2022 жылы Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күнін мерекелеуге байланысты Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2022 жылғы 16 наурызда № 144/22-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 30 наурызда № 27282 болып тіркелді
"Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылы Нұр-Сұлтан қаласында тіркелген және тұрақты тұратын әрбір Ұлы Отан соғысының ардагеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне қосымша 800 000 (сегіз жүз мың) теңге мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатның хатшысы
Е. Каналимов

Об оказании в 2022 году дополнительной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны в связи с празднованием Дня Победы в Великой Отечественной войне
Решение маслихата города Нур-Султана от 16 марта 2022 года № 144/22-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2022 года № 27282
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан "О ветеранах" маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Оказать в 2022 году дополнительную социальную помощь ко Дню Победы в Великой Отечественной войне, каждому зарегистрированному и постоянно проживающему в городе Нур-Султан, ветерану Великой Отечественной войны, в размере 800 000 (восемьсот тысяч) тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
города Нур-Султана
Е. Каналимов