Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 маусымдағы № 1-1792 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 маусымда № 28534 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Кульгинов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 15 маусымдағы
№ 1-1792 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Астана қаласының кейбір мемлекеттік мекемелері туралы ережелерді бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 06-2036 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 871 болып тіркелген).
2. "Жергілікті атқарушы орган өсімдік шаруашылығы саласындағы өздерінің бақылау функцияларын жүзеге асыру үшін сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамының қажетті ақпарат пен құжаттарды ұсыну нысандары мен мерзімдерін орнату туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № 102-837 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 920 болып тіркелген).
3. "Астана қаласында мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 105-2136 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 986 болып тіркелген).
4. "110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталанатын (шунтталатын) электр беру желілері мен қосалқы станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 115-2299 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 994 болып тіркелген).
5. "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 112-1464 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1057 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата города Нур-Султана от 15 июня 2022 года № 1-1792. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 июня 2022 года № 28534
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах, акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Нур-Султан".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов
Приложение
к постановлению Акимата
города Нур-Султан
от 15 июня 2022 года № 1-1792
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата
1. Постановление акимата города Астаны от 2 декабря 2014 года № 06-2036 "Об утверждении положений некоторых государственных учреждений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 871).
2. Постановление акимата города Астаны от 1 июня 2015 года № 102-837 "Об установлении форм и сроков предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом взаимного страхования в растениеводстве информации и документов, необходимых для осуществления местным исполнительным органом в области растениеводства своих контрольных функций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 920).
3. Постановление акимата города Астаны от 23 ноября 2015 года № 105-2136 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 986).
4. Постановление акимата города Астаны от 11 декабря 2015 года № 115-2299 "Об утверждении Регламента государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 994).
5. Постановление акимата города Астаны от 15 августа 2016 года № 112-1464 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1057).

6. "Астана қаласында мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 105-2136 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 105-13 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1156 болып тіркелген).
7. "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 508-1900 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1199 болып тіркелген).
8. "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 112-1464 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 508-387 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1215 болып тіркелген).

6. Постановление акимата города Астаны от 8 января 2018 года № 105-13 "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 23 ноября 2015 года № 105-2136 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры в городе Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1156).
7. Постановление акимата города Астаны от 8 января 2019 года № 508-1900 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1199).
8. Постановление акимата города Астаны от 19 марта 2019 года № 508-387 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 15 августа 2016 года № 112-1464 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1215).