомство ________________________________________________________________
Срок представления:
для государственных учреждений устанавливается администраторами бюджетных программ;
для администраторов местных бюджетных программ устанавливается местным
уполномоченным органом по исполнению бюджета;
для администраторов республиканских бюджетных программ за период,
заканчивающийся 31 марта и 30 сентября – не позднее 15 числа месяца, следующего
за отчетным периодом, заканчивающийся 30 июня и 31 декабря – устанавливается ведомством;
для аппаратов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
устанавливается уполномоченными органами по исполнению бюджета района
(города областного значения);
для местных уполномоченных органов района, города областного значения
устанавливается местным уполномоченным органом области по исполнению бюджета;
для местных уполномоченных органов области, города республиканского значения,
столицы по исполнению бюджета за период, заканчивающийся 31 марта и 30 сентября
– не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Для местных уполномоченных органов области, города республиканского значения,
столицы по исполнению бюджета за период заканчивающийся 30 июня и 31 декабря –
не позднее 20 августа, за отчетный финансовый год – до 15 февраля, следующего
за отчетным финансовым годом;
для ведомства за период заканчивающийся 31 марта и 30 сентября – не позднее
25 числа месяца, следующего за отчетным периодом;
для ведомства за период заканчивающийся 30 июня и 31 декабря – не позднее
25 августа, за отчетный финансовый год – до 22 февраля, следующего за отчетным
финансовым годом.
Вид бюджета _________________
Единица измерения: тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Функциональная группа
Программа
Подпрограмма
Код платных услуг /прочих источников
Счет*
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Всего задолженность
Задолженность прошлых лет
Задолженность текущего года